Po nouzovém schválení experimentální vakcíny mRNA od společnosti Biontech / Pfizer v Evropě bylo zahájeno 27. prosince 2020 hlavní očkování v Německu. Očkovací týmy se stěhují z jednoho domova důchodců do dalšího a všechny – většinou bezbranné a nic netušící – lidi nemilosrdně očkují. Zde se odehrává hororový scénář, o kterém by se člověku ještě před rokem ani ve snu nezdálo, že by se mohl tak rychle stát realitou.

Ten, kdo se neskloní před očkovací mafií, čelí masivním represím. Jít k soudu se obvykle také nevyplatí, protože soudy jednají na základě zákonů a nařízení, o nichž bylo rozhodnuto předem, a nemohou tedy jednat nezávisle na vládě.

Zatímco se nás politika a RKI snaží přesvědčit, jak prospěšná je tato vakcína, zmínky o možných život ohrožujících vedlejších účincích očkování mRNA, které je na bázi nanočástic, jsou jednoduše smeteny ze stolu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V 376 stránkovém protokolu, který zkoumá „bezpečnost a účinnost vakcíny mRNA CN-19 BNT162b2 Covid-19,“ se několikrát objevuje slovo „život ohrožující.“ Přibližně ze 44 000 účastníků studie vykázalo 44 očkovaných jedinců život ohrožující vedlejší účinky, které „vyžadovaly urgentní lékařský zásah.“

To, že se tyto silné reakce neomezují pouze na účastníky studie očkování, dokazují i vážné reakce očkovaných lidí ve Velké Británii a USA. Někteří lidé tam utrpěli anafylaktický šok a alespoň jedna osoba musela být ošetřena na jednotce intenzivní péče. Tato žena neměla dle zpráv žádné alergie ani předchozí onemocnění. Další očkovaní lidé hlásili dočasnou ztrátu vědomí.

Zpráva také poukazuje na to, že více než 80 procent očkovaných dobrovolníků mělo vedlejší účinky na očkování. Zejména po druhé dávce vakcíny hlásili také mladší lidé vážnější újmy v každodenním životě. Až 45 procent muselo po očkování užít léky proti bolesti.

Předpokládané pozitivní účinky očkování proti Covid 19 jsou cokoliv jiného než přesvědčivé. Ačkoli se říká, že vakcína má 95% účinnost, pokud se blíže podíváte na údaje od Biontech / Pfizer, je jasné, že údaje se nevztahují na všechny očkované osoby, ale pouze na ty, kteří byli pozitivně testovaní. Ve vztahu k celkovému počtu očkovaných jedinců ochránilo očkování podle studie 154 z 18 198 lidí. To odpovídá 0,0085 procenta očkovaných.

Přeložila marki | Zdroj: Watergate

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.