Vlastní údaje poukazují na šokující počet úmrtí a vedlejších účinků, které jsou nyní již oficiálně spojovány s očkováním proti covidu.

Dokumenty unikly při kybernetickém útoku na webové stránky Evropské lékové agentury. Na temném webu bylo zveřejněno více než 40 megabajtů utajovaných informací z přehledu agentury a několika novinářům včetně těch z British Medical Journal byly zaslány kopie uniklých informací.

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv již dříve souhlasil se zadržením dokumentů a zamezením jejich zjevným odhalením veřejnosti po dobu 75 let, dokud soudce texaského okresního soudu Mark Pittman nenařídil jejich vydání do osmi měsíců s tím, že „mají prvořadý veřejný význam“.

Nejznepokojivější ze všeho je, že z dokumentů vyplývá, že při zkušebních pokusech bylo během prvních 28 dnů hlášeno nejméně 1 223 úmrtí po očkování.

Národní zdravotní služba, média a vláda neustále uvádějí, že vakcíny jsou „bezpečné a účinné“, zatímco ti, kteří oznamují zdravotní problémy v souvislosti s očkovací látkou prostřednictvím projektu Yellow Card, jsou často obviňováni z falešných korelací nebo vymýšlení svých příznaků.

Dokumenty Pfizeru však vykreslují úplně jiný obrázek a uvádějí tisíce vedlejších účinků, které se objevovaly alarmující rychlostí a které byly přímým důsledkem použití experimentální genetické vakcíny.

Společnost Pfizer podle své zprávy najala dalších 600 zaměstnanců, aby se postarali o samotný počet nežádoucích reakcí způsobených vakcínou proti covid-19, ale zároveň uvedla, že měla v plánu najmout celkem 1800 lidí.

Závažné nežádoucí účinky zahrnovaly mimo jiné: autoimunitní poruchy, slepotu, cukrovku, herpes, srdeční problémy, jako je myokarditida, dále poruchy štítné žlázy, neurologické stavy, jako je roztroušená skleróza, také záchvaty, epilepsii, narkolepsii a Guillianův-Barrého syndrom.

Nefatální stavy, jako jsou ekzémy, puchýře, astma, problémy s plodností, zánětlivá střevní onemocnění, hluchota, dokonce i kousání se do jazyka, jsou také uvedeny mezi nežádoucími účinky přípravku Pfizer.

Přestože byl schválen pro použití u těhotných žen, je známo, že způsobuje těhotenské komplikace, včetně mnoha spontánních potratů. Jedním z mnoha problémů, které způsobuje, je anafylaktoidní těhotenský syndrom nebo zkráceně AFE (angl. ASP). Ten je pro matky smrtelným onemocněním a patří mezi hlavní příčiny mateřské úmrtnosti. Příznaky zahrnují silné krvácení, zmatenost, dušnost a úzkost. Existuje proto vysoké riziko pro těhotné ženy, které podstoupí „vakcínu“ proti covidu.

Dokument od Pfizeru také uvádí mezi nežádoucími účinky různé problémy s krví, Crohnovu chorobu a selhání jater. Dalším problémem hlášeným při testování byla srážlivost krve.

A jeden z nejvýmluvnějších vedlejších účinků v seznamu je… covid-19. Zastánci často argumentují tím, že navzdory možným vedlejším účinkům spojeným s některými očkováními proti covidu, tato očkování alespoň zabraňují tomu, aby lidé na covid-19 umírali.

Problém je v tom, že „vakcína“ vlastně způsobuje, že se u lidí nemoc rozvine, a tak vlastně přispívá k počtu případů, kdy se jako vedlejší účinek uvádí s covidem související pneumonie.

Někdo by mohl namítnout, že tyto problémy jsou spojeny pouze s očkováním od společnosti Pfizer, ale úmrtí a vážné zdravotní potíže byly přítomny a veřejně uznány u vakcín všech výrobců.

Výzkum vyvinutý Edinburskou univerzitou ukázal, že téměř 350 Britů bylo postiženo vzácnou poruchou srážlivosti krve poté, co se podrobili vakcíně od společnosti AstraZeneca.

Tyto krevní sraženiny způsobují drobné podlitiny na různých částech těla a některé z nich mohou zanechat fialovou vyrážku.

Vakcína od Moderny bývá spojována se srdečními problémy, jako je myokarditida a perikarditida. Její seznam nežádoucích účinků zahrnuje také záněty, mdloby a dýchací obtíže.

Údaje Agentury pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) v tabulce na straně 2 také odhalily, že úmrtí na covid-19 i případy vedlejších účinků byly výraznější u očkovaných osob, zejména těch starších 18 let. Oficiální údaje hovoří jasně: šance na rozvinutí covid-19 se po následných „posilovacích“ očkováních výrazně zvyšují.

To je v zásadě v souladu s informacemi obsaženými v dokumentu společnosti Pfizer, který uvádí, že tyto injekce způsobují samotný covid-19 a respirační onemocnění.

Vzhledem ke skutečností, že údaje ONS nedávno odhalily, že počet úmrtí na covid-19 je mnohem nižší, než se dosud myslelo, zdá se, že rizika spojená s očkováním výrazně převyšují ta, která mohou vzniknout bez něj.

Přeložila j. | Zdroj.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.