…..dlouhá léta jsem říkal:  ke konci časů lidstva, musejí lidem říci pravdu. Dovětek byl: PŘIPRAVTE SE NA VELIKÝ TOBOGÁN. Vše je už v běhu a mnohé nepochopitelné události klepou na dveře, čekají jenom na otevření. Neminou nás. Veškeré zlo spáchané na lidstvu bude dopodrobna lidstvu sděleno…..

05:55

Máme se tedy na co „těšit“. Všechno jsem se Vám, vážení čtenáři tadesca, snažil mnoho let dopředu napsat a sdělit. Mnozí z Vás tomu nechtěli věřit. Mysleli jste si něco o sci-fi.

A pamatujte si prosím co jsem neustále opakoval na přednáškách a setkáních. LIDSTVU VŠECHNO OTOČILI O 180° A KDYŽ ŘÍKÁM VŠECHNO TAK MYSLÍM VŠECHNO!!!!!

Zopakujme si nedůležitější body, které naprosto přesně zapadají do sebe a perfektně na sebe navazují.

Poslední sezení nejvyššího inkvizičního konsilu na planetě Zemi, který se uskutečnil 3 km pod Vatikánem s Kardinálem Judasem a jeho 23 bratry. Všechno co bylo na konsilu inkvizitorem planety Země probráno se splnilo až na poslední bod a sice ARMAGEDON, zničení lidstva, a třetí světovou válku, která je pro kabalisty velice důležitá.  Snaží se ji rozpoutat maximální silou a energií, ale naštěstí se jim to nedaří….. Dochází jim energie. Lidstvo se probudilo díky 144 000 světelných bytostí, kteří „povolili“ padlí andělé ke konci časů lidstva sestoupit mezi lidi. Nevěřili, že mohou změnit výhybky ve prospěch lidstva, i když musím osobně dodat, ŽE LIDSTVO JE NAPROSTO NEPOUČITELNÉ a všemi možnými prostředky omezeno, otupěno a degradováno. Boj probíhá na všech úrovních…..

Je nutné podotknout, že mnoho dějů je zatím pro lidské oko neviditelné, skryto a tajeno, i když se mnoho o dění na různých servrech píše. Ano, lidé „TOMU“ nemohou uvěřit.

Podívat se můžete na všechny tři díly Kardinála Judase zde:

Díl první:

GP Kardinál JUDAS 1/3

Díl druhý:

GP Kardinál JUDAS 2/3

Díl třetí:

GP Kardinál Judas 3/3

Vatikán je doupě SATANISTICKÉHO spolčení a SATANISTŮ samých, kteří po celém světě przní malé děti a používají je na obřady a rituály. Pedofilie je jejich zákonem a nutností.

ZA VŠÍM STOJÍ VATIKÁN A ŠEST PADLÝCH ANDĚLŮ.

Svědectví o vraždění dětí při loveckých honech – CIA, elita, satanský kult, Austrálie, USA, Kanada, VB, Francie i Holandsko

 

https://tadesco.org/adrenochrom-a-anti-aging-proc-je-tolik-deti-unaseno-a-ritualne-vrazdeno/

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...