…..dekadence nabírá na obrátkách. Odpornější chudáky, kteří si o sobě bůhvíco myslí, nebyli v minulosti na veřejnosti takto porsazováni. Ano vážení čtenáři tadesca, blížíme se k naprostému konci MATRIXU….

07:27

 

Všetci dobre vieme, že západná Európa je progresívna a liberálna. Dôkazom toho je aj parlament Európskej Únie, ktorý rozhoduje aj o našich životoch.

tm dodává: nemějte obavy, nemá již dlouhého trvání a zbortí se jako domeček z karet i s těmito nelidskými kreaturami….

[wp_ad_camp_2]

Jeden belgický europoslanec, dnes už žena (lebo sa tak cíti) sa premáva po europarlamente ako primabalerína! 56 ročný muž sa oblieka ako ženy! Nosí vysoké podpätky, silónky, sukne a silné ženské voňavky, aby zaujal ostatných mužov. Tento človek je však stále muž, ktorý sa ale cíti ako žena.

Petra De Sutter je poslanec alebo poslankyňa, ktorá rozhoduje aj o tom, ako sa bude žiť na Slovensku, kedže je súčasťou celej EÚ. Tento transsexuál nie je jediným v europarlamente. Brusel je veľmi progresívny a tradičné hodnoty tam majú ďaleko od seba.

[wp_ad_camp_2]

Milan Uhrík za ĽSNS to opísal týmito slovami:

Nech sa páči, predstavujem „poslankyňu“ Európskeho parlamentu Petru De Sutter. Je to 56-ročný belgický chlap, transvestita, ktorý chodí po Európskom parlamente na štekloch, v sukni a silónkach. Proste normálna vec, akoby sa v hlave vôbec nechumelilo. A teraz si predstavte, že toto čudo rozhoduje aj o budúcnosti Slovenska, európskych rodín, európskej civilizácie a kultúry. Naozaj úžasne „pokrokové“, nemyslíte? Ale on je akože ten normálny a Uhrík je ten, kto je označovaný za „extrémistu“… „

tm komentuje: prázdný výraz v obličeji a založené ruce jako A. HITLER. Neumí se postarat ani sám o sebe, v hlavě přeházené hodnoty a na jazyku (asi rozeklaném) lež jen co hubu otevře…..

Zdroj: magazin1.sk

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.