Několik německých periodik oznámilo, že na stanici Hamburg-Altona jen den po usmrcení 8 ročního dítěte na stanici ve Frankfurtu, došlo k “rasistickému” vystoupení neznámého muže.
Ten ale neudělal nic jiného, ​​jen to, že přes megafon upozorňoval cestující v nádražní hale následujícími slovy:

“An alle deutschen Fahrgäste. Man sollte sich hinter der Sicherheitslinie aufhalten und am besten sicherheitshalber zur Mitte des Bahnsteigs gehen und Kinder an die Hand nehmen. Und wenn einem die Person, die neben einem steht, nicht geheuer erscheint, SOLLE man weitergehen, Dami ein weiterer muslimischer Anschlag vermieden wird “.

“Pro všechny německé cestující. Na nástupišti se zdržujte za bezpečnostní linií a kvůli jistotě je nejlepší, když budete stát uprostřed nástupiště a děti držte stále za ruku. A pokud se vám nějaká osoba stojící ve vaší blízkosti nezamlouvá, tak se od ní vzdalte, aby byl případný další muslimský atentát ztěžován. “

 

[wp_ad_camp_2]

 

Podle médií to nějaká svědkyně ihned (pravděpodobně od Zelených) ohlásila na Deutsche Bahn a její představitelé to odsoudili jako rasistický akt.

Pracovníci bezpečnostní služby z DB v Hamburku-Altona se hned pokusili dotyčného ve staničním komplexu najít a zadržet, což se jim ale nepodařilo.

Případ už vyšetřuje Bundespolizei.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je zarážející, že ačkoliv na německých stanicích už dávno pravidelně upozorňují cestující na to, aby si hlídali své kufry a zavazadla, jakož i na to, že na stanicích jsou kapesní zloději, tak na to, aby si dávali velký pozor na to nejcennější co mají, na svůj život, protože je někdo může strčit pod vlak, se ani po brutální vraždě na stanici ve Frankfurtu neupozorňuje!

Proč asi ne? Proto, protože cizí “hosté” se v Evropě stali novými domácími.

Proto, když to ale udělá někdo z bývalých domácích, tak je obviněn z rasismu.

autor: Roman Bednár | zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.