…..jak tak pozoruji chování lidí ve městě, na sociálních sítích a jinde, zjištuji, že všechni se neustále za něčím ženou. Myslí si, že všechno zůstane navždy při starém. Ale nezůstane….

11:54

tm komentuje

V minulosti jsem uváděl důkazy na zavedení dolaru, který s tím úzce souvisel, jak má přijít pád měny a vše okolo co s tím souvisí. Měl to být rok 2004 a to 01.05. Naštěstí to „hochům ILLUMINÁTSKÝM“ nějak nevyšlo a ani další jejich pokusy které připravili dopředu, nebyly naplněny. Nenadešel v tu dobu ještě vhodný čas a také by to nezvládli. Dneska je už ale pozdě na jejich konání. Jejich čas vypršel. Psali jsme článek na danné téma. Jedině WWIII by bylo záchrannou tohoto spolčeného společenství.

Varovali jsme lidi, aby si připravili doma zásoby a byli připraveni a měli jistotu, že první dva tři měsíce nouzově přežijí. Opakovat to nehodlám, podívejte se na články, kde jsme varovali a psali, co si můžete všechno zakoupit, připravit a co budete potřebovat na stav nouze.

[wp_ad_camp_2]

Nesmyslné komentáře které tam byly uvedeny ukazovaly stav myšlení lidí v dnešní době a v nedaleké minulosti. Většinou mně oponovali, že to nebylo v televizi a ani v novinách. Směšné. Ano lidstvo je naprogramované reklamami v rádiu televizi a jinde, samá podprahová data, aby nic nedělali.

Konečně to ovčanům bylo sděleno i v tisku, ale myslím si, že na přípravu je dnes pozdě. No říká se že nikdy není pozdě, tak to asi bude pravda. Můžete tedy po varování v novinách, konečně to ovčanům bylo řečeno, si něco málo obstarat…..

Bude asi hodně zle!!!!! Jak sami píší, může to mít katastrofální dopad. Já dodávám, nikoliv může, ale bude to mít katastrofální dopad. V Německu neustále varují před BLACKOUTEM, který může být několik dnů či týdnů, ale nevylučují i několik měsíců, ne-li půl roku. Článek pro Vás překládáme a brzy bude na našich stránkách uveden.

Proto naposledy všem radím, bylo by dobré si doma udělat zásoby jídla a pití a mít možnost se přestěhovat k někomu na venkov. Ve velkém městě  možnost na přežití je nulová. Přemýšlejte. A k tomu nechci myslet ani na chování některých jedinců, kteří se budou naprosto neadekvátně chovat, při vzniku této situace. Velice jemně Vám to naznačili i v novinách. Situace dle některých německých článků na sociálních sítích a v tisku, může nastat za několik týdnů, či dní dokonce možná i dnes, jak se uvádí…..

https://eurozpravy.cz/ekonomika/svet/241831-ekonomika-se-v-roce-2019-zhrouti-muze-to-mit-katastrofalni-dopady/

A pamatujte si, ekonomika se zhroutí, není vyhnutí. Lidstvo překročilo v roce 1991 tak zvaný nemožný bod návratu….

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.