Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19
  Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19

  Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19

 • Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“
  Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“

  Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“

 • Bývalý viceprezident společnosti Pfizer promluvil o satanistickém kultu, který stojí za očkováním
  Bývalý viceprezident společnosti Pfizer promluvil o satanistickém kultu, který stojí za očkováním

  Bývalý viceprezident společnosti Pfizer promluvil o satanistickém kultu, který stojí za očkováním

 • Profesor Bridle vysvětluje, proč nechce krev od očkovaných
  Profesor Bridle vysvětluje, proč nechce krev od očkovaných

  Profesor Bridle vysvětluje, proč nechce krev od očkovaných

Astrid Stuckelbergerová, bývalá členka WHO: Je to pandémia lží a WHO už nie je demokratickou členskou organizáciou

Astrid Stuckelbergerová má 30 rokov skúseností ako výskumná pracovníčka. V rokoch 2009 až 2013 pracovala vo WHO, kde sa špecializovala na pandémie. Publikovala 180 vedeckých prác a 12 kníh. V rozhovore pre nórske médiá Stuckelbergerová uviedla, že má veľké obavy, že injekcie nie sú vakcíny, “ale biotechnologický a syntetický experiment”. Keďže vakcína obsahuje genetické modifikácie, ako sú geneticky modifikované organizmy (GMO), ľudia mali byť podľa nej informovaní o obsahu takzvanej vakcíny.

“Nebezpečné na “vakcíne” je to, že spôsobuje infekciu. Nemyslím si, že problémom je spike proteín , ale to, že vakcína obsahuje grafén. Je to smrteľné a teraz máme štatistiky a vieme to.”

Bill Gates je na čele WHO

Stuckelbergerová tiež zdôraznila, že “WHO už nie je tou istou organizáciou ako predtým”. V roku 2016 došlo k zmene, vysvetlila. “Bolo to niečo výnimočné: organizácie ako GAVI, Globálna aliancia pre imunizáciu vakcínami, ktorú viedol Bill Gates, prišli do WHO v roku 2006 s veľkým množstvom peňazí. Odvtedy sa WHO stala novým typom medzinárodnej organizácie. GAVI získava čoraz väčší vplyv a plnú diplomatickú imunitu v OSN. GAVI si môže robiť, čo chce, polícia nemôže robiť nič.”

WHO bola v roku 2014 podrobená auditu a následne sa stala podnikaním s krajinami ako dcérskymi spoločnosťami.

“Keď som v roku 2013 pracovala pre medzinárodné vzťahy WHO, videla som, že GAVI sa stáva čoraz dôležitejšou. GAVI predstavila globálny akčný plán pre imunizáciu na obdobie rokov 2012 až 2020. To je osem rokov, keď mal GAVI všetko v rukách. Bill Gates sa postaral o očkovanie, postaral sa o všetko.

Podľa nej má WHO obrovskú moc nad krajinami. “Predtým boli všetky krajiny slobodné. Ale teraz, keď robím rozhovory po celom svete, vidím, že každá krajina je súčasťou korporácie WHO. WHO už nie je demokratickou členskou organizáciou ako OSN. Základom “korporácie” sú rôzne vlády. To logicky zodpovedá tomu, čo sa deje teraz, pretože “korporácie” chcú ovládať peniaze, ekonomiku a ľudí. Je to ako otroctvo. Dane, ktoré platíme, idú vládam, ktoré sú podriadené “ekonomike”. V rámci nadnárodných organizácií, ako je GAVI”.

Dohoda medzi GAVI, Svetovým hospodárskym fondom a WHO

“GAVI, Svetová banka a WHO uzavreli zmluvu s názvom IFFM (International Finance Facility for Immunisation). Naše krajiny, naši ľudia, platia WHO, Svetovej banke a GAVI za realizáciu ich imunizačných programov. To znamená, že celá populácia musí byť zaočkovaná. Ak sa pozriete na plán GAVI, zistíte, že tento cieľ je stanovený na roky 2012 až 2020. Ale potom to nefungovalo, museli vytvoriť pandémiu.

Podľa nej sa pandémia určite plánovala. “Môžete to vidieť vo všetkých dokumentoch. Každý ju môže analyzovať, máme ju pred sebou”.

Poukázala na výskum profesora Johna Ioannidisa zo Stanfordskej univerzity, ktorý ukázal, že úmrtnosť v roku 2020 nebola vyššia ako v iných rokoch. “Je to lož a nie pandémia. WHO priznáva, že úmrtnosť nie je vyššia, ale nevyhlásila, že pandémia sa skončila,” dodala.

[wp_ad_camp_2]

Stuckelbergerová uviedla, že sa nepovažuje za informátorku, ale za odborníčku na verejné zdravie, medicínu a vedu. Gatesovi stúpenci jej však teraz vyhlásili vojnu.

“Univerzity v Ženeve a Lausanne zastavili všetky moje kurzy. Dali ma na súd, útočia na mňa. Chcú mi odobrať lekársku licenciu, snažia sa tvrdiť, že nie som kompetentná, že klamem. To platí pre všetkých výskumníkov, ktorí to tvrdia, a teraz máme niekoľko lekárov, ktorí varujú pred smrťou po očkovaní. Pre odborníkov je nebezpečné o tom hovoriť.”

Bývalá zamestnankyňa WHO zosmiešnila úlohu médií pri šírení lží. “Médiá sú platené nadnárodnými “korporáciami”. Nazývam ich medzinárodnými pirátmi. A médiá sú kontrolované vládami. Médiá sa musia stať nezávislými, musia pomáhať ľuďom získavať informácie zadarmo.

Stuckelbergerová, ktorá žije v Ženeve, sa domnieva, že riešením je návrat k starému komunitnému životu: “Musíme zorganizovať paralelný sociálny systém. Musíme sa vrátiť do čias Vikingov. Do Švajčiarska prišlo veľa vecí, ktoré tu majú korene vo vikingských časoch. Často o tom premýšľam: V Nórsku sa môžeme vrátiť k poľnohospodárstvu.”

Je presvedčená, že očkovanie by sa malo okamžite zastaviť. “Kvôli obsahu vakcín. Po 30 rokoch výskumu viem, že ak máte jednu, dve alebo tri štúdie a hľadáte koncepčné dôkazy pod mikroskopom, nepotrebujete robiť ďalší výskum. To, čo vidíte pod mikroskopom, je dostatočným dôkazom. Ak už desať odborníkov z celého sveta vidí pod mikroskopom to isté, stačí to.”

“Vo vakcínach vidia grafén, parazity, kovy… Preto musíme zastaviť očkovanie a zakázať všetky injekcie. Tí, ktorí v tom pokračujú, by mali byť stíhaní.”

Podľa Stuckelbergerovej uvádzaná úmrtnosť a vedľajšie účinky zodpovedajú iba 1 až 10 % skutočnosti. Ako sme nedávno informovali, k 18. decembru sa v európskej databáze EudraVigilance, ktorá slúži na hlásenie nežiaducich účinkov vakcín, zhromaždilo 34 337 hlásení o úmrtiach a 3 120 439 hlásení o poraneniach (polovica z nich bola závažná) od ľudí, ktorí dostali niektorú zo štyroch experimentálnych injekcií, ktoré sú v súčasnosti povolené v členských štátoch EÚ.

“Nie je ľahké to zistiť, pretože neexistujú žiadne pitvy. Vo vede a systémoch sa veľa klame a podvádza. PCR test je príklad, lekár ho nemôže použiť ako diagnózu. Lekári sú platení za to, aby tvrdili, že úmrtia sú spôsobené kovidom na základe postupu PCR, ktorý nefunguje. Veľmi často sa tak deje bez pitvy. Tvrdia, že úmrtia sú spôsobené kovidom, aj keď to tak nie je. “

“Je hrozné, že sa nerobí klinický výskum, ale len získavajú informácie z nemocníc. V histórii pandémie je jedinečné, že nie sú k dispozícii žiadne údaje. V USA je hlásených 17 000 úmrtí po očkovaní, vrátane detí a dojčiat. Je neetické v tom pokračovať. Počet úmrtí v Spojených štátoch zatiaľ trikrát prevyšuje celkový počet všetkých očkovaní za posledných 35 rokov. Ide o oficiálne údaje, ktoré neboli klinicky preskúmané ani overené. Výskum pokračuje, ale očkovanie prebieha. Je to hrozné, skutočne zločinné.

Údaje VAERS, ktoré 17. decembra zverejnilo Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb, zahŕňajú celkovo 965 843 hlásení o nežiaducich udalostiach vo všetkých vekových skupinách po očkovaní vakcínou proti COVID vrátane 20 244 úmrtí a 155 506 závažných poranení v období od 14. decembra 2020 do 10. decembra 2021.

Stuckelbergerová uviedla, že napriek tomu, že už bolo podaných nekonečné množstvo dávok vakcíny, “v konečnom dôsledku nikdy nedošlo k pandémii. Bola to pandémia PCR, propagandy, propagandy strachu… Je tu obrovská korupcia a konflikt záujmov. Veda a médiá sú tiež skorumpované, celý systém je skorumpovaný. Odborníci sa kupujú za podiely v spoločnostiach vyrábajúcich vakcíny. Rozmýšľali o tom posledných 20 rokov. Priemysel kontroluje médiá, lekárov… Lži prichádzajú z univerzít a hovoria, že “my poznáme vedu”. Je to ojedinelé. Univerzity vo Švajčiarsku predávajú Pfizer a Modernu”.

“Ľudia boli oklamaní. Neuvedomili si, že ide o propagandu. A táto politika zmenila mnohé definície.”

Preložila zuzka | Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
40 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře