Americký herec Tom Hanks (63) se objevil v Simpsonovi ve filmu, kde měl krátký výstup, který mohl předpovědět jeho izolaci. Hanks se svou manželkou jsou v tuto chvíli v karanténě a oba jsou nakaženi koronavirem. Tvůrce seriálu Simpsonovi Matt Groening tak opět předvedl, že jeho tvorba je děsivější, než se na první pohled zdá.

Seriál Simpsonovi je celosvětově známá komedie, která má v současné době 31 sérií. O žluté rodince byl v roce 2007 vytvořen i film, kde hlava rodiny Homer málem přivede město Springfield do záhuby. Ve snímku Simpsonovi ve filmu se objevil krátký výstup amerického herce, producenta a režiséra Toma Hankse.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Výstup Toma Hankse

V krátkém cameu Hanks v televizi říká, že zírat na Grand Canyon je už ohrané a nudné. Objevil se tam totiž proto, aby mohl světu ukázat nový Grand Canyon, který bude přesně v místě, kde leží Springfield. Vláda se totiž v příběhu rozhodla toto město izolovat pod skleněnou bání a do základů jej zničit výbušninou. Postava Hankse však ve výstupu tvrdí, že na daném místě vůbec nic není. Ve filmu není přímo zmínka o tom, že by Tom Hanks byl sám v karanténě. Matt Groening v několika dílech Simpsonových předpověděl například příchod prezidenta Trumpa, chytré hodinky, Skype a Facetime, virus pocházející z Číny a teď i náznak na Toma Hankse izolovaného od světa.

Nakažení a v karanténě

Herec Tom Hanks na svém Twitteru oznámil, že on i jeho žena Rita Wilson jsou nakaženi koronavirem a uzavřeli se spolu v domácí karanténě. Zároveň přidal příspěvek, jak se jim v izolaci daří, že se nechávají vyšetřit, a chtěl ukázat, jak vypadají ti, kteří jsou nakaženi virem COVID-19. Je tedy zvláštní, jak se to Groeningovi znovu sešlo. Před 13 lety postavu Hankse spojil s izolací města, v současné době je herec v karanténě. Kolik toho tvůrce žluté čtyřprsté rodinky ještě předpověděl?

Zdroj: extra.cz

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.