Takže trump ma 12 hodín zákaz pridávať príspevky na Twitteri. Časť príspevkov mu zmazali. Pravda a vyzýva ie na mier je pre systém neprijateľné. Ron čaká, že do par dni zrušia trumpovi konto.
Lin Wood je 12 hodín bez prístupu. Funguje ale na Parleri.
aisa
7.1.2021 01:18
Oh …tak viceprezident Mike Pence sa už definitívne odkryl a postavil sa na stranu Joa Bidena, doteraz sa snažil byť nečitateľný, ale teraz už vie každý že nie je nič viac, len sprostý, opovrhnutiahodný vlastizradca.
Nikto z fanúšikov Prezidenta trumpa predsa nemôže zároveň podporovať Bidena a to strašidlo ženo/muža Kamalu Harris. 🤔
Ale sledujem vsetko dianie naďalej a veľmi, veľmi držím palce donaldovi, aby v tomto boji vyhral a nech tieto odporné, satatnistické zrúdy už konečne skončia v Guantaname, či vo Vorkutskom gulagu.
Akoze aj ked ma prostriedky, o ktorych s nam (asi) ani nesniva – ma ten nas trumpik nervy z ocele. Aj jeho rodina.
Velmi im za to dakujem, naozaj z hlbky srdca.
On tie volby nemusel absolvovat, ako datovalo tadesco. Mohol uz vtedy vyhlasit stanne pravo a volby by sa nekonali. Vybral si tu tazsiu cestu pre seba, ale asi najmenej bolestivu pre ludi a najviac otvarajucu oci. Tak to vnimam.
Vnímáš to skvěle a správně. Děkujeme.
carsten
jofo
7.1.2021 00:17
Pre tých, čo nechodia na Twitter. Ten začal obmedzovať tweety trumpovi. Prikladám názorný obrazok. Zrušili možnosť komentov, lajkov a vyhrážaju sa pri zdieľaní. Čakám ze mu zrušia konto.
Stanne právo začalo v časti Washington DC. Zatiaľ nie v celom, len v jednom okrese.
ahojky rodino, nemůžu spát, dnes se toho tolik přihodilo, je neskutečné, co si média prolhaná na celém světě dovolí vůči trumpovi, blokují, mažou …………takoví kabalští tajtrdlíci, nicky podplacené těmi nejvyššími vrstvami hnoje v hořejších patrech………co dokáží ? Jen lhát a lhát a zase lhát a ti proradní zrádci okolo prezidenta ? Je mě z nich na zvracení, reptíci jedni, již aby skončili tam, kam směřují mílovými kroky……..Vážení páni. prezidenti trumpe a putine, vážení úžasní právníci pana prezidenta trumpa, pane gen. Flynne a úžasní vojáci, kteří pro nás všechny na celém světě riskujete svoje životy, ale moje úcta také patří těm úžasným Američanům dneška, kteří přišli podpořit svého úžasného prezidenta – vám všem posílám mnoho lásky a myslím na vás – vyjadřujete tak podporu a vděk vašemu panu prezidentovi určitě i za mnohé z nás, v duchu a srdci jsme s vámi…………….
light__walker
7.1.2021 00:11
To jak se twitter snaží trumpovi zabránit v čemkoliv je totální ubohost.
Jeho převzetí bude jedna z prvních věcí, která bude po zvolení provedena, společně s ostatními společnostmi z Bigtech svinstva.
USI San Diego uvádí, že žena, která byla dnes v budově Kapitolu Spojených států zastřelena, byla veteránkou letectva jménem Ashley Babbitt.
https://www.infowars.com/posts/breaking-us-capitol-shooting-victim-identified-as-a-14-year-air-force-veteran-her-name-was-ashley-babbitt/
Střelou do krku popravili ženu, která 14 let sloužila u letectva https://www.infowars.com/posts/exclusive-video-capitol-police-execute-unarmed-woman-carrying-trump-flag/
Takže trump ma 12 hodín zákaz pridávať príspevky na Twitteri. Časť príspevkov mu zmazali. Pravda a vyzýva ie na mier je pre systém neprijateľné. Ron čaká, že do par dni zrušia trumpovi konto.
Lin Wood je 12 hodín bez prístupu. Funguje ale na Parleri.
Oh …tak viceprezident Mike Pence sa už definitívne odkryl a postavil sa na stranu Joa Bidena, doteraz sa snažil byť nečitateľný, ale teraz už vie každý že nie je nič viac, len sprostý, opovrhnutiahodný vlastizradca.
Nikto z fanúšikov Prezidenta trumpa predsa nemôže zároveň podporovať Bidena a to strašidlo ženo/muža Kamalu Harris. 🤔
Ale sledujem vsetko dianie naďalej a veľmi, veľmi držím palce donaldovi, aby v tomto boji vyhral a nech tieto odporné, satatnistické zrúdy už konečne skončia v Guantaname, či vo Vorkutskom gulagu.
V Capitlu zastřelili mladou ženu
https://twitter.com/shaunking/status/1346938016636526592
Trupa chcu vyhlásiť za blázna a zbaviť funkcie.
Boja sa , že v nepríčetnosti stlačí červený gombík.
To sa šíri médiami v USA práve teraz!
ale tými MSM …
Washington DC … Poslední medová past Trumpova prezidentství.
Pozor, těch bude ještě několik. On teprve začíná. Dnes. A to pořádně.
carsten
Akoze aj ked ma prostriedky, o ktorych s nam (asi) ani nesniva – ma ten nas trumpik nervy z ocele. Aj jeho rodina.
Velmi im za to dakujem, naozaj z hlbky srdca.
On tie volby nemusel absolvovat, ako datovalo tadesco. Mohol uz vtedy vyhlasit stanne pravo a volby by sa nekonali. Vybral si tu tazsiu cestu pre seba, ale asi najmenej bolestivu pre ludi a najviac otvarajucu oci. Tak to vnimam.
Vnímáš to skvěle a správně. Děkujeme.
carsten
Pre tých, čo nechodia na Twitter. Ten začal obmedzovať tweety trumpovi. Prikladám názorný obrazok. Zrušili možnosť komentov, lajkov a vyhrážaju sa pri zdieľaní. Čakám ze mu zrušia konto.
Stanne právo začalo v časti Washington DC. Zatiaľ nie v celom, len v jednom okrese.
https://ctrlv.sk/gGwp
Tweet na obrazku si už na Twitteri nepozriete. Twitter mu zmazal niekoľko príspevkov.
ahojky rodino, nemůžu spát, dnes se toho tolik přihodilo, je neskutečné, co si média prolhaná na celém světě dovolí vůči trumpovi, blokují, mažou …………takoví kabalští tajtrdlíci, nicky podplacené těmi nejvyššími vrstvami hnoje v hořejších patrech………co dokáží ? Jen lhát a lhát a zase lhát a ti proradní zrádci okolo prezidenta ? Je mě z nich na zvracení, reptíci jedni, již aby skončili tam, kam směřují mílovými kroky……..Vážení páni. prezidenti trumpe a putine, vážení úžasní právníci pana prezidenta trumpa, pane gen. Flynne a úžasní vojáci, kteří pro nás všechny na celém světě riskujete svoje životy, ale moje úcta také patří těm úžasným Američanům dneška, kteří přišli podpořit svého úžasného prezidenta – vám všem posílám mnoho lásky a myslím na vás – vyjadřujete tak podporu a vděk vašemu panu prezidentovi určitě i za mnohé z nás, v duchu a srdci jsme s vámi…………….
To jak se twitter snaží trumpovi zabránit v čemkoliv je totální ubohost.
Jeho převzetí bude jedna z prvních věcí, která bude po zvolení provedena, společně s ostatními společnostmi z Bigtech svinstva.