Väčšina Američanov je proti očkovaniu proti Wuhanskému koronavírusu (Covid-19), a to aj napriek tomu, že Deep State robí všetko pre to, aby ľudí zmanipuloval. Je ale možné, že táto manipulácia je zbytočná, pretože vakcíny by sa mohli šíriť samé od seba, to znamená, že očkované osoby by mohli účinne zaočkovať nevakcínovaných jednoduchým „prenosom“ vírusu na ne. Jedna štúdia Univerzity Johnsa Hopkinsa (JHU) vysvetľuje, ako sa samorozširujúce sa vakcíny šíria do očkovanej aj neočkovanej populácie.

Takže aj keď nie ste zaočkovaný, môžete byť očkovaný tým, ak prichádzate do styku zo zaočkovanými.

Je iróniou, že to robí očkovaných ľudí „superrozmetadlami“, ktoré vystavujú spoločnosť riziku.

Keďže stále ešte neexistujú skutočné dôkazy o tom, že vírusy sa môžu šíriť aj vzduchom, kto je v skutočnosti zodpovedný za šírenie chorôb v spoločnosti? Odpoveď je: zaočkovaní. „Samorozširujúce sa vakcíny sú geneticky upravené tak, aby prechádzali populáciami ako prenosné choroby, ale namiesto toho, aby spôsobovali choroby, poskytujú ochranu,“ vysvetľuje papier JHU. Víziou je, že malý počet jedincov v cieľovej populácii by mohol byť očkovaný a ten očkovací kmeň by potom cirkuloval v populácii, podobne ako patogénny vírus. Tieto vakcíny by mohli dramaticky zvýšiť zaočkovanosť v populácii ľudí alebo zvierat bez očkovania každého jednotlivca.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V príspevku sa uvádzajú dva typy samostatne sa množiacich vakcín: rekombinantné vektorové vakcíny a živé vírusové vakcíny. Zdá sa, že injekcia Wuhan-Coronavírusu (Covid-19) predstavuje tú prvú variantu. Rekombinantné vektorové vakcíny kombinujú prvky patogénneho vírusu, ktoré imunitu indukujú odstránením časti, ktorá spôsobuje ochorenie. Cytomegalovírus je kandidátom na rekombinantné vakcíny, pretože je druhovo veľmi špecifický a mierne prenosný.

MOŽNO STE UŽ „OČKOVANÍ“ BEZ TOHO, ABY STE O TOM VEDELI

Pokiaľ ide o čínsky vírus, vedci minulý rok v lete uvažovali o tom, ako by sa dala pre tento vírus vyrobiť samorozmnožovacia vakcína. Bulletin informoval, že sa eugenici snažia prísť na to, ako maximalizovať samoreprodukčné vlastnosti injekcií.

Vedci experimentujú už najmenej 20 rokov s takýmito samorozmnožovacími vakcínami. Táto práca pokračuje dodnes a upútala pozornosť americkej armády, ako informoval Bulletin a uznal, že riziká tejto technológie sú vysoké. Po uvoľnení už vedci nad vírusom nemajú kontrolu. Môže mutovať, ako to vírusy aj robia. Mohol by prestúpiť na iné varianty. Prekročí hranice. Príde k neočakávaným výsledkom a nežiadúcim následkom. To sa stáva vždy.

Rovnako ako všetko, čo pochádza z BigPharmy, aj samo šíriace sa vakcíny sú falzifikát. Génová technológia je nutná na to, aby „fungovali“ , a oni fungujú ako vírus, čo naznačuje, že vakcíny sú tým pravým vírusom, ktorý nás ohrozuje. „Myšlienkou je očkovať malú časť populácie priamym očkovaním,“ pokračuje Bulletin. „Títo takzvaní zakladatelia potom pasívne odovzdajú vakcínu ďalším živým bytostiam, s ktorými sa stretnú buď pomocou dotyku, sexu, cicania alebo dýchania rovnakého vzduchu.“ Postupne by tieto interakcie mohli vybudovať imunitu na úrovni populácie.

SAMOŠÍRITEĽNÉ VAKCÍNY BOLI VYNÁJDENÉ PROTI ŠKODCOM

Je iróniou, že myšlienka samorozširujúcich sa vakcín sa zrodila z túžby vedcov vyvinúť nový spôsob kontroly populácie škodcov. Inými slovami: Samorozmnožujúce sa vakcíny existujú za účelom ničenia škodcov. Niektoré z prvých takýchto vakcín používaných na zvieratách ich skutočne sterilizovali. Táto forma imunokoncepcie prerušila imunitný systém zaočkovaných myší a zabránila im v produkcii potomkov. Je to príšerne podobné tomu, čo sa teraz deje s mužmi a ženami trpiacimi reprodukčnými problémami po injekcii. Oficiálny príbeh je, že tieto vakcíny ešte neboli „testované“ na ľuďoch, ale vieme o tom svoje. Ak médiá informujú, že niečo také existuje, pravdepodobne sa to už nejaký ten čas praktikuje.

Mike Adams, Strážca zdravia, nazýva túto vedu „mimo kontroly“. Je to existenčná hrozba pre ľudstvo, pretože akonáhle je mačka von z vreca, už nieje cesty späť. „Vedci musia dokázať, že ich experimenty NIE sú nebezpečné , kým ich vypustia do sveta.“ Jediným problémom je, že sa zdá, že dnešní vedci chcú, aby boli ich experimenty nebezpečné – to je celá podstata. V tomto prípade ide o pandémiu koronavírusu Wuhan vrátane hromadného očkovania, o vyvraždenie veľkej časti ľudstva a ponechať len veľmi malý zvyšok tých čo prežijú.

Neprekvapí vás, že miliardár a eugenik Bill Gates dlho zohrával úlohu v tejto agende. Každá jedna vakcína a každý jeden lekársky zásah, na ktorých sa podielal mali jediný účel a len jeden účel: masovú genocídu. „Sledujeme vývoj genocídneho generačného plánu.“ Bill Gates ho uskutočňuje v mene mŕtvych mužov a ďalších, ktorí majú spoločné ciele,“ píše Vince Morreno. Toto je diabolské, satanské. Civilizácia sa nachádza v obrovskom, jednoznačnom a aktuálnom nebezpečenstve.

Přeložila zuzka | Zdroj: https://connectiv.events/johns-hopkins-university-bestaetigt-dass-selbstausbreitende-impfstoffe-real-sind/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.