Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Utajené zajímavosti.

Naší vládou byla podepsána smlouva CETA. Je to předehra TTIP. V tom případě jsme povinni kupovat rakovinotvorné výrobky GMO firmy Monstanto.

09:54

Naší vládou byla podepsána smlouva CETA. Je to předehra TTIP. V tom případě jsme povinni kupovat rakovinotvorné výrobky GMO firmy Monstanto.

utajene-zajimavosti

Horáček byl údajně agent STB. Důkaz prý dal někdo na internet. Čaupierot si jej vybral za kandidáta na prezidenta, protože je lehce vydíratelný a mimořádně ovlivnitelný. Z KSČ byl vyhozen, pak dělal veksláka.

Lasica s manželkou nekomunikuje, jen přes sms a emaily. Divíte se mu, když má za ženu jakousi hééérečku Magdu, která říkala, že by náš prezident měl jít proti svému národu? Kdysi při natáčení nějakého filmu řekla – „Všechny čehúny pověsit!“ Celý štáb najednou zkoprněl.

Nejsou protizemanovské demonstrace protizákonným podněcováním k nenávisti?

Putin o Západu mluví vždy ve smyslu „naši partneři“, stále považuje Západ za spolupracovníky. Nějak jsem si vzpomněl, že i Bata považoval své zaměstnance za spolupracovníky.

Potají pozdě v noci se k nám přivážejí imigranti, kteří u nás dostávají dávky ve výši dvojnásobku průměrného důchodu.

Herman veřejně tvrdil, že jej prezident vydíral. Je občanskou pvinností trestný čin ohlásit. Pročpak to neudělal? Cui bono? Ještě vám to nedochází?

Na Staromáku byl obraz Putina s hákovým křížem. Skutečně nešlo o trestný čin – propagace fašismu? Proč policie nezasáhla? Hakenkreiz byl v těchto místech vyvěšen v dubnu 1945. 28.10.2014 při prezidentově proslovu na demonstraci vlály ukrajinské vlajky místo českých v den české státnosti! Někomu vadilo, že prezident stál vedle „fašisty“ Konvičky. Nikomu však nevadilo, že v průvodu vlála fašistická vlajka! Opět nikomu nevadila propagace fašismu? Historie se stále opakuje…

Pod hlavičkou Evropské hodnoty zorganizovalo ministerstvo vnitra tajné /!/ setkání Ukrajinců u nás, v jakési „kachlíkárně“. Ti zde vyhrožovali, že u nás bude atomová válka. Nešlo opět o trestný čin- vyhlášení planého poplachu či vyhrožování či podněcování k neklidu?

USA už zcela otevřeně přiznává, že nás odmítá bránit v případě války, protože máme velmi slabou armádu. Kdo nás po „revoluci“ nutil do zrušení armády a hranic? Tak tohle je ta záruka našich „spojenců“ nebo dokonce „přátel“? Říká Putin něco podobného, že by v případě války odmítl pomoci našemu státu? Kdo je tedy opravdový spojenec?

V USA jsou demonstrace, také se nemohou smířit v prohrou své kandidátky, jako u nás. Je to skutečně jen pouhá náhoda? Pane Soroshi, co ještě financujete? Tak tohle je ta americká demokracie?

Bureš řekl, že všichni živnostníci, kteří končí kvůli EET, jsou podvodníci. Něměl by tohoto estébáka milion živnostníků hromadně žalovat za veřejnou pomluvu?

Vondra z ODS, pardon, ted už z TOP, jako první politik obrací kartu, už není proti Zemanovi. Kdo bude další převlékač kabátů?

Trump se ptal, proč armáda USA je ještě v Německu, když je 71 let po válce. Chce podstatně snížit finance na zbrojení. Místo válek dá tyto peníze na vývoj zbraní, které jsou v USA neuvěřitelně zastaralé.

Imigranti v Rakousku dostávají platební karty s měsíční částkou v hodnotě kolem 23 000 korun.

ČT byla nucena podepsat dokument, kterým se zavazuje dodržet politický meinstream Brusele. Ještě stále chcete zůstat v EU?

Zdroj: http://czechfreepress.cz/blogy/utajene-zajimavosti.html

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře