Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Pro Trumpa byla snazší část jít po těch zlých, teď přijde ta těžší: Bankrot USA
    Pro Trumpa byla snazší část jít po těch zlých, teď přijde ta těžší: Bankrot USA

    Pro Trumpa byla snazší část jít po těch zlých, teď přijde ta těžší: Bankrot USA

  • Zástupci amerického berňáku rezignovali poté, co jim Trump pohrozil povinností hlídat hranice
    Zástupci amerického berňáku rezignovali poté, co jim Trump pohrozil povinností hlídat hranice

    Zástupci amerického berňáku rezignovali poté, co jim Trump pohrozil povinností hlídat hranice

  • CDC odstraňuje záznamy o sexuální orientaci a genderové identitě v souladu s exekutivními příkazy prezidenta Trumpa
    CDC odstraňuje záznamy o sexuální orientaci a genderové identitě v souladu s exekutivními příkazy prezidenta Trumpa

    CDC odstraňuje záznamy o sexuální orientaci a genderové identitě v souladu s exekutivními příkazy prezidenta Trumpa

  • Slovenská opozice se už ani netají, že chce „shodit“ vládu premiéra Fica
    Slovenská opozice se už ani netají, že chce „shodit“ vládu premiéra Fica

    Slovenská opozice se už ani netají, že chce „shodit“ vládu premiéra Fica

Související zprávy

  • Slavná vánoční píseň je o něčem jiném, než si lidé myslí
    Slavná vánoční píseň je o něčem jiném, než si lidé myslí

    Slavná vánoční píseň je o něčem jiném, než si lidé myslí

  • Trump song: Jsem bojovník
    Trump song: Jsem bojovník

    Trump song: Jsem bojovník

  • Stromem roku se stal 800letý dub z Chrudimska
    Stromem roku se stal 800letý dub z Chrudimska

    Stromem roku se stal 800letý dub z Chrudimska

  • Následníci Templárov pokračujú v ťažení proti Rusku
    Následníci Templárov pokračujú v ťažení proti Rusku

    Následníci Templárov pokračujú v ťažení proti Rusku

Ukrajina klame celý svět – žádné hranice nemá

Zpráva je sice stará tři roky, ale myslím, že do dnešního dne s tím Ukrajina nic neudělala. 

OSN – Při zkoumání ukrajinských záležitostí v RB OSN vyšlo najevo, že Ukrajina je vlastně bez hranic. Na rozdíl od ostatních států po rozpadu SNS, si své hranice v OSN nezaregistrovala. Kazašský prezident Nursultan Nazarbajev ironicky komentoval, že na to vedení Ukrajiny nejspíš zapomnělo.

Generální tajemník OSN nejspíš nechtěně «provalil» něco, co se snažila Ukrajina zamlčet a ani po oznámení Ban Ki-moona se ukrajinská média s pravdomluvností, česky řečeno, nepřetrhla. Zveřejnily to jen vybrané spíše neveřejné ukrajinské portály, uvádí ruská rozhlasová stanice Voice of Russia.

Průšvih měli před očima, 23 let bylo ticho

Jak stanice uvádí, odborníci Rady bezpečnosti OSN, při kolikátém už zkoumání a projednávání záležitosti Ukrajiny, objevily záležitost, kterou přitom měli celých 23 let před očima. Závěr, který z toho vyplynul, zní – že Ukrajina žádné oficiální hranice nemá! «Od rozpadu Sovětského svazu v roce 1991 Kyjev nejen, že nevyznačil své hranice, ale hlavně je nezaregistroval v OSN, aby tím vymezil svrchovaný stát», řekl pro Voice of Russia ruský politolog Dmitrij Babič. Jinými slovy, dnešní území Ukrajiny tak nejspíš stále spadá pod územní demarkaci Sovětského svazu, jehož legitimním nástupcem je Ruská federace.

Nemá-li tedy země hranice v rámci mezinárodního práva, pak není ani důvod hovořit o tom, že mohly být kýmkoli změněny. Nejsou tak důvody ani pro výroky o separatismu, neboť nemůže být změněno, co neexistuje, komentuje ruský portál Avtovolk.

Kazašský prezident: Ukrajinské vedení zapomnělo hranice registrovat 

Není závazná skutečnost, že si o tom štěbetají i vrabci na střeše. Tedy ti mediální čeští zrovna ne, dá se říct, že jsou vůči zprávám tohoto typu naprosto imunní, nebo raději sami lžou. Jako například echo24, které například přes to, že obdrželo veškeré údaje o semináři «Mýty o Jugoslávii», který pořádal náš ISSTRAS spolu s poslancem Jaroslavem Foldynou, překroutili všechno, co se jen dalo. Skutečný organizátor tam uveden nebyl, zato se tam jako organizátoři objevily společnosti, které s organizací neměly společného zhola nic. Pan redaktor se neobtěžoval oslovit organizátora, i když mu bylo sděleno, o koho se jedná. Ne, on si prostě ty zkazky nejen vycucal z prstu, ale dodnes se echo24 nezmohlo na nápravu, neřku-li omluvu. Podobně, jako echo 24 si «upravují» k obrazu svému informace o Ukrajině a Rusku také mnohá jiná česká média .

Jedním z takových «vrabců» je ovšem kazašský prezident Nursultan Nazarbajev zaznamenaný dokonce na videu, což je ovšem podstatně věrohodnější kalibr než bajkařské Echo24 či podobná média, která by eventuálně chtěla popírat autentičnost jeho projevu. Prezident Nazarbajev mimo jiné zavzpomínal, že jednou z prvních věcí, kterou kazašské vedení udělalo, byla demarkace hranic a jejich registrace v OSN. «Ukrajinská vláda to zřejmě udělat zapomněla», konstatoval s lehce ironickým úsměvem kazašský prezident.

Zdroj: 1

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

1 Komentář
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
.lak
.lak
28.5.2017 20:43

Podle vlády je to velký izrael a to jsou i světoobčané a hranice je nezajímají natož místní pokud je nesklízí. + – Trochu s nadsázkou ale kdo ví.