• Kvantový finanční systém (QFS)
  • Představení Kvantového Finančního Systému a globální reset měn
  • QFS je pokročilý, s ničím nesrovnatelný systém
  • Politici a bankéři chyceni při činu v aktuálním čase
  • Válka Deep State je prohrána; naše vítězství je blízko
  • Každá země musí být v souladu s GESARA, aby mohla být součástí QFS

[wp_ad_camp_2]

 

QFS ukončí Cabalistické zkorumpované centrální bankovnictví

QFS – Kvantový Finanční Systém – pokrývající novou globální síť k převodu zlata nebo peněz podložených aktivy, byl zahájen Ruskem a Čínou z důvodu nahrazení systému SWIFT, centrálně ovládaného Spojenými státy americkými.

Tento QFS operuje na kvantovém počítači umístěném na obíhajícím satelitu a je chráněn tajnými vesmírnými programy, aby bylo zajištěno, že nemůže být napaden. Tato kvantová technologie byla poskytnuta přátelskou mimozemskou civilizací. Účelem tohoto nového finančního systému je ukončit Cabalistickou korupci, lichvářství a manipulaci v bankovním světě. Klíčem je implementace omezení, která zabrání zkorumpovaným bankéřům k nabytí velkých zisků.

QFS je zcela nezávislý na existujícím centrálním systému, a tím se všechny ostatní předchozí systémy přenosu – jako například blockchain – stávají nepotřebnými (blockchain – je systém, ve kterém je záznam transakcí provedených v bitcoinech nebo jiné kryptoměně veden na několika počítačích, které jsou propojeny v síti typu peer-to-peer). Přinejmenším, není již zapotřebí technologie blockchain, protože byla z důvodu svých nedostatků nahrazena nejméně dvěma dalšími přenosovými sítěmi, což velmi výrazně zpochybnilo potřebu kryptoměn (digitálních aktiv). Kromě toho, budou po přecenění všechny státní měny kryté zlatem nebo aktivy, což zajistí jejich udržitelnou hodnotu, díky čemuž se stanou finančně ničím nepodložené kryptoměny zastaralými, a to proto, že se jedná pouze o číslice v paměti bankovních počítačů.

Navíc, tento humbuk kolem kryptoměn je příkladem současné mentality ovčího stáda. Zdá se, že tu zjevně chybí logické uvažování. Při nákupu něčeho cenného je rozumné vyměnit to za něco, co má stejnou hodnotou, a je reprezentováno částkou peněz za které je to vyměněno. Protože kryptoměny nemají žádnou vnitřní hodnotu, nikdy nemůže dojít k vyvážené obchodní výměně. A co se týká jejich nominální hodnoty; nikdy nedojde ke stabilitě mezi kupujícími a prodávajícími kryptoměn, jako je tomu u všech ostatních druhů zboží. Chcete li porovnání; je velmi nepravděpodobné, že hozená mince padne na hranu, stejně tak jako je vysoce pravděpodobné, že buď vždy bude existovat většina, která chce nakupovat, nebo většina, která chce prodávat krypto mince.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

S aktivací QFS, Galaktická Aliance zcela zlikviduje centrální bankovní systém, který byl navržen tak, aby zničil celosvětovou ekonomiku a uvedl populaci světa do věčného dluhového otroctví. Je jen málo známo, že QFS je již po několik měsíců – né-li více než rok – paralelně v chodu s centrálním bankovním systémem, a čelí mnoha pokusům hackerství (počítačového pirátství), za účelem odcizení finančních prostředků Cabalou. Výsledkem je, že mnoho bankéřů bylo chyceno při činu s nelegálními převody peněz a následně bylo zatčeno.

QFS je pokročilý, s ničím nesrovnatelný systém

Je jen málo známo, že tento nový systém byl vynalezen v rámci přípravy na převzetí dluhového systému centrálních bank, za účelem ukončení finančního otroctví a kontroly nad obyvatelstvem. Aliance poskytla prezidentovi Trumpovi kouzelnickou hůlku převzetím starého bankovního systému, aniž by jej změnila.

QFS je nesrovnatelný s ničím, co bylo do této doby kdy světu představeno. Nemá obdoby; nemá ekvivalent v pokročilosti technologie jakéhokoli jiného systému před ním. Je zcela nový. Je nadřazen v technologii kterou používá, s účelem dosažení stoprocentního finančního zabezpečení a transparentnosti, která je vyžadována všemi majiteli měnových účtů. S QFS lze snadno změnit měnový systém světa tak, aby zahrnoval měny kryté zlatem, které zcela eliminují potřebu převodu starého centrálního bankovního Cabalistického systému. Žel, k úplnému pochopení pokročilého systému QFS neexistuje ekvivalentní technologie, která by posloužila jako příklad.

Politici a bankéři chyceni při činu v reálném čase

Nikdo nikdy netušil, že tento výkonný kvantový počítačový systém dokáže každému fiat dolaru, euru, jenu, který je uložen na všech bankovních účtech po celém světě, přiřadit digitální číslo a sledovat ho v reálném čase; přesně vědět, kam byl převeden, kdy byl převeden, kdo jej zaslal prostřednictvím svých přihlašovacích údajů, a jaký účet jej obdržel. Představte si tu frustraci bankéře, který právě ukradl nějaké peníze, a nelegálně je převedl na jiný účet, aby byl následně v reálném čase zatčen za krádež.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Věří někdo tomu, že k tomu dojde bez toho, aniž by bankéři Deep State nebránili tomu, aby se to stalo? Aniž by nepoužili každý zločinný trik, každé nechutné úmyslné zkreslování všeho a čehokoliv, aby tomu mohlo být zabráněno? Samozřejmě, že se pokusili, a stále se tomu dodnes pokoušejí zabránit. Prozkoumali každou cestu, jak tento systém hacknout a zničit, ale bez úspěchu! Cabala naposledy nabírá dech, ale buďte si jisti, že je s určitostí na odchodu. Její bitva je prohrána; naše vítězství je blízko.

Pro tadesco přeložila Ivana | Zdroj: 540

Druhý díl ZDE

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.