Vyhledávání
Archiv
Související zprávy
Ukradené volby v USA? Vše tomu nasvědčuje. Trump o tom věděl dopředu

AKTUALIZACE 19:54
…..machinace s možností zmanipulování voleb (elektronicky) se začaly odehrávat na pěti místech na světě, které se snažili z USA zastavit. Ruka v titulním obrázku ukazuje, kdo je vítězem a bude vítězem….
QQ:QQ 11:54
Při rozhovoru s našim korespondentem z Říma, který mně dal vzkaz od Prezidenta putina, mně důrazně řekl o snaze DEEPSTATU na poslední chvíli ukrást volby v USA a tím se zachránit. Tvrdi, že se o to určitě pokusí. A měl pravdu.
Nic ale není zatím ztraceno. Když se podíváte na hlasy, které záměrně zatím nebyly započteny a to hned v několika státech, zjistíte, že právě tam vyhrává Prezident trump. Tím by asi dosáhl 290 bodú či hlasů a stal se tak vítězem. ( Trump zpochybňuje ale celé volby. Vítězství bylo na jeho straně)
Samozřejmě že se sčítání záměrně blokuje aby mohl podvodný DEEPSTATE mít možnost manipulace. Mimo jiné máme zprávy že trump volby pozastavil a jmenoval soudkyni pro okamžité odhalení viníků.
[wp_ad_camp_2]
Byl bych zatí velmi klidný, zatím nic neskončilo, naopak teprve nyní „mela“ začíná. Biden měl možnost čestně odstoupit, jinak na něho budou uvaleny důkazy a skončí v žaláři jako kriminálník a to mu nabizel právě Prezident trump před několika dny. Hra vůbec není dohrána. Naopak.
DEEPSTATE má zájem zahladit odhalené stopy. Tento boj a vlna se zastavit už nedají a neustále o tom hovořil Prezident trump.
Každý v USA vidí ten obrovský podvod, který bude mít následky. I v těchto minutách se snaží vše zmanipulovat. V Pensilvánii kde se snaží lidé pomoci při sčítávání hlasů, povolal guvernér policii. Takže jasný podvod na zahalení stop.
Jak jsem říkal, nic není ztraceno, naopak vyplavou další zrůdy a jejich zrůdné činny napovrch. Vyčkáme dalšího velmi napjatého dění po celé USA.
Chcípající kobyla hodně kope…..
AKTUALIZACE 19:54 Přes veškeré problémy máme pro vás vynikající zprávy.
Budu se snažit ještě dnes večer pro Vás udělat okénko. Vyčkejte, nic není ztraceno, naopak. Opět jsem měl telefonát s našim korespondentem z Říma. Vynikjící…..
WWG1 WGA
Napsal tm
[wp_ad_camp_2]




Jak to demokrati podvádějí při těchto volbách. Jde použít automatický překlad stranky. https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/11/democrats-altering-election-with-cia.html
Popravdě, já nevěřím, že by dovolili takovéhle do očí bijící podvody, kdyby to nebyl nějaký plán. Copak je už z logiky věci možné, aby si demokrati jen tak mírnix týrnix zastavili počítání hlasů v těch rozhodujících státech? Copak jsou v těch státech jen oni a žádní zastánci dobra a trumpa, kteří by tomu zabránili či měli celé volby v rukou natolik, že by to ta hydra nemohla ani zkusit?? A ve všech těch státech náhodou současně? V komisích jsou jen zastánci Deep statu a nikdo normální? A republikáni a trump budou jen oddaně se založenýma rukama čekat, až ta hydra svoje podvody dotáhne do konce?
Vždyť oni to celé dělají veřejně a vůbec jim nevadí, že to každá, kdo jen trochu umí myslet, vidí??
Tohle si myslím, je celé jen divadlo, trump a konstruktivní síly je nechají si myslet, že mají díky svým čachrům výhru v kapse a pak je smetou a ještě zařídí, že se díky tomu znemožní už navěky před celým světem.
Myslím, že patrioti v tajných službách už mají nashromážděno spousty důkazů proti DEEP STATE CABAL.
Anonymní právníci najatí týmem Donalda Trumpa byli jako „sčítací komise“ přítomni u mnoho do očí bijících volebních podvodů.
* Fixy, které se pak propsaly a znehodnotili volební arch Republikánům.
* Odepřený vstup do volební místnosti pro voliče Republikánů
* Na volebních lístcích některých státu nebyla adresa sídla komise, nebylo kam je osobně zanést
* Členové volební komise měli masky (ústenky) Bidenovy strany (porušení zákona o politické nezávislosti komisí)
* Řada pozdějších hlasů pro Bidena neměla razítko z datumem z pošty = automaticky měly být vyřazené jako neplatné.
Volby jsem sledoval celou noc, protože jsem nemohl usnout, byl v šoku, že „přítel“ mojí nejlepší kamarádky ji ze žárlivosti surově napadl a zbil v jejich domě během aktu domácího násilí v nouzovém stavu, což je na kriminál! Řešil jsem to s Policií ČR a bude to mít soudní dohru.
Prostě TEĎ UŽ NENÍ ČAS, ZLÍ LIDÉ SAMI SEBE VEŘEJNĚ ODHALUJÍ,
CHYBÍ JIM
„Pud sebezáchovy“ a jsou ZLEM natolik prosyceni, že přestávají vnímat REALITU a TÍM PÁDEM SE VEŘEJNĚ DEMASKUJÍ nebývalým způsobem jsou DOHRÁNI ZLEM PŘÍTOMNÝM V NICH (Maťovič, muslimské útoky)…
Ještě okolo 4:00 ranní měl Donald masivní náskok a jasnou výhru v kapse.
Věřme Plánu.
tome, dekuji za to, co pro nas delas. Mas uzasnou trpelivost s nami.
milá rina,
myslím že největší trpělivost má terezka a carsten. Komenty také někdy musí odsouhlasovat náš dobrý přítel admiňák.
tm
Trochu začínám mít obavy o Trumpovo vítězství…. Nějak se mi to nelíbí…. Youtube brutálně maže, nejde sdílet, FB cenzura….:-(((( Kéž by to všechno špatné skončilo a dobro zvítězilo!!!!
Milá ivo,
zachovej prosím klid.
tm
Klidek, vse je pod kontrolou. D.Trump rika: Chytili jsme je vsechny
Myslete logicky Pokud byl scénář znám, proč to prostě nezabráníte tomu, aby se to stalo? Někdy musíte ukázat lidem, lidé musí pochopit, velké probuzení nikdy neskončilo. Proč se Trump zmínil ve 4:00 na tiskové konferenci ve 2:00? Sada přesahů
https://twitter.com/X22Report/status/1324008871019614208?s=20
NÁRODNÍ GARDA BYLA NASAZENA DO 12 STÁTŮ, ABY POMOHLA S VOLBAMI. PODÍVEJTE SE, KTERÉ STÁTY. Žili jsme žihadlo a měli tajnou třetí stranu audit počítání po celou dobu si myslíte, že v náhody
https://twitter.com/cjtruth/status/1324038900428476416?s=20
Ano maš pravdu , treba ukazať neprebudeným volebný podvod….ale ako, keď všetci neprebudený sledujú len lživý mainstrem a o takýchto stránkach, kde sme teraz nemajú ani šainu. a keď som dne sledoval mainstreem co hovorí o voĺbach v USA…tak dookola obohrata pesničcka baiden ..baiden vyhráva ..ale o zastavení spocitavania a podozreni na podvody nic…
Trump zaplní stadiony, Biden nemůže zaplnit ani parkoviště. Opravdu máme věřit těmto výsledkům?
Je důležitější dokončit odvodnění bažiny odhalením volebních podvodů, než mít vyšší čísla.
Nakonec ten podvod uvidi vsichni. Budou vypnute vsechny TV kanaly a bude vysilat jen Trumpuv kanal.
Já věřím plánu a věřím ve vítězství Donalda Trumpa. 👍✌
Možnosti podvodů NEJSOU nekonečné.
Trumpův tým bude požadovat okamžitý přepočet hlasů ve wisconsinu, psáno na fox news.
Dle mě by měli přepočítat i michigan.
Lidi, držte linku, bestii se neustupuje – myšlenky nám nesmí kolísat, tím lepší časové linii nepomůžeme.
Děkuji, děkuji, děkuji. Do půl čtvrté ráno jsem sledovala dění jak v Americe na Telegramu. Klid a láska v srdci, které cítím, jsou pro mne odpověď, jak to dopadne. Celou dobu věřím plánu, tak, jako mnoho z vás zde. Odpovídám na dotazy mých zmatených přátel a uklidňuji je. Snad už jsou také v pohodě. Je to velmi důležité!!! Všichni jsme jedna nekonečná ENERGIE, kde je pomyslné + a -. My tam dáváme to velké, láskyplné plus s tím, že navíc víme, že WWG1WGA a tak jsme spojeni. Tome, moc děkuji za Tvé přínosné a moudré vsuvky k zamyšlení a skvělé datování jako vždy. Objímám.
Uvidíme, co bude zítra. Spíš mi připadá, že se to teď bude patově protahovat… Seznam už skoro oslavuje, je to odporné. Věřím, že to nakonec dobře dopadne.
Během ranních hodin středoevropského času došlo ke synchronizovanému a podle všeho koordinovanému zastavení sčítání posledních procent hlasů v těch klíčových státech, ve kterých vede Donald Trump. Georgia zastavila sčítání na hranici 99% sečtených hlasů a poslala sčítací komisaře domů. Severní Karolína po sečtení 99% hlasů provedla totéž o několik minut později. Wisconsin a Michigan zastavily sčítání na hranici necelých 90% sečtených hlasů.- DS nechcú priznať porážku
https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/donald-trump-vitezil-v-prezidentskych-volbach-v-usa-ale-tesne-pred-ukoncenim-scitani-hlasu-se-odehrala-neuveritelne-podivna-vec-klicove-staty-naraz-prestaly-scitat-hlasy-a-poslaly-scitaci-komise-dom/?fbclid=IwAR2cso2T0RDmg-EmIxzk6neG37v4myWYyIPQZtC_OPHDkRcLgzYF6M2GChg
a ďaľší dôkaz……https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/uz-to-zacalo-podvody-demokraticke-strany-usa-v-prezidentskych-volbach-tisice-nedorucenych-volebnich-listku-cernoska-ktera/
čakám čo spraví prezident trump….