Teď už opravdu nevím, co by se mělo stát, aby trump vyhrál, pence zradil, je vidět, že i armáda zase tak nějak není na jeho straně, jsem z toho smutný…
Jejich akt měl být podle platných USA zákonů dokončen do 18:00 jejich času. A nebyl. Je to další podvod. Není zvolen. Vše neplatné. trump se dobře baví.
carsten
carsten
carsten, dík za vysvetlenie, aj ja som niekde čítal že mal byť potvrdený do 18,00 ich času, to tam nik nedodržiava protokol, ústavu, zákony ??? Asi nie , tak ako tu na slovensku, tiež si všetci robia čo chcú, len od nás žiadajú doržiavnie ich sračkonariadení.Len som v druhom príspevku chcel vedieť kde je sidney powell, pretože som ju naposledy videl pred silvestrom….ešte raz díky za vysvetlenie…..
Pro senát je to pouze a jenom hra, nic více. Chtějí rychle BIDETA jako prezidenta a všchny možnosti jsou pro ně dobré.
carsten
dQky39
7.1.2021 09:49
Kde je Sidney Powell ???? Vie to niekto ??? Na demo v DC bol len Rudy Giuliani…
Honzik
7.1.2021 09:15
Carstene, děkuji za komenty, jsem hned klidnější. Je to nervák, ale stále věřím plánu, nepochybuji. Děkuji ještě jednou Vám VŠEM na Tadescu, mám Vás ráda, DÍKY. Jana
Stacilo se jen podívat na ksychty té luzy, která se vloupala do Kapitolu. Trumpovi príznivci vypadají úplne jinak. Zase dalsí lez. Konfrontace lzí a pocestnosti je souhrnný název soucasného dení. Svetlo proti prolhaným skretum. Jejich svet, ktery se tocí kolem jejich stezejních lzí, potreby zla a úchylností, potreba udrzet se u moci i za cenu znicení vseho. U takových prosadís pravdu a právo pouze jedným argumentem: pomocí mece.
Milan H. Antifa je Fa, to jen na okraj. Ale teď jsem koukal na MSM, a tam se sice píše o zabitých, ale je to podané tak, aby si člověk mohl vybrat, KDO střílel? To se “ zatím “ neví. Jde o to, jak to DS připraví, aby to bylo na Patrioty :-))) Je třeba je předehnat, a vyjevit pravdu dřív, než opět zaškodí. Trump to nebude, toho média odstavili, bohužel. Je to celé řízené napříč světem, takže si nemysleme, že se nás to netýká, tady je taky mnoho vymytých mozků. Měli na vymytí 30 let čas, a teď jde o to, zda vyhraje zdravý rozum, nebo anarchie. Je řád, a je chaos. Ten chaos někomu velmi vyhovuje.
To je vsetko? S tymto naozaj ratal? Boh ho ochranuj a nas detto.
Klídek je v bezpečí a nyní všemu bude opět jinak.
carsten
Milan H
7.1.2021 08:21
Ellie Brown
@EllieBOfficial
OČITÝ SVĚDEK.
Říká, že slyšel přestrojené členy Antifa, jak mluví o svém plánu. Byl za nimi, když rozbili okno Kapitolu, aby mohli vstoupit. Nebyli to příznivci Trumpa. https://parler.com/post/88d4c6020ce449548240c18392e5d9be
Jak to tedy dopadlo s Trumpem?má někdo nějaké informace? Díky všem s tadeska.
rudo
7.1.2021 05:11
vcera o 17:00 som siel spat, sliepky uz boli zavrete a nemienil som sledovat
„tu dramu“ kedze vysledok som vnutorne „viedel“ (ie je tam schvalne)
v klude som spal 12H a teraz rano o 5:00 som preletel tunajsiu debatu
a vsetko je ako ma byt.
v noci som sa niekolkokrat prebral ako prudi cezo mna uzasna energia, akoby potoky ladovej vody tiekli meridianmi.
podla lepsie ako sa nacpavat orieskami.
slovami Ludka Sobotu zo scenky; „jak zasit sobe puncochu kdyz dira leze ven“
“ a my vidime ze vitezime, a je to vitezstvi Cloveka nad dirou „
Teď už opravdu nevím, co by se mělo stát, aby trump vyhrál, pence zradil, je vidět, že i armáda zase tak nějak není na jeho straně, jsem z toho smutný…
Všemu je jinak, bylo dopředu připraveno.
carsten
Kongres potvrdzuje:
https://www.newsmax.com/us/electoral-biden/2021/01/07/id/1004569/
že vraj pracovali do 03,00 dneška ????
Jejich akt měl být podle platných USA zákonů dokončen do 18:00 jejich času. A nebyl. Je to další podvod. Není zvolen. Vše neplatné. trump se dobře baví.
carsten
carsten
carsten, dík za vysvetlenie, aj ja som niekde čítal že mal byť potvrdený do 18,00 ich času, to tam nik nedodržiava protokol, ústavu, zákony ??? Asi nie , tak ako tu na slovensku, tiež si všetci robia čo chcú, len od nás žiadajú doržiavnie ich sračkonariadení.Len som v druhom príspevku chcel vedieť kde je sidney powell, pretože som ju naposledy videl pred silvestrom….ešte raz díky za vysvetlenie…..
Pro senát je to pouze a jenom hra, nic více. Chtějí rychle BIDETA jako prezidenta a všchny možnosti jsou pro ně dobré.
carsten
Kde je Sidney Powell ???? Vie to niekto ??? Na demo v DC bol len Rudy Giuliani…
Carstene, děkuji za komenty, jsem hned klidnější. Je to nervák, ale stále věřím plánu, nepochybuji. Děkuji ještě jednou Vám VŠEM na Tadescu, mám Vás ráda, DÍKY. Jana
rozborka tech co vnikly do Kapitolu https://www.youtube.com/watch?v=GfRU6Ff-xmQ
Byla to antifa pod řízením BLACK WATER. Převlečeni do civilu. Ten kdo střílel a zabil ženu byl cvok od DS, už byl identifikován.
carsten
https://twitter.com/lebronsonroids/status/1346914082599919625
Stacilo se jen podívat na ksychty té luzy, která se vloupala do Kapitolu. Trumpovi príznivci vypadají úplne jinak. Zase dalsí lez. Konfrontace lzí a pocestnosti je souhrnný název soucasného dení. Svetlo proti prolhaným skretum. Jejich svet, ktery se tocí kolem jejich stezejních lzí, potreby zla a úchylností, potreba udrzet se u moci i za cenu znicení vseho. U takových prosadís pravdu a právo pouze jedným argumentem: pomocí mece.
Tento muž na levém obrázku je z Arizony. Je to foto z pochodu BLM z června.
https://qactus.fr/2021/01/06/q-scoop-dc-la-police-a-laisse-rentrer-au-capitol/#jp-carousel-47566
Opravuji a doplňuji správné foto muže z pochodu BLM z června. https://twitter.com/SidneyPowell1/status/1347023681730576386/photo/2
Milan H. Antifa je Fa, to jen na okraj. Ale teď jsem koukal na MSM, a tam se sice píše o zabitých, ale je to podané tak, aby si člověk mohl vybrat, KDO střílel? To se “ zatím “ neví. Jde o to, jak to DS připraví, aby to bylo na Patrioty :-))) Je třeba je předehnat, a vyjevit pravdu dřív, než opět zaškodí. Trump to nebude, toho média odstavili, bohužel. Je to celé řízené napříč světem, takže si nemysleme, že se nás to netýká, tady je taky mnoho vymytých mozků. Měli na vymytí 30 let čas, a teď jde o to, zda vyhraje zdravý rozum, nebo anarchie. Je řád, a je chaos. Ten chaos někomu velmi vyhovuje.
Antifu zařadil prezident Trump na seznam teroristických organizací.
Lin Wood pisal:
Naša krajina je uprostred plánovaného puču. Zvrhnúť riadne zvoleného prezidenta Donalda Trumpa.
Vedúcimi sú Pence, Pelosi a McConnell. Všetko sa to deje ako súčasť farebnej revolúcie CCP.
Čo robiť? Klamstvá ignorujte. Podporujte Trumpa aj naďalej pri sile 80 miliónov. Modlite sa za Boha, aby nás zachránil. Vo svojom čase bude.
Všetko bude dobré. Dôveruj Pánovi.
To je vsetko? S tymto naozaj ratal? Boh ho ochranuj a nas detto.
Klídek je v bezpečí a nyní všemu bude opět jinak.
carsten
Ellie Brown
@EllieBOfficial
OČITÝ SVĚDEK.
Říká, že slyšel přestrojené členy Antifa, jak mluví o svém plánu. Byl za nimi, když rozbili okno Kapitolu, aby mohli vstoupit. Nebyli to příznivci Trumpa. https://parler.com/post/88d4c6020ce449548240c18392e5d9be
Je téměř jasné, že někteří členové Antify se vydávali za příznivce trumpa. A nyní mediální žumpa píše, jak oni jsou ti zlí…
Jak to tedy dopadlo s Trumpem?má někdo nějaké informace? Díky všem s tadeska.
vcera o 17:00 som siel spat, sliepky uz boli zavrete a nemienil som sledovat
„tu dramu“ kedze vysledok som vnutorne „viedel“ (ie je tam schvalne)
v klude som spal 12H a teraz rano o 5:00 som preletel tunajsiu debatu
a vsetko je ako ma byt.
v noci som sa niekolkokrat prebral ako prudi cezo mna uzasna energia, akoby potoky ladovej vody tiekli meridianmi.
podla lepsie ako sa nacpavat orieskami.
slovami Ludka Sobotu zo scenky; „jak zasit sobe puncochu kdyz dira leze ven“
“ a my vidime ze vitezime, a je to vitezstvi Cloveka nad dirou „