Čínští investoři v Zimbabwe si budou moci vyměnit svůj současný zimbabwský jeden dolar za jeden americký dolar, a tak vrátit peníze své zemi v této nové přeceňované měně, která je prvním veřejným signálem globálního finančního restartu (GCR/RV).

Na tomto kanále bylo vždy uvedeno, že Zimbabwe hraje v tomto procesu globálního finančního resetu zásadní roli tím, že má druhou největší rezervu těžby zlata na světě a mnoho dalšího přírodního bohatství, které jsou pohřbeny pod jeho povrchem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ministr financí a hospodářského rozvoje Mthuli Ncube uvedl, že Zimbabwe uzavřela s Čínou dohodu o směně měn. To umožní potenciálním investorům z Číny směnit nebo vyměnit svou cizí měnu s čínskými investory již usazenými v Zimbabwe, když chtějí poslat své peníze do Číny.

Výměna amerických dolarů za zimbabwské dolary v poměru 1:1 se provede se souhlasem Rezervní banky Zimbabwe a Ministerstva financí. Cílem opatření je zvýšit obchod a investice.

MĚNOVÁ REVALVACE

Globální přecenění měny je ve skutečnosti tvořeno několika různými faktory. 209 zemí musí mít nějaký druh výměnného systému, který usnadní obchod. Existují nějaké staré trusty, které mají humanitární účely. Existují právní nároky pro špatné jednání v minulosti.

Minulé války způsobily velké škody některým národům (Irák, Vietnam, Korea a další). Došlo k velké destrukci mnoha národů světa, aby jiné vlády získaly kontrolu nad světovými přírodními zdroji.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

V provozu je tolik učitelů a pozorovatelů zaměřených na Reset přímo, že jmenuji jen několik: Bruce, Tank, TNT Tony, Judy Byington, Yousef, MarkZ, Dave Schmidt, Shelton a mnoho dalších. Žádný z nich neměl pravdu ohledně data zahájení globálního finančního Resetu (GCR). Každý však souhlasí s tím, že Reset je reálný.

Ve skutečnosti existují tři samostatné a oddělené aspekty v globálních změnách, které jsou zamýšleny. Geopolitický, finanční a náboženský. Každá z těchto oblastí změn má svou vlastní skupinu „guruů,“ kteří ji zkoumají. Objevují se bytosti z jiných planet, které také hrají roli v dramatu. David Wilcox a David Adair se na tom podílejí velmi zajímavými nápady.

Existuje velká skupina lidí známých jako „insiders“ (= vynašečů informací), kteří přeběhli z institucí Cabaly (= Státní Mafie = Chazarská Rothschildova Mafie = Deep State …) a nabídli veřejně důkazy o celosvětovém spiknutí, kteří převzali kontrolu nad planetou jen pro svůj osobní prospěch a potěšení. Tato skupina „insiderů“ nebo-li „oznamovatelů nesrovnalostí“ roste a poskytuje stále více důkazů o korupci v rámci nejen americké vlády a některých nejspolehlivějších spojenců v minulosti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Existuje další skupina lidí, kteří se registrují jako „spolupracující svědci“ a kteří poskytují důležité informace a důkazy týmu pro „čištění žumpy“ (terminus technicus administrativy Donalda Trumpa pro čistku amerických státních alfa-institucí od sio-nacistické Cabaly = Deep State, aneb Tribální mafie státních úředníků).

Pro tadesco přeložil Pedro | Zdroj: La Gaceta

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.