Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 04.03.2019

Svět směřuje k zásadním změnám v důsledku pokračujícího převratu proti tajné vládě Západu, podle zdrojů východní i západní tajné společnosti. Největší změnou je skutečnost, že odsouzený pedofil kardinál George Pell byl zbaven kontroly nad Istituto per opere di religione (Institut pro náboženské dílo) – což je v podstatě Vatikánská banka. To znamená, že účty pro úplatky pro více než 6000 takzvaných světových vůdců vypadlo z pod kontroly satanských svobodných zednářů lóže P2, jak uvedly zdroje.

V souvislosti s tímto připomínáme, že když se člověk stane předsedou vlády, prezidentem, guvernérem centrální banky atd., navštíví ho někdo z Vatikánské banky a dá mu vkladní knížku s astronomickou sumou peněz, podle zdrojů zednářské P2 a dalších. To se může pohybovat od 100 milionů dolarů na hlavu z malé země, nebo i více než 1 miliarda dolarů pro vůdce velké země, tvrdí zdroje. Poté člověk z banky řekne: „Vítejte v klubu bohatých lidí.“ Ale také varuje, že pokud odmítno peníze, budou zabiti. Jedná se o slavnou volbu mezi stříbrem nebo olovem, které tajná vláda používala od nepaměti k řízení.

[wp_ad_camp_2]

Odpovědný člověk, člen královské rodiny, jehož identitu budeme tajit z bezpečnostních důvodů, souhlasil s podporou vytvoření budoucí plánovací agentury pro provádění rozsáhlých projektů na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a umožnění rozšíření života do vesmíru. Existuje také dohoda, že tento proces bude zahájen nějakým jubilejním nebo jednorázovým zrušením dluhu a přerozdělením aktiv.

Ale předtím, než začnou tyto práce, musí být de facto občanská válka na Západě ukončena. Tato válka na své nejhlubší úrovni přivádí aristokraty pokrevních linií proti meritokratickým silám Gnostických Illuminátů (vojensko-průmyslový komplex). Na povrchu vidíme loutky jako Theresa May z Velké Británie, Emmanuel Macron z Francie, Angela Merkelová z Německa a Justin Trudeau z Kanady pod těžkým útokem. Současně pokrevní linie pokračují ve svém neúprosném boji proti prezidentovi USA Donaldu Trumpovi.

Začněme pohledem na to, jak pokračuje bitva proti Trumpovi. Trump je vydírán pokrevními liniemi za několik zločinů, které spáchal. Příběh níže od Gordona Duffa obsahuje některé detaily, z nichž mnohé máme nezávisle potvrzené. Uvědomujeme si však, že Duff pracuje pro Clintonovu / Rockefellerovu skupinu, ale nicméně by to nezveřejnil, kdyby si nemyslel, že to nemůže obstát u soudu, kdyby ho Trump žaloval.

[wp_ad_camp_2]

Vojenské zpravodajské zdroje USA na vysoké úrovni věří, že jedině někdo, kdo by mohl být vydírán pokrevními liniemi, by se mohl stát prezidentem. To je důvod, proč pokrevní linie dovolily Trumpovi se jím stát. Vojensko-průmyslový komplex (Illumináti) ho však viděl jako to menší ze dvou zel a rozhodl se, že ho použije jako svého člověka. Dále říkají: „Držíme ho na velmi krátkém vodítku.“

S ohledem na toto pozadí se podíváme na skutečný důvod, proč summit mezi Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Jong-Unem minulý týden selhal. V podstatě sionistická frakce amerického vojensko-průmyslového komplexu požádala o trvalou kontrolu nad Korporací Spojených států amerických výměnou za nabídku na stažení amerických vojáků ze všech zámořských lokalit. Tato frakce také chtěla prodat USA, aby získala do svých rukou nerostné bohatství Severní Koree. Číňané tuto myšlenku vítali, ale americká armáda, britská královská rodina, japonský císař a mnozí další se postavili proti.

Možná je to dobrý čas připomenout lidem, proč americká armáda vedla v první řadě korejskou válku. V té době mnozí Američané mysleli: „Proč bychom nám mělo záležet na tom, co se děje v Koreji?“ Ale ti chytřejší poukazovali na to, že pokud by USA nevytvořily obrannou linii v Japonsku a Koreji, nic v budoucnu nezastaví 200 milionů mužů čínské armády, aby napadla USA přes Aljašku. Tato logika platí i dnes.

[wp_ad_camp_2]

Dobře, a co bude dál? Za prvé, jak bylo uvedeno výše, Západ musí skončit občanskou válku, než bude moci vyjednat novou dohodu s Východem. To znamená vyjednávání příměří mezi pokrevními liniemi a Illumináty. To také znamená, že musíme dokončit proces odstranění chazarských gangsterů a satanistů z mocenských pozic. Z tohoto pohledu se izraelské úřady konečně rozhodly trestně stíhat zločineckého ministra Benjamina Netanjahua.

Odstranění kardinála Pelleho také usnadňuje odstranění mnoha dalších lidí, kteří se podíleli na Fukushimě. „Kardinál Pell byl pokladníkem Vatikánu v účetnictví pro APSA a IOR … které byly centry pro praní peněz pro satanistický kult Devátého kruhu, globální obchodování s lidmi a pedofilní sítě. Uzavřením 6000 účtů pomocí SIS (MI6) jsme ochromili celý Vatikán a přinutili Katolickou církev k postupnému přijímání elektronických darů (církevních sbírek) pouze v souladu s mezinárodními právními předpisy o praní špinavých peněz. To odděluje Vatikán od italské Mafie,“ říkají zdroje.

Zdroje z evropské královské rodiny také říkají, že k odstranění kardinála Pelleho také dopomohla italská šlechtická rodina Farnesů, která má velký vliv na úřad prezidenta Trumpa.

Síly Pentagonu, co stojí za Trumpem, nyní říkají: „V březnu by mělo být rozpečetěno 85 000 žalob“ a uskutečněno mnoho zatčení v USA. Zdroje také říkají: „Jelikož agenti Kabaly Bibi (Netanjahu), Trudeau, Theresa May, Macron a Merkelová selhali, obchodní dohoda s Čínou by měla vést k usnesení ohledně Venezuely, Severní Koreje a zastavení potyček mezi Indií a Pákistánem.“

[wp_ad_camp_2]

Zdá se, že tento zdroj připouští, že současný režim USA byl za nedávným pokusem o zahájení jaderné války mezi Indií a Pákistánem. Připomeňme, že nepřátelství mezi Indií a Pákistánem vzplanulo zhruba v době, kdy americká loutka korunní princ Mohammed bin Salman (MbS) navštívil Pákistán a Indii. Je téměř jisté, že úplatky byly vyplaceny oběma stranám, aby se podařilo roznítit nepokoje právě na obou stranách, pravděpodobně jako demonstrace pro Čínu.

Nedávné průzkumy veřejného mínění, které se konaly ve 133 zemích, ukazují, že pouze 31 % lidí podporuje USA jako vůdčí sílu, zatímco 40 % je proti USA. Zhruba 30 % podporuje Rusko, méně jak 34 % podporuje Čínu a 39 % podporuje Německo.

Nezapomeňte, že lidé, kteří zneužívali planetu, již nekontrolují bankovní účty určené pro úplatky tzv. světových vůdců, které jsme mohli vidět na veřejnosti. To znamená, že se chystají získat nové rozkazy.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Začínám nabývat dojmu, že Fulford ohledně prezidenta Trumpa záměrně uveřejňuje nepřesné informace. Zřejmě taktika SBD. 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.