Týdenní komentář Banjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

25/09/2017

Něco je s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v nepořádku, jak bylo zřejmé každému člověku, který minulý týden naslouchal jeho projevu v OSN. Tím, že hrozí, že „zcela zničí Severní Koreu“, byl jediným světovým vůdcem, který vyhrožoval válkou na místě určeném k podpoře a prosazování míru. Trump tak učinil, protože je vydírán Chazary s videem o tom, že měl sex s nezletilou dívkou, říkají zdroje CIA a potvrzují to, co předtím říkaly zdroje Pentagonu. Zdroje CIA dodávají, že je také pořízeno video o tom, že zabil dívku, která byla ovšem falešně vytvořena pomocí počítačové grafiky. Navíc „Trump se snaží zůstat naživu a ochránit svoji rodinu před nebezpečím,“ říkají zdroje CIA.

 

[wp_ad_camp_1]

Pokud se podíváte na obrázek šéfa generálního štábu Bílého domu, generála John Kellyho, uvidíte, jak si skrývá hlavu do jeho rukou, protože Trump se odklonil od dohodnutého textu jeho projevu, a dá se říci, že americká armáda neměla žádnou účast na této frašce.

Výhrůžky severokorejského diktátora Kim Jong Una, jako reakce na výhrůžky USA jsou jen přidáním se k chazarským divadelním trikům, které jsou navrženy tak, aby v lidech vyvolaly strach.

Nemusíme kopat příliš hluboko, abychom zjistili, že Severní Korea i Donald Trump přijmou příkazy od stejných chazarských mafiánů. Stezka, jak se ukáže, vede do komplexu Rothschildů v Zug ve Švýcarsku.

V případu Trumpa je možné nalézt spojení s chazarskou mafií tak, že se podíváme na to, kdo přišel s penězi, aby ho zachránil, když krachoval. Byli to Rothschildové!

Samozřejmě, že Trump, stejně jako jeho předchůdce Barack Obama, je rozpolcen mezi dvěma protichůdnými silami – americkými vojenskými vlastenci a Chazarskou mafií, takže musí na veřejnosti „přeskakovat“ sem-tam, aby dělal oběma pánům radost.

Ohledně Severní Koree připojme pár z mnoha veřejně dostupných poznámek, abychom viděli tu jejich chazarskou hru. Začněme s jadernou technologií Severní Koree. Bývalý americký ministr obrany Donald Rumsfeld například seděl ve vedení švýcarské společnosti ABB, která poskytla Severní Koreii jadernou technologii. Ta umožnila vyrábět plutonium, základní složku jaderných zbraní.

Společnost ABB společně se skupinou Edmond de Rothschild je součástí globální sítě společností, která je propojena s OSN.

Pak zjistíme, že to byl chazarský nebezpečný stát Ukrajina, která poskytla Severní Koreii raketové motory potřebné pro jaderné zbraně.

Existuje mnohem více veřejně dostupných informací tohoto druhu. Ale teď se přeorientujte na to, co sdělily zdroje tomuto pisateli.

 

[wp_ad_camp_1]

Nejprve byl severokorejský diktátor Kim Jong Un pečlivě zdoben krásnými ženami, ozdobnými automobily, jemnými likéry aapod. rodinou Rothschildů, zatímco studoval ve Švýcarsku se souhlasem člena rodiny Rothschildů.

Také společnost British American Tobacco spojená s Rothschildem již dávno předávala a prodávala severokorejský tabák po celém světě, tvrdí Mitsuhiro Suganuma z japonské civilní rozvědky.

Tabák není jediná severokorejská droga, která se prodává po celém světě. Více zdrojů, včetně vyšších členů Yakuza a agentů MI6 v Macau v Číně, potvrzuje, že Severní Korea dodává amfetaminy po celém světě prostřednictvím distribuční sítě Chazarů.

Pak samozřejmě máme japonského otrokářského premiéra Shinzo Abeho, který minulý týden věnoval většinu svého projevu OSN k vyvolání strachu v lidech o Severní Koreii. Abe byl propojen s korejskou Církví sjednocení (Korean Unification Church).

Tato církev má ranč vedle ranče Bushe v Paraguay, v Jižní Americe a je veřejně spojena s pašováním drog a zbraní.

Někdo také poslal falešnou zprávu rodinám amerických vojáků v Jižní Koreii, aby se evakuovali a přiměl tím americkou vojenskou kontrarozvědku, aby to prošetřila, kdo je za tímto podvodným vzkazem. Možná by se měli zeptat japonského premiéra Abeho.

 

[wp_ad_camp_1]

Japonští důstojníci zpravodajské služby popisují probíhající severokorejské drama jako opičí divadýlko, které provádějí stejní lidé, kteří předstírají, že jsou součástí dvou protichůdných týmů.

Severokorejci dlouho slibovali Chazarům, že jim bude umožněno vytvoření větší Manchurie, zahrnující Japonsko, Korejský poloostrov a severní Čínu, říkají japonské zpravodajské zdroje.

Rothschildové slíbili přesunout 40 milionů Japonců do Severní Koreje a založit tam jejich asijské ředitelství po Fukušimě, prohlásil člen rodiny Rothschildů. Tehdejší japonský premiér Naoto Kan to částečně potvrdil v Klubu zahraničních dopisovatelů v Japonsku, když řekl, že byl požádán o evakuaci 40 milionů lidí z Tokia po Fukušimě.

Korejci v Japonsku přijímají příkazy od muže zvaného Kazuyoshi Kokubo, syna císaře Hirohita, kterého měl s korejskou princeznou. Je to on, a ne falešný císař, kdo řídí Bank of Japan pro Chazary, říkají zdroje.

A nyní Severokorejci dostávají stále více smrtících zbraní, zatímco jejich kumpáni v Japonsku produkují neúprosnou propagandu „bojíme se Severní Koree.“

Co se vlastně děje? Odpověď může být nalezena pomocí starého rčení „Sledujte peníze.“

Faktem zůstává bankrot americké korporátní vlády a chazarských mafiánů, kteří ji vlastní. Ta nemá nic společného s Republikou Spojených států amerických, kterou uzurpovali. Je třeba také zdůraznit, že pokud jde o americký lid, zbankrotování satanistické entity ve Washingtonu DC jej osvobodí.

Chazaři používají svoji starou taktiku – hrozbu zahájení 3. svět. války – tentokrát pomocí svého severokorejského zástupce, ve snaze vydělat co nejvíce peněz.

Snaží se také použít zveličené zprávy o škodách na Puerto Rico způsobené hurikánem Maria a prohlásit hurikán za projev „vyšší moci“, a myslí si, že proto nemusí platit 123 miliard dolarů, které dluží tento ostrov ve vlastnictví Washingtonu DC. Probíhá také podvodná kampaň na zvýšení prostředků na pomoc při katastrofách v Portoriku. Stačí se zeptat Haiťanů nebo jiných obětí vytvořených katastrof na to, kolik peněz na pomoc jim skutečně přišlo.

Ministerstvo vnitřní bezpečnosti také platí policii, aby se pokusila vydělat více peněz na motoristech. Situace se stala tak špatnou, že kanadská vláda varuje Kanaďany, aby si nebrali příliš velkou hotovost do USA, protože ta může být odcizena policií.

 

[wp_ad_camp_1]

Jejich úsilí o podporu svého podvodného finančního systému mezitím přeměňuje finanční trhy na masivní přelud.

Mohli bychom pokračovat celým seznamem důkazů, od vyrabovaných penzijních fondů až po děsnou infrastrukturu, ukazující, jak hrozná je finanční situace firem v USA, ale někdo, kdo pátrá po skutečných zprávách, to již ví.

Druhá věc, která se děje, je to, že Chazarská mafie ztrácí kontrolu nad ropou. Venezuela se připojila k Íránu, Rusku a dalším, odmítnutím amer. dolarů za ropu. Nyní Rusové přebírají kontrolu nad ropnými poli, která dosud kontrolovala chazarská armáda IS na Blízkém východě, a odstříhávají je ještě více od příjmů z ropy. Chazarský otrocký stát Izrael a jeho zástupná armáda se nyní pokoušejí získat ropu z Kurdistánu.

Chazarský režim ve Washingtonu DC dostal dostatek peněz od svých věřitelů, aby pokračoval až do 15. prosince, a co se stane pak, je předmětem intenzivních jednání v zákulisí. V tomto kontextu je všechen tento severokorejský řev jen bušení do stolu, když se vyjednává jejich banktor.

Takže, co se pravděpodobně stane po 15. prosinci? „Bývalý námořník [Steven] Bannon se setkal s osobou č. 2 v Číně, Wang Qishanem, aby vytvořil zadní vrátka pro Trumpa a možná zmařil finální detaily pro globální reset a dolar podložený zlatem,“ říkají zdroje Pentagonu. „Wang je sice proti korupci, ale stále je fakticky finančním carem a může to trvat další 5 let,“ poznamenávají zdroje. Mezitím jsme informováni špionem v ředitelství Rothschildů ve Švýcarsku, spolu se zdroji CIA, že zástupce Rothschildů byl „nedávno na Kanárských ostrovech, kde se pokoušel koupit nějaké zlato mimo účetní knihy.“ „Když mluví o koupi `nějakého` zlata, znamená to 100 až 500 tun. Je to jejich kód,“ pokračuje zdroj.

Zdroj v rodině asijského Draka také říká, že „starší z rodiny se konečně uráčil a uvolnil nějaké prostředky.“ První část peněz půjde ruským, čínským a americkým vojákům, aby byly použity k uklidnění situace v Koreii, Japonsku a jinde, říká tento zdroj.

Dřívější zkušenosti nás učí, abychom se zdráhali předpovídat, že se věci budou konat v konkrétních termínech. Přesto 15. prosince budeme sledovat.

Přeložila tereza. Zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.