Zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče (chce zůstat v anonymitě) z Utahu sdílela prostřednictvím Telegramu fotografii dlouhých bílých „pramenů“ vystupujících z plic očkovaného 32letého muže.

Doktorku Jane Rubyovou kontaktovala prostřednictvím Telegramu zdravotní sestra Tracy, která uvedla, že muž na jednotce intenzivní péče obrovskou sraženinu částečně vykašlal. Ruby uvedla, že muž byl přijat s dýchacími problémy. Stále žije a je intubován.

Ona sestra si to ale náhle rozmyslela a požádala doktorku Rubyovou, aby fotografii odstranila, uvedla v pořadu Stew Peters Show. Důvod: druhá sestra z jednotky intenzivní péče, která fotografii pořídila a předala, jí nedala svolení k jejímu šíření. Za tři roky půjde do důchodu a bojí se o svou práci.

Moderátor Stew Peters reagoval rozzlobeně. „Nechává to zamést pod koberec, protože se bojí o svůj důchod?“ zeptal se. „To mě rozčiluje.“

„Je to opovrženíhodné,“ dodala Ruby. Řekla, že jen ve Spojených státech jsou denně z těl odstraněny stovky, ne-li tisíce těchto typů „útvarů“. Vyzvala zdravotní sestry, aby vystoupily na veřejnost a ukázaly světu, co covid očkování dokáže.

Zdroj: Uncut News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.