…..u bílé rasy by mělo konečně vzniknout uvědomění. Píši to několik roků pořád dokola. Původní obyvatelé Evropy by si měli uvědomit, co chtějí s nimi udělat. Je to jinak náš konec….

11:54

Máme tady další důkaz, že za masovou imigrací stojí plán vyměnit původní evropské obyvatelstvo a nahradit ho obyvatelstvem africkým a arabským. V Belgii vznikl sexuální manuál pro děti, který v překladu zní „Kniha o reprodukci“. Na obalu je zobrazena blonďatá dívka, patrně belgického původu, která je připravena oddávat se erotickým hrátkám s černochem. Takovéto věci jsou dnes lidem podprahově vnucovány.

tm dodává: a nejen podprahově, ale i jinak….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ale tyto věci vidíme všude kolem sebe. Skoro v každém filmu a seriálu už dnes musí být černoch, musí být skoro v každé reklamě. Všimněte si, že i v obchoďácích jsou samé figuríny, které jsou černé. Přitom černochů u nás (zatím) moc není. Je to snaha nás připravit na plánovanou etnickou přeměnu společnosti.

Když se mi tohle nelíbí, jsem snad rasista? Samozřejmě, že ne. Černochům přeji vše nejlepší a ať se jim u nich doma dobře žije. Já chci ale zachovat charakter naší vlasti, jak ji znali moji předkové i já. Nejlepší princip je „žít a nechat žít“ – do nikoho se nemontovat a bránit si to svoje.

[wp_ad_camp_2]

 

Někde jsem četl dobrý postřeh, že nejohroženější „menšinou“ je dnes bílý heterosexuální pracující muž, který nemá žádnou úchylku, ctí tradiční hodnoty a vychovává děti se svou manželkou… Hnutí SPD brání normální svět před šílenostmi a zvrácenostmi. Braňte ho s námi.

https://www.expres.cz/…/ucebnice-sexualni-vychovy-pro-male-…?

ps …..a proto, když potřebuji nějaké oblečení, nechodím do obchodů, naprosto je ignoruji a to navždy, kde mají figuríny černé či hnědé….
Tohle je vzdělávání pro děti????? no naprosto odporné a volající do nebes!!!!!
.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.