…..jak je vidět, po celém světě jsou velké turbulence, a to kam se podíváte. Pomalu nenajdete místo klidu. Vše se nyní urychluje a DEEPSTATE se snaží z posledních sil a na poslední chvilku vše zvrátit na svoji stranu…..

QQ:QQ Q7:54

1) Dva muži unikli atentátu

Dle našeho informátora od „švýcarských služeb“ se k nám dostala zpráva, že právě Q4.Q7.2Q2Q, kdy měl Prezident trump vystoupit a představit J.J.F. Kenedyho, tak jak jím bylo slíbeno, bezpečnostní služby je zadržely a okamžitě z místa rychle a tajně odvezly pryč. Byl totiž na ně nachystaný atentát ze strany DEEP STATE, kterému se díky prozřetelnosti tajných služeb Prezidenta trumpa podařilo zabránit. Trump sice zprvu odporoval, protože nemohl dodržet své slovo, ale v zápětí pochopil, že by tím nikomu nepomohl. Je jisté, že byl okamžitě J.J.F.Kenedy „přeletěn“ na neznámé místo mimo USA. Je to do doby, než se situace uklidní.

Naštěstí mají možnost se dívat do budoucnosti a reagovat na mnohé krátkodobě připravené termíny (akce-atentáty) rychle a operativně. Jak jsem říkal, bude velký tobogán. Ano, jsme přímo v něm a v přímém přenosu.

Tak si opět celý svět oddechl (ti konstruktivní) a můžeme se dále těšit na skvělou budoucnost. Protihráčům hodně zamotali hlavy a brady jim klesly o to více…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Celá Evropa má velké problémy s mobilní sítí a internetem

Před nějakou dobou jsme psali o možném výpadku internetu a sití mobilních operátorů. Poslední dny jsou na různých místech Evropy časté výpadky nejen internetu, kabelové televize, ale také mobilních sítí. Údajně na dotazy, co se děje, nikdo neumí, popřípadě nechce, odpovědět. Prý se jedná o běžné výpadky, které jsou „normální.“

V dalších týdnech se uvidí, jestli budou také výpadky elektrických sítí, jak bylo v některých článcích na internetu varováno a popisováno.

Z vlastní zkušenosti potvrzuji, že zde ve Švýcarsku jsme měli také problémy s internetem a s častými výpadky. To stejné platí o mobilních operátorech, které sice osobně nevyužívám, ale kamarádi, kteří mobily používají, zprávu potvrdili…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Další zajímavost z okruhu Jeffrey Epsteina…..

….mně byly sděleny výše uvedeným informátorem: Joe Biden, který má zájem kandidovat na prezidenta USA, a jeho bratr, mají vedle ostrova, který patřil Jeffreymu Epsteinovi, také ostrov. Tento ostrov je (promiňte byl) zcela náhodou propojen podzemním tunelem s ostrovem Jeffrey Epsteina. Oba dva ostrovy měly přístav pro ponorky. Další zajímavostí je nutné se zaobírat u bývalé družky Epsteina, GHISLAINE MAXWELL, která byla před několika dny zatčena. Je studnice vědomostí. Hrozí ji také, že se jí ve vězení může něco stát. Vlastnila pilotní průkaz na vrtulník, ale hlavně měla papíry na řízení ponorek. Proč asi. Je dokázané a existují dokumenty, že právě JOE BIDEN byl několikráte na ostrově Jeffrey Epsteina.

Co se zde odehrávalo nemusím ani komentovat. A tento muž má zájem být prezidentem…..

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.