Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Od netrpělivosti ke klidnému očekávání
  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

  Od netrpělivosti ke klidnému očekávání

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Velká změna na planetě Zemi těsně před námi. Něco velkého se začalo odehrávat. Nedá se to zastavit a události jsou v plném proudu

…..poprvé za celou dobu existence byla změněna obálka časopisu The Economist. Je to ale konstruktivní změna, která se v krátké době projeví. Zhodnoťte a posuďte sami…..

00:27

[wp_ad_camp_1]

Původní obálka na rok 2017 je s kartou na druhém místě vedle věže do které uhodil blesk a rozdělila se,  s Trumpem. Má symbolizovat že Trump bude vládnout světu, tak jak jsme popisovali v rozboru na začátku tohoto roku. Ale nyní pozor!!!!! Při pohledu ve dvojité dualitě se nám jeví následující. Byla nahrazena kartou na které se nachází červený orel, který nyní vládne světu. Je Vám asi vážení čtenáři tadesca naprosto jasné, kdo může být orlem myslen a zároveň se odvrací zády od nechutných dějů, které byly jamíkama a hlavně zločincem SOROSEM a jeho kumpány naprogramovány. Šachovou partii na celé čáře vyhrál právě muž z východu. KARTY A VÍTR SE OBRACÍ. Doslova a dopísmene. Prvně zničení celého Karibiku a pak se vítr obrátil symbolicky na Evropu a pokračuje na Rusko. (Orel, jak jsem psal minulý rok, může představovat také šest padlých andělů)

[wp_ad_camp_1]

Jako tečku za jejich zločiny a na rozloučenou nám poslali ještě ničivou vichřici, která přinesla po celé Evropě neuvěřitelné škody a zároveň mnoho mrtvých. Jak se situace bude vyvíjet dál je možná napsáno v proroctí Irlmayera, který ve vizích viděl jak Rusko obsadilo celou Evropu aby zabránilo krveprolití na evropském kontinentě s importovanými černými vojáky.  Hranice Ruska potom, dle proroctví Irlmayera, končí u Atlantiku.

Můžeme očekávat v dalších dnech zajímavé události. Pročpak asi tak MADAMME MERKELOVÁ narychlo odlétá do Moskvy za Putinem a o čem budou jednat či rokovat?????

Na dveřích věže, do které uhodil blesk je papír s popisem. Jedná se pravděpodobně o 31.10.1517 Luthers Thesenanschlag. Cedule byly vyvěšovány v následujících letech od tohoto data na mnoha dveřích různých kostelů. (Před 500 lety)

A nyní se odehrála další zajímavá událost. Na Halloween (svátek ďábla)  je to obětovací rituál černým silám 31.10.2017,  dala MADAMME MERKELOVÁ a vláda v Německu volný den na počest asi 500 leté události. Ano slyšíte dobře, „otroci“ dostali volný den jako můstkový. Prvního jsou dušičky a druhého je svátek. Pročpak celý cirkus s tímto pompézním pětsetlet starým rituálem?????

A tím tedy v Německu vznikla zvláštní situace: byl víkend, přišla náhlá vichřice, kterou ani nestačili včas pojmenovat, a na zítra, halloween, mimořádně vyhlásili pro celé Německo, jen na letošek kvůli 500. letému výročí, sváteční, nepracovní den. Takže mnozí mají dnes ještě nepracovní takzvaný můstkový den (brückentag) a pozítří, 1.11. je v katolicky laděných spolkových zemích německa také nepracovní svátek: všech svatých. následuje 2.11.: všech duší.

[wp_ad_camp_1]

Dnem 31.10.2017 asi začnou velké události, které nebudou mnozí chápat. Necháme se překvapit a budeme pevně věřit, že budou pro lidstvo konstruktivní.

Pro lepší pochopení celé situace by bylo dobré přečíst následující data:

https://tadesco.org/proroctvi-rothschildu-na-rok-2017-dokonaly-rozbor/

https://tadesco.org/trump-ve-velkem-ohrozeni-dle-symbolicke-predpovedi-casopisu-economist-rok-2017-elity-zacinaji-brutalne-jednat-jednat-symbolicky/

Napsal tm.

[wp_ad_camp_1]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
18 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře