Překlad videa:

Jason: Chci se Tě zeptat na, nazývejme to „nadpřirozené schopnosti“. Může to být levitace, telepatie, telekineze – pohybování předmětů, aniž bychom se jich dotkli, shapeshifting – změna tvaru, transformace těla. Jak jsou tyto schopnosti vůbec možné aplikovat? Začněme levitací. Jak by mohla být levitace přínosem?

Ray: Skvělá otázka. Levitace je rychlejší než vlak. Z New Yorku do Portugalska to zabere 20 minut. Já to dokážu za 2 minuty i méně.

J: Mohl by si nám vysvětlit onen proces?

R: Levitace?

J: Ptám se s ohledem na části procesu učení, který si mě naučil. Rozdíl mezi zkušenosti s výstupem z těla a tím, co nazýváš „vzestup“, termín, který jsem slyšel pouze od tebe.

R: Výstup z těla je: Sedíš na své židli, ležíš ve své posteli a doslova oddělíš svou duši od těla. Duše může cestovat, zatímco tělo zůstává na místě. Může to být prováděno jak na omezenou, tak na delší dobu. Děláš to z nějakým záměrem. Je vícero způsobu jak takového stavu docílit. Zato „vzestup“ je možnost cestování společně s tělem.

J: To je to, co levitace znamená?

R: Je to propojeno a je vícero možností levitace: Můžeš sedět, meditovat a najednou zjistíš, že se tvá chodidla odlepily od země. Jakoby se nadnášíš, „plaveš“ ve vzduchu. Také existuje typ levitace, kdy doslova odletíš z místnosti. Můžeš levitovat tak vysoko, jak jen chceš. (zde muž v kápi ukazuje paroháče). Jenže tohle už je vyšší level této schopnosti. Záleží na úrovni tvého učitele. Začínáš dole, a poté postupuješ výše.

J: Levituješ s tělem?

R: S tělem. Pokud by si na mě narazil, zatímco cestuji mimo tělo, myslel by sis, že jsem mrtvý. Necítil bys žádný tlukot srdce.

J: Srdce přestane tlouci úplně, nebo tluče velmi pomalu?

R: Jde o jeden trlukot srdce tak za hodinu a půl.

J: Wow.

R: Ve skutečnosti doslova jednou za 180 minut, abych byl přesný.

J: Tedy ve skutečnosti jde o numerický cyklus.

R: Ano.

Přeložila a.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.