;

…..dekadence nabírá na obrátkách. Odpornější chudáky, kteří si o sobě bůhvíco myslí, nebyli v minulosti na veřejnosti takto porsazováni. Ano vážení čtenáři tadesca, blížíme se k naprostému konci MATRIXU….

07:27

 

Všetci dobre vieme, že západná Európa je progresívna a liberálna. Dôkazom toho je aj parlament Európskej Únie, ktorý rozhoduje aj o našich životoch.

tm dodává: nemějte obavy, nemá již dlouhého trvání a zbortí se jako domeček z karet i s těmito nelidskými kreaturami….

Jeden belgický europoslanec, dnes už žena (lebo sa tak cíti) sa premáva po europarlamente ako primabalerína! 56 ročný muž sa oblieka ako ženy! Nosí vysoké podpätky, silónky, sukne a silné ženské voňavky, aby zaujal ostatných mužov. Tento človek je však stále muž, ktorý sa ale cíti ako žena.

Petra De Sutter je poslanec alebo poslankyňa, ktorá rozhoduje aj o tom, ako sa bude žiť na Slovensku, kedže je súčasťou celej EÚ. Tento transsexuál nie je jediným v europarlamente. Brusel je veľmi progresívny a tradičné hodnoty tam majú ďaleko od seba.

Milan Uhrík za ĽSNS to opísal týmito slovami:

Nech sa páči, predstavujem „poslankyňu“ Európskeho parlamentu Petru De Sutter. Je to 56-ročný belgický chlap, transvestita, ktorý chodí po Európskom parlamente na štekloch, v sukni a silónkach. Proste normálna vec, akoby sa v hlave vôbec nechumelilo. A teraz si predstavte, že toto čudo rozhoduje aj o budúcnosti Slovenska, európskych rodín, európskej civilizácie a kultúry. Naozaj úžasne „pokrokové“, nemyslíte? Ale on je akože ten normálny a Uhrík je ten, kto je označovaný za „extrémistu“… „

tm komentuje: prázdný výraz v obličeji a založené ruce jako A. HITLER. Neumí se postarat ani sám o sebe, v hlavě přeházené hodnoty a na jazyku (asi rozeklaném) lež jen co hubu otevře…..

Zdroj: magazin1.sk

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.