Jofo, přesně tak! Je to naprosto geniální jak ty idioty chytá do pasti. Kdo delší dobu sleduje kroky pr. trumpa a data na tadescu, tak nepochybuje o tom že d.t. ví co dělá. I když to někdy vypadá že se všechno vymklo plánu. Jednou mu poděkují i ti nejzatvrzelejší zastánci Bidena. A na to se vážně těším!!! Věřme d. trumpovi a v to co pro nás všechny jeho tým dělá…. je to neopakovatelná doba, buďme vděční že ji zažíváme!
Výborně vystiženo.Neopakovatelná doba. Konečně si všichni mohou zahrát ve filmu. Sice hororu, ale kvalitního.
carsten
Každopádně se opravdu těším jak pak všichni (nebo většina, vždycky se najde blb) obrátí a budou trumpovi pomalu líbat zádel. A taky na spoustu lidí, co mi tvrdili, že je to všechno blbost, a že trump je nejhorší prezident co kdy USA měly. Nu, už se to rychle blíží.
izairi
7.1.2021 14:11
carstene prosímtě,jestli je to jen trochu možné, nedávej sem komentáře typu-trump to vzdal,už odevzdává úřad Bidenovi,co teď budeme dělat…..a podobné destruktivní bláboly. Já myslím že všichni,i když věříme plánu,máme z té vypjaté situace nervy a nepotřebujeme tady ještě číst takové žvásty. Děkuju.
No asi 100 komentů jsem smazal a mohl jeden proklouznosut. Omlouvám se.
carsten
carstene nemáš se vůbec za co omlouvat (úsměv),já vím kolik máte práce se schvalováním komentářů. Já jen,že jsem na to zrovna natrefila,a takové věci člověk prostě číst nechce. Jinak děkuju za skvělé a mnohdy humorné komentáře,a Tobě i ostatním za skvělou práci,a posílám 🌺🐿️.
lenas
7.1.2021 13:45
Miroslav pokud media odstrihla Trumpa tak pak me napada ze je vypne a zacne se vysilat pravda lidem jak rekl nastane 10dni temnoty sledujte vodu.
A behem tech dnu on bude v bezpeci a ti co jsouv hledacku vime o koho se jedna budou sebrani do klepet a dani do hotelu Quantanamo a podobnych zarizeni.Lidi uklidneme se nyni bysme meli byt konstruktivni jako nikdy svysovat sve vibrace zaroven se bavit Verme planu trump vi co dela a myslim ze spousta veci je jinak nez vypada napr.rezignace trumpova tymu.
WWG1WGA
Jsem tu rád a rád čtu vše vč. komentů a nomohu si odpustit takovou pichlavku , stále věřím že nějakým zázrakem se ti Trumpovi podaří ale teď mu dávám tak 10% na to že to dá. Pořád jsem si říkal že přeci není možné aby takové svyně vyhráli ??? Ale vše co se tu píše a co píše Trump Lin Wood Sidny a jiní a Anoni kolem , čtu i Qaqtus GP NOQ Wordpres Spectator jiné je toho dost a dávám si vše dohromady a říkám si že by skutečně nikdo z nich nevěděl nečetl a neměl informace o čem se píše???? a co twitujou ? A že nikoho nenapadá že když se to dá rozklíčovat pro ctenáře tak proč proboha by to neuměli oni .??????
je to opravdu hra kdy aktéři už jsou si tak jisti svým vítězstvím že to ani nereflektují a je jim to jedno a vědí že už se to prostě změnit nedá ?? že si mohou psát co chtějí ??? a nebo opravdu chtěli aby se všechny trumfi odhalili a jiná cesta zkrátka nebila . Myslím že cesta je pouze jedna stanné právo a zatýkání pod vojenskou jurisdikcí . Pořád mne mate ta jednoduchost jak se dostali ti demonstranti do té budovy
Ajka
7.1.2021 12:07
Zdravim vas rodinko Tadesca, pred chvili mi kamaradka z Bostonu sdelila, ze dle poslednich zprav, rezignovala vetsina trumpovo tymu, zustava pouhych 13 s kruzem, ze jsou vsichni zablokovani na soc. mediich a pry jiz stihli vyhlasit rozhodnuti parlamentu i senatu o potvrzeni volby Bidena, takze asi moc sanci nezbyva. Muj boze tohle je situace ne na me nervy. Jeste zijeme a tak je nadeje, i kdyz ta hydra kolem sebe kope jak zbesila.Je mi z toho vseho na zvraceni.
Tak zase svoj bostonskou kamarádku uklidněte a nechť se připraví na pořádný tobogoš.
carsten
zdravìm všetkých.neviem či sa to zdà len mne,ale myslìm źe africky araby viac pouźìvaju mozog ako azijsky.àzijský ospevuju BIDETA!čo tu màm delivery kolegov.europania veria v donalda.aj tu sme 2 skupiny.WWG1WGA#.ja pevne verìm v donìka.
Haló ľudia udeje sa niečo a hneď visíte na MSM srač……….
Taký bol plán do ktorého žiaľ vidia len niektorí, už to konečne pochopte.
Budíííííííííček halóóó zobuďte sa prosím !!!!!!!!!!!!
Tu sme spolu jedna rodina a viera v plán je náš chlieb.
Tak pekne seďte, papajte a verte plánu.
Pripravovalo sa to veľa rokov, a myslíte si že to teraz vzdajú HA… toť takýto veliký…..
Tak prosím vás kašlite na MSM srač……………
WWG1 WGA
majkllasky
7.1.2021 11:42
Prezident Trump prohlásil že i když s výsledky nesouhlasí, tak 20.1.2021 předá úřad. Nějak pořád postrádám ten „plán“…. :-)
A řekl na koho předá moc?????
Na armádu či koho jmenoval????
Nutné číst mezi řádky.
carsten
Zdravím Carstene a jsem moc ráda za vaše komentáře, vždy mě to dá novou energii víc věřit,že vše dopadne dobře, děkuji,děkuji a mám vás všechny ráda Alena
To víte že dopadne. Jiná cesta už není.
carsten
evie
7.1.2021 11:31
Teď jsem četla, že Trump už napsal že odevzdá Bidenovi úřad. Doufám, že to je fake. Ví někdo něco?
Nečtěte MSM jsou tam jenom blbosti. A to od doby vzniku MSM.
carsten
Zdravím Carstene. Obdivuji Vaši trpělivost , víru a snahu neustále něco vysvětlovat lidem, kteří sice neustále prohlašují, že věří plánu, ale přitom neustále vyslovují pochybnosti a obavy. Jistě, situce je nepřehledná, ale pokud mám víru silnou, tak nemusím neustále pochybovat. Velice se mi včera líbil příspěvek vitacrhy, který jste mimochodem velmi kladně okomentoval. Dle Vašich vyjádření cítím, že víte o něco více než my všichni, ale zcela rozumně to pouštíte po kapkách. Dobrá práce.
Pre všetkých: ako usvedcite zlodeja? Pred alebo po lupezi? Ako ich usvedcite všetkých? Rozmýšľajte.
Jofo, přesně tak! Je to naprosto geniální jak ty idioty chytá do pasti. Kdo delší dobu sleduje kroky pr. trumpa a data na tadescu, tak nepochybuje o tom že d.t. ví co dělá. I když to někdy vypadá že se všechno vymklo plánu. Jednou mu poděkují i ti nejzatvrzelejší zastánci Bidena. A na to se vážně těším!!! Věřme d. trumpovi a v to co pro nás všechny jeho tým dělá…. je to neopakovatelná doba, buďme vděční že ji zažíváme!
Výborně vystiženo.Neopakovatelná doba. Konečně si všichni mohou zahrát ve filmu. Sice hororu, ale kvalitního.
carsten
Sice horor, ale s dobrým koncem.
Každopádně se opravdu těším jak pak všichni (nebo většina, vždycky se najde blb) obrátí a budou trumpovi pomalu líbat zádel. A taky na spoustu lidí, co mi tvrdili, že je to všechno blbost, a že trump je nejhorší prezident co kdy USA měly. Nu, už se to rychle blíží.
carstene prosímtě,jestli je to jen trochu možné, nedávej sem komentáře typu-trump to vzdal,už odevzdává úřad Bidenovi,co teď budeme dělat…..a podobné destruktivní bláboly. Já myslím že všichni,i když věříme plánu,máme z té vypjaté situace nervy a nepotřebujeme tady ještě číst takové žvásty. Děkuju.
No asi 100 komentů jsem smazal a mohl jeden proklouznosut. Omlouvám se.
carsten
carstene nemáš se vůbec za co omlouvat (úsměv),já vím kolik máte práce se schvalováním komentářů. Já jen,že jsem na to zrovna natrefila,a takové věci člověk prostě číst nechce. Jinak děkuju za skvělé a mnohdy humorné komentáře,a Tobě i ostatním za skvělou práci,a posílám 🌺🐿️.
Miroslav pokud media odstrihla Trumpa tak pak me napada ze je vypne a zacne se vysilat pravda lidem jak rekl nastane 10dni temnoty sledujte vodu.
A behem tech dnu on bude v bezpeci a ti co jsouv hledacku vime o koho se jedna budou sebrani do klepet a dani do hotelu Quantanamo a podobnych zarizeni.Lidi uklidneme se nyni bysme meli byt konstruktivni jako nikdy svysovat sve vibrace zaroven se bavit Verme planu trump vi co dela a myslim ze spousta veci je jinak nez vypada napr.rezignace trumpova tymu.
WWG1WGA
Už aby to bylo!
Jsem tu rád a rád čtu vše vč. komentů a nomohu si odpustit takovou pichlavku , stále věřím že nějakým zázrakem se ti Trumpovi podaří ale teď mu dávám tak 10% na to že to dá. Pořád jsem si říkal že přeci není možné aby takové svyně vyhráli ??? Ale vše co se tu píše a co píše Trump Lin Wood Sidny a jiní a Anoni kolem , čtu i Qaqtus GP NOQ Wordpres Spectator jiné je toho dost a dávám si vše dohromady a říkám si že by skutečně nikdo z nich nevěděl nečetl a neměl informace o čem se píše???? a co twitujou ? A že nikoho nenapadá že když se to dá rozklíčovat pro ctenáře tak proč proboha by to neuměli oni .??????
je to opravdu hra kdy aktéři už jsou si tak jisti svým vítězstvím že to ani nereflektují a je jim to jedno a vědí že už se to prostě změnit nedá ?? že si mohou psát co chtějí ??? a nebo opravdu chtěli aby se všechny trumfi odhalili a jiná cesta zkrátka nebila . Myslím že cesta je pouze jedna stanné právo a zatýkání pod vojenskou jurisdikcí . Pořád mne mate ta jednoduchost jak se dostali ti demonstranti do té budovy
Zdravim vas rodinko Tadesca, pred chvili mi kamaradka z Bostonu sdelila, ze dle poslednich zprav, rezignovala vetsina trumpovo tymu, zustava pouhych 13 s kruzem, ze jsou vsichni zablokovani na soc. mediich a pry jiz stihli vyhlasit rozhodnuti parlamentu i senatu o potvrzeni volby Bidena, takze asi moc sanci nezbyva. Muj boze tohle je situace ne na me nervy. Jeste zijeme a tak je nadeje, i kdyz ta hydra kolem sebe kope jak zbesila.Je mi z toho vseho na zvraceni.
Tak zase svoj bostonskou kamarádku uklidněte a nechť se připraví na pořádný tobogoš.
carsten
zdravìm všetkých.neviem či sa to zdà len mne,ale myslìm źe africky araby viac pouźìvaju mozog ako azijsky.àzijský ospevuju BIDETA!čo tu màm delivery kolegov.europania veria v donalda.aj tu sme 2 skupiny.WWG1WGA#.ja pevne verìm v donìka.
Věříš správně.
carsten
a je to v koze…?
https://cz24.news/americky-kongres-schvalil-bidenovo-vitezstvi-v-prezidentskych-volbach/
Musíme to pořád opakovat????? Nečtěte zádné MSM. Přesně to se tam dozvíte. Ano. Jasné????
carsten
Haló ľudia udeje sa niečo a hneď visíte na MSM srač……….
Taký bol plán do ktorého žiaľ vidia len niektorí, už to konečne pochopte.
Budíííííííííček halóóó zobuďte sa prosím !!!!!!!!!!!!
Tu sme spolu jedna rodina a viera v plán je náš chlieb.
Tak pekne seďte, papajte a verte plánu.
Pripravovalo sa to veľa rokov, a myslíte si že to teraz vzdajú HA… toť takýto veliký…..
Tak prosím vás kašlite na MSM srač……………
WWG1 WGA
Prezident Trump prohlásil že i když s výsledky nesouhlasí, tak 20.1.2021 předá úřad. Nějak pořád postrádám ten „plán“…. :-)
A řekl na koho předá moc?????
Na armádu či koho jmenoval????
Nutné číst mezi řádky.
carsten
https://twitter.com/DanScavino
Zdravím Carstene a jsem moc ráda za vaše komentáře, vždy mě to dá novou energii víc věřit,že vše dopadne dobře, děkuji,děkuji a mám vás všechny ráda Alena
To víte že dopadne. Jiná cesta už není.
carsten
Teď jsem četla, že Trump už napsal že odevzdá Bidenovi úřad. Doufám, že to je fake. Ví někdo něco?
Nečtěte MSM jsou tam jenom blbosti. A to od doby vzniku MSM.
carsten
Tohle není z MSM. Prý to Trump napsal na twitteru.
Ach jóóóó. Co napsal? A větu nedopověděl, že ano!!!!!
carsten
Zdravím Carstene. Obdivuji Vaši trpělivost , víru a snahu neustále něco vysvětlovat lidem, kteří sice neustále prohlašují, že věří plánu, ale přitom neustále vyslovují pochybnosti a obavy. Jistě, situce je nepřehledná, ale pokud mám víru silnou, tak nemusím neustále pochybovat. Velice se mi včera líbil příspěvek vitacrhy, který jste mimochodem velmi kladně okomentoval. Dle Vašich vyjádření cítím, že víte o něco více než my všichni, ale zcela rozumně to pouštíte po kapkách. Dobrá práce.