Přátelé, myslím že to hnisalo už dost dlouho a teď se do toho prostě muselo říznout.
president trump při své uvážlivosti nebude zvát do DC tolik lidí pro nic za nic.
Dle mého to byla rozbuška, která skvěle zafungovala.
Chtěl bych vědět kolik senátorů a kongresmanů se po odvedení z kapitolu tunelem dnes podívá domů a kolik jich je na cestě do Gitmo.
Trefný a správný koment. Však dnes prezident řekl: Dnes je začátek. Ano Pr. tr. moc dobře věděl, jak zařídit ošemetné jednání a jak ho ukončit. Proto to pozvání do DC. Pence se sám prozradil a sám odstřelil. Trump vše o Pencovi věděl. Má podklady o práci s DS a jeho velezradu doloženou. Co mu asi nyní zbývá? Pracovat na dvě strany se nikdy nevyplatí.
Dle zákonů USA, pokud nebyl do 18:00 jejich času v Capitolu sněmovnou vyhlášen nový prezident, zůstává ten původní. A k tomu všemu ještě bylo vyhlášeno stanné právo.
carsten
Díky carstene (a hodně dalším) za skvělé komenty, je to balzám na duši. No a vzhledem k tomu, že ve Washingtonu už je 18:50 můžu jít konečně spát, byl to pěkný fičák (a ještě bude).
cize to znamena ze uz netreba nic riesit a donald zostava prezidentom? no ale keby kongres pokracoval aj so vsetkymi namietkami tak by sa to natiahlo na dlhsi cas ako do tej 18:00. ci tak by to nevadilo zeby do toho casu nebol nikto zvoleny? ale preco to teda nie je uz povedane oficialne ze trump vdaka tejto roztržke podla zakona zostava? ako hovorite ,,uz mi de z toho hlava kolem“ alebo po slovensky som z toho teraz mešuge
Ja som to našiel už dávnejšie. Dá sa to stiahnuť cez torrent, ale zatiaľ som nemal odvahu to stiahnuť. Keď si predstavím koľko ľudí kvôli tomu zomrelo. Mať také dokumenty v PC, to by som sa neustále obzeral cez rameno.
mayka
6.1.2021 23:37
právě bylo vyhlášeno stanné právo ve washington DC
Velmi pozorně sleduji dění v USA a hlavně projev pr.Trumpa.Ta jeho touha po pravdě, svobodě a vnitřní síla této bytosti-to je neuvěřitelné!!!Todle by normální člověk nemohl nikdy dát.
NoDana
6.1.2021 23:31
Pensylvánský senátor za republikány Jake Corman požádal Mitche O´Conella o odložení volební certifikace… snad bude mít čas na přepočítání
má to vůbec ještě smysl, poté, co krysy opustily palubu? https://www.bitchute.com/video/ErDepuPamQs/
Peter Daines
6.1.2021 23:27
Tak nakonec to Trump vzdal. Biden byl zvolen. Na facebooku poslal Trump sve priznivce domu a proste to vzdal… co bude ted? No… bůh s námi. :(
***** Prosím tě klid. Prezident trump milionkrát řekl. „We never, never, never give up!“ (Nikdy, nikdy, nikdy to nevzdáme.)
tereza
(Kopíruji) No páááni….dnešek bude asi dlouhý Globální dodavatel IT v oboru obrany svědčí u italského soudu, že on a další vyměnili hlasy v prezidentském závodě USA ❗️❗️ Tato trháková tisková zpráva, pokud je pravdivá, je „MOAB“ – matka všech bomb, která by měla rozbít celé schéma volebních podvodů. Je to tak? Uvidíme. Řím, Itálie (5. ledna 2021) – Zaměstnanec 8. největšího dodavatele globální obrany Leonardo SpA poskytl šokující výpověď s podrobnostmi o jeho roli v nejkomplikovanějším trestném činu ovlivňujícím volby v USA. Arturo D’elio na podporu zprávy DNI Ratcliff o mezinárodním vniknutí načrtl schéma, které se osvědčilo při používání počítačových systémů a vojenských satelitů Leonardo umístěných v italské Pescaře. Nedávné zprávy o hackeru u Leonarda se nyní jeví jako řízené krytí ke zmírnění úderů korporace, kterou částečně vlastní italská vláda. Nations In Action , vládní organizace pro transparentnost, uzavřela partnerství s Institutem dobré správy věcí veřejných, aby důkladně prozkoumala a prozkoumala volební nesrovnalosti, které přinesly dlouho očekávaný důkaz, že bezchybné spiknutí s cílem zničit Ameriku bylo provedeno s mimořádnými prostředky a globální účastí. Američané a volení představitelé nyní mají důkaz, že volby byly skutečně ukradeny. To poskytuje mechanismus pro každý stát k okamžitému odvolání svého seznamu voličů nebo k čelení soudním sporům a požádání všech federálních vládních agentur o zablokování veškeré interní komunikace, vybavení a dokumentace z římského velvyslanectví. „Nedělejte si chybu, jedná se o státní převrat, který zastavíme ve jménu spravedlnosti a svobodných a spravedlivých voleb,“ uvedla Maria Strollo Zack, předsedkyně Národů v akci. Institut pro řádnou správu věcí veřejných vydal následující prohlášení: Naším posláním je poskytnout úplnou pravdu,… Číst vice »
Přátelé, myslím že to hnisalo už dost dlouho a teď se do toho prostě muselo říznout.
president trump při své uvážlivosti nebude zvát do DC tolik lidí pro nic za nic.
Dle mého to byla rozbuška, která skvěle zafungovala.
Chtěl bych vědět kolik senátorů a kongresmanů se po odvedení z kapitolu tunelem dnes podívá domů a kolik jich je na cestě do Gitmo.
Trefný a správný koment. Však dnes prezident řekl: Dnes je začátek. Ano Pr. tr. moc dobře věděl, jak zařídit ošemetné jednání a jak ho ukončit. Proto to pozvání do DC. Pence se sám prozradil a sám odstřelil. Trump vše o Pencovi věděl. Má podklady o práci s DS a jeho velezradu doloženou. Co mu asi nyní zbývá? Pracovat na dvě strany se nikdy nevyplatí.
Dle zákonů USA, pokud nebyl do 18:00 jejich času v Capitolu sněmovnou vyhlášen nový prezident, zůstává ten původní. A k tomu všemu ještě bylo vyhlášeno stanné právo.
carsten
Díky carstene,
konečně do sebe vše zapadá a začíná ta správná jízda.
Díky carstene (a hodně dalším) za skvělé komenty, je to balzám na duši. No a vzhledem k tomu, že ve Washingtonu už je 18:50 můžu jít konečně spát, byl to pěkný fičák (a ještě bude).
cize to znamena ze uz netreba nic riesit a donald zostava prezidentom? no ale keby kongres pokracoval aj so vsetkymi namietkami tak by sa to natiahlo na dlhsi cas ako do tej 18:00. ci tak by to nevadilo zeby do toho casu nebol nikto zvoleny? ale preco to teda nie je uz povedane oficialne ze trump vdaka tejto roztržke podla zakona zostava? ako hovorite ,,uz mi de z toho hlava kolem“ alebo po slovensky som z toho teraz mešuge
tak mešuge je spíše maďarsky, ne?
Capitol navštívila antifa… ale nejsou důkazy
https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/bare-chested-trump-supporter-horns-takes-speakers-seat-us-house/
https://wearethene.ws/notable/184298
https://www.facebook.com/yellowstonewolfff/photos
Dôkazy už sú. Na Twitteri sú už fotky.
Ďalšia patriotka pise: This isn’t the end, it’s the beginning! Eyes on for more False Flags!! 👀👀
(Toto nie je koniec, je to začiatok! Pozor na ďalšie falošné vlajky !! 👀👀)
Ťažko ozbrojené FBI ide na Capitol
https://t.me/fragunsdoch_WWG1WGA/4909
Vchádzajú do Capitolu
https://twitter.com/disclosetv/status/1346932733054914561?s=28
Wikileaks práve zverejnil všetky svoje súbory. Všetko od e-mailov Hillary Clintonovej………
Zdieľajte
https://file.wikileaks.org/file/
Ja som to našiel už dávnejšie. Dá sa to stiahnuť cez torrent, ale zatiaľ som nemal odvahu to stiahnuť. Keď si predstavím koľko ľudí kvôli tomu zomrelo. Mať také dokumenty v PC, to by som sa neustále obzeral cez rameno.
právě bylo vyhlášeno stanné právo ve washington DC
https://www.infowars.com/posts/watch-live-today-is-the-day-alex-jones-leads-largest-patriot-movement-in-history-through-washington-dc/
https://www.youtube.com/watch?v=LYzslt4HxT0
dalsi primy prenoc, ale neumim anglicky, tak nevim, co se tam povida https://www.youtube.com/watch?v=1scIsfw0qxE
Takže Pence zrejme zradil. Scenár pokračuje ďalej.
https://ytcuwx2hkxtgm6n4x7dgmvufdq-adwhj77lcyoafdy-conservativeroom-com.translate.goog/breaking-news-vp-mike-pence-releases-a-statement-ahead-of-certification-of-electoral-college-says-he-will-not-block-bidens-electors/
Velmi pozorně sleduji dění v USA a hlavně projev pr.Trumpa.Ta jeho touha po pravdě, svobodě a vnitřní síla této bytosti-to je neuvěřitelné!!!Todle by normální člověk nemohl nikdy dát.
Pensylvánský senátor za republikány Jake Corman požádal Mitche O´Conella o odložení volební certifikace… snad bude mít čas na přepočítání
má to vůbec ještě smysl, poté, co krysy opustily palubu?
https://www.bitchute.com/video/ErDepuPamQs/
Tak nakonec to Trump vzdal. Biden byl zvolen. Na facebooku poslal Trump sve priznivce domu a proste to vzdal… co bude ted? No… bůh s námi. :(
*****
Prosím tě klid. Prezident trump milionkrát řekl. „We never, never, never give up!“ (Nikdy, nikdy, nikdy to nevzdáme.)
tereza
Děkuju za povzbuzení. Omlouvám se milé Tadesco, nechci tu nijak narušovat atmosféru, asi nějaká slabá chvilka. Každopádně moc děkuju za odepsání.
(Kopíruji) No páááni….dnešek bude asi dlouhý Globální dodavatel IT v oboru obrany svědčí u italského soudu, že on a další vyměnili hlasy v prezidentském závodě USA ❗️❗️ Tato trháková tisková zpráva, pokud je pravdivá, je „MOAB“ – matka všech bomb, která by měla rozbít celé schéma volebních podvodů. Je to tak? Uvidíme. Řím, Itálie (5. ledna 2021) – Zaměstnanec 8. největšího dodavatele globální obrany Leonardo SpA poskytl šokující výpověď s podrobnostmi o jeho roli v nejkomplikovanějším trestném činu ovlivňujícím volby v USA. Arturo D’elio na podporu zprávy DNI Ratcliff o mezinárodním vniknutí načrtl schéma, které se osvědčilo při používání počítačových systémů a vojenských satelitů Leonardo umístěných v italské Pescaře. Nedávné zprávy o hackeru u Leonarda se nyní jeví jako řízené krytí ke zmírnění úderů korporace, kterou částečně vlastní italská vláda. Nations In Action , vládní organizace pro transparentnost, uzavřela partnerství s Institutem dobré správy věcí veřejných, aby důkladně prozkoumala a prozkoumala volební nesrovnalosti, které přinesly dlouho očekávaný důkaz, že bezchybné spiknutí s cílem zničit Ameriku bylo provedeno s mimořádnými prostředky a globální účastí. Američané a volení představitelé nyní mají důkaz, že volby byly skutečně ukradeny. To poskytuje mechanismus pro každý stát k okamžitému odvolání svého seznamu voličů nebo k čelení soudním sporům a požádání všech federálních vládních agentur o zablokování veškeré interní komunikace, vybavení a dokumentace z římského velvyslanectví. „Nedělejte si chybu, jedná se o státní převrat, který zastavíme ve jménu spravedlnosti a svobodných a spravedlivých voleb,“ uvedla Maria Strollo Zack, předsedkyně Národů v akci. Institut pro řádnou správu věcí veřejných vydal následující prohlášení: Naším posláním je poskytnout úplnou pravdu,… Číst vice »