…..včera (17.07.) jsem si s pár lidmi zašel na kávu. Před kavárnou jsem potkal známého a tak jsme si asi 20 minut povídali. Mezitím přátelé šli dovmitř a nečekali na mne. Když jsem přišel ke stolu kde seděli, měli kávu už vypitou. Hned při usednutí padl můj pohled na hrníček dopité kávy, kde byly zajímavé vzkazy. Byl to hrníček alue. I alue mne upozornila, že má zajímavé obrazy v šálku. Pohlédl jsem na scenário a byl jsem ohromen….

12:54

[wp_ad_camp_1]

Objednal jsem si také kávu počkal na ni a udělal rozbor.

Vzhledem k tomu, že vzkazy v kávě byly ve dvojité dualitě, jsou také dva různé výklady. Jeden osobní Vám asi napíše aluška na svých stránkách.

Lidé, kteří dávají pozor na vzkazy a znamení, je dostávají velmi často. Tak tomu bylo i tentokrát. Káva je i pro začátečníky a laiky perfektně k přečtení. Dáme se tedy do rozboru…..

1)

Prosím uvědomte si, že obrázek hovoří k Vám a proto je pravá strana tam kde je levá a levá se nachází vpravo.

Oko mně padlo na následující obrázek jako první:

Vlevo se nachází mořská víla s hlavou satana, má zvednutou levou ruku, v ní má kouzelnou hůlku (nebo ukazovátko) a dává příkazy. Má ocas, jako symbol bytosti z podzemí, podsvětí (mořské hlubiny). Uprostřed je kladivo a na pravé straně se nachází hlídací pes s ptačí hlavou.

Příkazy jdou tedy z podzemí, či jsou dávány organizací nacházející se pod mořským dnem…..

Ševcovské kladivo nacházející se uprostřed potvrzuje, že jde vše natvrdo….

Hlídací pes na pravé straně s hlavou ptáka je symbolem, že se bude jednat jak o dění na zemi, tak o dění ve vzdušném prostoru…..

 

Zde se nachází originální snímek bez printscreenu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

[wp_ad_camp_1]

2) Další snímek je velmi pozoruhodný. Nachází se na něm noha, která je držena čertíkem nebo opicí, která drží nohu, aby nikam nešla a zůstala stát na místě. Jinými slovy řečeno dotyčný dělal příkazy a rozkazy toho, kdo diktuje.

Pro tento případ je také vpředu hlídací pes, který se dívá na nohu aby neudělala další krok! V případě dvojité duality se nachází místo hlavy psa ruka, která přisunuje americký kontinent k ruskému a snaží se je sblížit. I takto je možné obrázek přečíst….

Zde máte originál bez printscreenu

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

[wp_ad_camp_1]

3)

Na dalším snímku je vidět opět ďábel který drží v ruce trubku s praporem, jak tomu bylo dříve na hradech a zámcích, kde trubači vyhlašovali příchod nějaké vzácné návštěvy. Zároveň má otevřenou hubu a křičí na malého hlídacího psa, který neuhlídal vpředu šibenici s oběšeným…..

Je zde vidět hlava s utrženým provazem a dotyčný se šibenici vyhnul jen o fous a padá dolů. Karikatura obličeje silně připomíná Trumpa i s nosem a jeho účesem….

Za padajícím tělem se nachází motýlek, také jako symbol lidstva s možným vymaněním z diktátu černé moci a úletu na svobodu…..

Tímto by černé, kruté zotročující dějiny lidstva skončily a začal nový zlatý věk. Uvidíme, co z mediální kávy bude v blízké budoucnosti pravda….

 

 

Zde máte originální obrázek bez printscreenu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A zde se nachází majitelka mediální kávy, která tyto znaky díky duchům vesmíru dostala…..

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.