Dr. Almyra Oveta Fullerová byla viroložkou a členkou poradního panelu pro očkování amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), kde se projevila jako hlasitá zastánkyně vakcín proti Covidu, a to zejména pro děti a těhotné ženy. Podílela se na mimořádném schvalování kontroverzní vakcíny v USA. Dne 18. listopadu však náhle a nečekaně zemřela ve věku 67 let. Příčina její smrti je zahalena mlčením – zdůrazňuje se pouze, že to nebyl Covid-19.

Fullerová neviděla žádný problém v nežádoucích účincích vakcíny a v říjnu 2021 hlasovala pro povolení mimořádného použití vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5 až 11 let: Podle jejího názoru přínosy značně převažovaly nad riziky, jak uvedla v jednom z rozhovorů.

Dr. Almyra Oveta Fullerová

Fullerová se vyjádřila pro deník Michigan Daily takto:

Na základě údajů, které byly předloženy v rámci klinických studií s dětmi ve věku 5 až 11 let, a také na základě účinků vakcíny společnosti Pfizer, které se v posledních deseti měsících projevily u milionů lidí, se zdá, že přínosy vysoce převažují nad riziky. Proto jsem hlasovala pro, aby byla k dispozici jako něco, co mohou udělat rodiče, kteří se rozhodnou nechat své děti očkovat.

Očkování dětí a těhotných žen

Deníku tehdy řekla, že chce, aby očkování bylo primárně dostupné, ale ne povinné. V červenci však na Twitteru napsala, že SARS-CoV-2 bude vyžadovat „moudrá rozhodnutí“ jak od politických představitelů, tak od jednotlivců, a že povinné očkování vymýtilo nebo omezilo mnoho nemocí – Covid-19 by se měl přidat na tento seznam. Podnětem k tomuto tweetu bylo prohlášení guvernéra Arizony, který odsoudil nerovné zacházení s neočkovanými studenty s ohledem na pravidla karantény a zdůraznil, že očkování proti Covidu není povinné. Fullerová to chtěla očividně změnit.

Fullerová se však nezaměřila pouze na děti a mladé lidi: očkování proti Covidu navrhla také těhotným ženám. Očkování spolu s posilovačem tak označila za „lásku a moudrost v činu pro matky, nastávající matky a lidi kolem nich“.

Připomínáme, že bezpečnost vakcín v těhotenství nebyla nikdy dostatečně testována – a injekce rozhodně neposkytuje ochranu třetí straně.

Sama byla Afroameričanka a zjevně ji znepokojovala nedůvěra mladých černochů k očkování: boj proti „váhání s očkováním“ se pro ni zdál být důležitým tématem.

„Žádná genová terapie“

Fullerová se zdála být zcela přesvědčena o pozitivním poměru rizika a přínosu očkování Covid vakcínou. Popřela, že by mRNA injekce byly genovou terapií – ačkoli je to fakt. Její tvrzení, že mRNA vakcíny zaručeně vyprší během několika minut nebo hodin, jsou rovněž nepravdivá. Dodnes není jasné, jak dlouho zůstává v těle. Časový úsek byl zjevně podhodnocen, odborníci opakovaně kritizují a poukazují na to, že umělá mRNA se vyhýbá imunologickým procesům a tak se neustále vytvářejí spike proteiny (hrotové bílkoviny), dále způsobují v těle značné škody.

Dr. Almyra Oveta Fullerová zemřela 18. listopadu „po krátké nemoci“ – náhle a nečekaně. Příčina její smrti nebyla zveřejněna, pouze se výslovně uvádí, že Covid-19 to nebyl. Můžeme se jen dohadovat, na co zemřela. Faktem je, že ani neotřesitelná víra v bezpečnost preparátu nemůže ochránit před vedlejšími účinky a dlouhodobým poškozením…

Zdroj: report24.news

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.