Se zájmem sleduji dění v Německu. Opětovně kulturně obohacení Ossis tam evidentně z čirého rasismu a vrozené xenofobie vyjadřují na ulicích své pravicově populistické až nahnědlé výhrady proti uvážlivé imigrační politice své vlády. Jako obvykle se jim díky tomu dostává plné pozornosti levicově populistických médií, ultralevicových radikálů a policie. Protože „kazeň musi byt soudruzi, kazeň je to hlavni!“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ta úžasná akceschopnost německých represivních složek při potlačování občanských nepokojů a demonstrací zoufalých Němců, mne už dlouho fascinuje. Protože tak giganticky kontrastuje s gigantickou neschopností týchž složek ubránit rodilé Němce před kulturním obohacením pomocí nože, vozidla, či alespoň penisu a zabránit příchodu neustávajících zástupů těchto potenciálních ilegálních obohatitelů do země.

Po kolínském silvestrovském dovádění arabských inženýrů se kromě všeobecného tutlání nespokojení Kolíňané dočkali pouze vodoléčby z vodních děl, gumoléčby pendreky, nálepky „neonacisté“ a výzvy, aby se od „inženýrů“ drželi na délku paže.

To samé nyní sledujeme, bohužel nikoliv prostřednictvím ČT, i v Saské Kamenici. Město přeplněné syrskými lékaři, iráckými fyziky, afghánskými vzornými učni a vůbec všemi těmi ostatními negramotnými hybateli německé ekonomiky, už vře společenským napětím delší dobu a zmiňovaná ukázka blízkovýchodní kultury byla zřejmě onou příslovečnou poslední kapkou.

Místní fašizující rasistky si totiž z čiré xenofobie a západní arogantnosti nechtěli nechat od syrských inženýrů sahat na ulici na kozy jenom proto, že jejich oblečení jim nedodává podobu chodících slunečníků a nedoprovází je nějaký mužský příbuzný.

Místní ultrapravicoví důchodci by zase rádi opět bez obav navštěvovali tamní parky a po setmění se nebáli opouštět své byty a vzájemně se navštěvovat, aniž by jim při této banální činnosti hrozilo, že budou jako káfirové ve jménu Alláha na ulici  okradeni a ztlučeni.

No a místní neonacisté mužského pohlaví už toho také mají dost. Zřejmě z čistě islamofobních důvodů se nechtějí nechávat od zbožných a mírumilovných iráckých jaderných fyziků ve jménu levicově liberálního sebevražedného státního šílenství pokaždé podříznout jenom proto, že se někoho na ulici zastanou.

Tohle všechno dávají nyní tamní občané z čirého zoufalství veřejně najevo. Z čirého zoufalství nad tím, že je stát nedokáže před zmiňovaným nebezpečím ochránit. Z čirého zoufalství nad tím, že namísto ochrany jejich bezpečí a občanských práv je kropí z vodních děl, tluče pendreky, zatýká a dále s bohorovným klidem toleruje příchod dalších a dalších potenciálních násilníků.

Z čirého zoufalství nad tím, že místo cizí, násilím a diskriminací přetékající středověké ideologie, která toto vše do Německa přinesla, stát s úžasnou efektivitou a brutalitou potlačuje jejich vlastní svobody a práva pokaždé, když si dovolí se proti tomuto děsivému faktu ozvat.

V souvislosti s nynějšími událostmi jsem zaznamenal na fejsbůku názory, že se Němci konečně probouzejí. Že se blýská na lepší časy. Ani omylem.

Dopadne to jako vždycky. Těch pár statečných zoufalců, kterým se nelíbí, že se z jejich civilizované křesťanské země za poklidného přihlížení státu a médií stává islámská  lidová džamáhírije, bude se strojovou  efektivitou ukázněno policií. A hlídací psi přicházející německé teokracie či demokratůry už si ten zbytek vyděšeného stáda opět lehce ohlídají.

Německo je pro západní civilizaci a skutečnou liberální demokracii ztracené a občané Saské Kamenice ani jiných německých měst s tím už nic nenadělají. Jejich izolované pokusy zastavit tento vývoj směrem k nějaké formě totality nemají naději na úspěch, protože většina populace má už příliš dobře vymyté mozky, což více než přesvědčivě demonstrovalo opětovné zvolení Mutti Multikulti Merkelové.

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.