…..neustále dokola opakuji, že Hitler unikl do Argentiny kde se dožil 103 let. Jeho tvrz asi 200 km jižně od Buenos Aires, jsem měl možnost vidět ze soukromého letadla. Také se vyskytly důkazy ve vztahu k MADAMME MERKELOVÉ, že sestra od Evy Brown byla v roce 1953 uměle oplodněna v Kievě (spermatem od tohoto pána) a díky výzkumům a pokusům MENGELEHO se narodila  dnes známá dáma. Všude se mlží, jenom aby pravda nevyšla napovrch dřív, než bude dílo zkázy dokonáno….

12:54

[wp_ad_camp_1]

Pak už jim to bude v podstatě jedno. Ale věřte čemu chcete, třeba se také mýlím a všemu je úplně jinak…..

Odtajněné dokumenty CIA zpochybnily Hitlerovu sebevraždu

Nedávno odtajněné dokumenty z archívů CIA nepřímo potvrzují, že vůdce nacistů Adolf Hitler nespáchal v roce 1945 sebevraždu, ale uprchl do Latinské Ameriky. Píše o tom Sputnik Brasil.

Jeden z informátorů americké rozvědky sdělil v roce 1955, že bývalý esesák Phillip Citroen měl údajně po skončení druhé světové války schůzku s Hitlerem, který se skrýval v Kolumbii pod jménem Schrittelmayor. V zprávě agenta se tvrdí, že Citroen měl jako zaměstnanec Královské holandské plavební společnosti schůzky z fýrerem přibližně jednou měsíčně na služebních cestách z Venezuely do Kolumbie.

Výňatek ze zprávy CIA u údajné přítomnosti Hitlera v Jižní Americe
© Foto: Reprodução / CIA.gov
[wp_ad_camp_1]
Výňatek ze zprávy CIA u údajné přítomnosti Hitlera v Jižní Americe

Jako důkaz je mezi dokumenty foto Citroena s člověkem podobajícím se Adolfu Hitlerovi, které bylo uděláno v roce 1954 v městě Tunha (na západě Kolumbie). Po jistém čase se Hitler přestěhoval, podle informátora CIA, do Argentiny.

Fotografie z archivu CIA
© Foto: Reprodução / CIA.gov
Fotografie z archivu CIA

Podle oficiální verze spáchal Adolf Hitler spolu se ženou Evou Braunovou sebevraždu 30. dubna 1945 v Berlíně během útoku sovětské armády na německou metropoli. Jejich těla byla spálena na zahradě říšské kanceláře.

Zdroj Svět

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.