…..čtenáři tadesca, náhodní kolemjdoucí a všichni lidé, kteří zavítají na náš web a hlavně na tento článek, prosím pochopte, že se jedná o poslední možnou celoplošnou likvidaci lidstva v potřebném momentu pro kabalisty technologií 5G, která je SMRTONOSNÁ!!!!

08:54

Vše co jsem uvedli, je naprosto v souladu s fyzikálními zákony a hlavně by bylo dobré vzít na paměť následující větu:

Globalisté opovrhují zrádci jako jsou dnešní jejich přisluhovači a podpindosníci (HONOSNĚ NAZÝVANÍ POLITICI), kteří zavedli své národy jako ovce na celosvětová jatka.

V první řadě se budou snažit zbavit právě těchto zrádců. Těch se to týká nejvíce. Postavili si sami pro sebe šibenice, ze kterých nebude úniku. Tak jestli si to „páni politikové“ také právě čtete, měli byste se nad tím zamyslet, jestli tato vlastnost je pro Vás ještě vlastní a zakázat výstavbu smrtonosných zařízení stavěných pro eliminaci lidstva. Důkazů jsme uvedli v minulosti až přespříliš.

Nyní si přečtěte prosím článek, který jsme nechali pro Vás přeložit. I s veškerými důkazy.

Testovací zařízení 5G si vyžádalo první oběť ozáření – popáleniny a těžké poruchy srdečního rytmu!

Již několik let naléhavě varují alternativní média před riziky nové 5G technologie. Po celém světě se zasazují vědci, lékaři a různí specialisté o moratorium, avšak úřady a hospodářství nechce nic slyšet. To, že mikrovlny škodí rostlinám, zvířatům a lidem, je známé a příslušně zdokumentováno. Kla.tv sesbírala v krátkém dokumentu obrazový materiál, který zřetelně ukazuje, jak pomalu umírají stromy v blízkosti stožárů mobilních vysílačů a včely padají mrtvé k zemi.

  • Od minuty 1:39 jsou zdokumentovány poškození stromů.
  • V čase 2:46 je ukázáno na příkladu Gateshead (GB), jak to tady bude brzy vypadat, pokud nezastavíme 5G.
  • Od 4:44 je ukázáno, jak mezi dvěmi 5G anténami houfně padají přímo před kamerou mrtvé včely k zemi.

[wp_ad_camp_2]

Naproti současnému záření mobilních vysílačů, které je konstantní a v porovnání s anténami 5G relativně slabě září kolem sebe, vysílají antény 5G tzv. „Beams“ (kužely), které jsou koncentrovány přímo na uživatele. (viz 5G-Beamforming)

tm dodává: psali jsme o tom v předešlém článku ZDE

První oběť 5G technologie utrpěla popáleniny a poruchu srdečního rytmu!

Bylo jen otázkou času, kdy to dojde tak daleko. Ten, kdo se vyzná v mikrovlnném záření, ví, že to patří k arsenálu armády USA a je označováno jako Active Denial Systém. V následující ukázce je předvedeno, jak funguje tento zbraňový systém v praxi:

 

Poznámka: Human Effects Advisory Panel je vládní úřad USA, který zkoumá zbraňové systémy, které nezabíjejí a potvrzuje, že mikrovlnné zbraně mohou způsobit zranění. V roce 2008 přinesly CBS zprávy o Active Denial System. V následujícím videu předvádí David Martin, odvážný reportér 60Minutes, jak člověk pociťuje, když je zasažen kuželem mikrovlnného záření. Popisuje, jak ho záření pálí „jako horká voda“ přes oblečení po celém těle!

[wp_ad_camp_2]

Chodkyně byla zasažena 5G kuželem na nevyznačeném testovacím úseku:

SBB AG (Švýcarské dráhy, a.s.) ve spolupráci s Swisscom AG zavádějí od července 2019 testovací úseky 5G technologie. Tyto projekty nazývají v novém orwellovském názvosloví SBB: „Standard Standorte Mobilfunk“nebo také Innovationsprogramm Smarttrail 4.0. Ve švýcarském kantonu Glarus, mezi obcemi Biberlikopf a Ofeneggtunnel (Kerenzerberg), je postaveno minimálně 19 antén 5G na modulárních konstrukcích, které po krátké době rezaví. Rez ovšem nevytváří záření antén, které podle údajů SBB, vyzařují „pouze“ 61V/m (nejvyšší povolenou hraniční hodnotu pro pracovní místa) v překrásné weesenské krajině.

První oběť 5G utrpěla popáleniny a poruchy srdečního rytmu!

 

Stožáry vysílačů jsou kolem pěšiny rozmístěny mnohem blíž než 11 metrů, kde je emise 120 V/m a více, podle zákonodárců (NISV) by měla tato oblast být označena jako „uzavřená zóna, kde se nikdo nesmí zdržovat déle než 7 minut“, ne však podle SBB!

[wp_ad_camp_2]

Stephan Seiler, zakladatel Orwell News, se těmto faktům pečlivě věnoval a natočil rozhovor s Madeleine, s nic netušící obětí 5G. Ta popisuje, jak se nic netušící ocitla v testovací oblasti, protože zde nebylo žádné oficiální varování. Tato nebezpečná testovací oblast není označena žádnou cedulí! Pak vysvětluje, jak pociťovala popálení a užívá k tomu stejný slovník jako David Martin ze 60Minutes, který měl možnost testovat vojenský mikrovlnný zbraňový systém.

„(…) a náhle jsem ucítila, jak mi začala brnět pokožka na hlavě, obličeji a na pažích. To brnění se stupňovalo velice rychle až k pálení a nakonec jsem měla pocit, jako bych byla polita vařící vodou. (…)“

(Interview začíná v čase 6:11)

(Velká pochvala Stephanu Seilerovi, který věnuje čas těmto nanejvýš důležitým faktům a pečlivě je osvětluje především také na právní úrovni. Pokud vím, chystá se podat žalobu. Více k právní situaci popisuje v zarážející a současně zdrcující analýze.)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Konstruktivní vývoj: Representativní průzkum ukázal – 54 % Švýcarů je proti celoplošné výstavbě 5G!

Deník 20min.ch dnes přináší zprávu: „Každý druhý si myslí, že 5G způsobuje nemoci“

(nová studie dokládá: Švýcaři mají strach z nové technologie mobilních vysílačů. Obávají se rakoviny – a toho, že profitovat budou zase jen firmy.)

Průzkum, který byl proveden na 20min.ch, vyvážen a vyhodnocen politickými vědci společnosti LeeWas GmbH, ukazuje: 54 % dotázaných je proti plošnému pokrytí 5G sítí.

Moratorium by podpořilo 53 % dotázaných, kteří příslušnou otázku zodpověděli „ ANO“ nebo „NEJSPÍŠ ANO“.

[wp_ad_camp_2]

Závěr: Každopádně existují závažné důvody k tomu, aby byla výstavba technologie 5G zastavena, avšak establishment to chce za každou cenu hnát kupředu. To, že dotovaná vůdčí média jednostranně hájí výstavbu a nepřipouštějí kromě uspokojivých výsledků průzkumů žádné kritické ohlasy, stále více dokazuje, že nejsou schopna dostát svému ústavnímu profesionálnímu mandátu. Jsou propagandistickým oddělením koncernů; nic víc a nic míň. Na druhé straně se můžeme těšit stále většímu odporu národa. Téma 5G aktivuje a spojuje probuzené lidi. To je přesně to, co jsme potřebovali, abychom trvale omezili kabalisty.

Zdroj: (54)

Pro tadesco.org přeložila maki

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.