Čas!! Poslední týdny a měsíce ubíhá daleko rychleji, než v dřívějších dobách. Možná jste si toho také všimli. Já jsem to zjistil zcela jednoduše. Nic nestíhám oproti minulosti. Možná se vám vede podobně, jako mně.(?)

Děkuji všem čtenářům za mé svěřence, kteří byli obdarováni vámi všemi, co jste poslali finanční dar. terezka byla tak laskava a vše mi také přeposlala, a za sebe také přispěla. Moc vám všem děkuji za svěřený trojlístek roztomilých dětí. Jsou úžasní.

A nyní k tématu, proč vlastně rychle vkládám článek. Všiml jsem si děsivého tornáda, které se přehnalo nad jihem Moravy a zanechalo jenom spoušť. Tomu bylo možné zabránit. Zpětně jsem zjistil, že varovali lidi dopředu. Pamatujte, co říká tomáš: VĚDĚNÍ JE MOC.

tomáš v dávných dobách psal na web o možnosti octování proti bouřkám a kroupám. Vím, že jako první vystoupil s tématem octování mezi veřejnost a s patřičným vysvětlením, jak celý systém funguje, na evropských webech. Data měl z od známého profesora z Ruska.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co ale nepsal a nebylo zveřejněno.

Dělali jsme kdysi kolem roku 2QQ9 následující pokus. K tomu dodal poznámku, kterou jsem si velmi dobře zapamatoval. Ocet dovede zastavit i ty nejhorší ničivé bouře. I tornáda, pokud si dobře pamatuji. No, je to už nějaký ten den.

Tornádo, které bylo před týdnem vyvolané v ČR nebylo přirozené, ale umělé. Máme potvrzeno od našich „datovacích složek“. Jedná se o klima-terorizmus. Ničivá síla tohoto typu nebyla ještě nikdy v Evropě popsána. Hluboký stát se v poslední fázi ARMAGEDDONU snaží vzít s sebou co může a zničit vše, kam má přístup.

Jak jsem napsal, kdysi dávno jsme udělali pokus. Pokus na důkaz toho, že systém perfektně funguje. Věděli jsme, že mají v našem okolí přijít k večeru silné bouře. tomáš obstaral velký nafukovací balónek (několik). Také sehnal tlakovou bombu s HELIEM. No a samozřejmě kyselinu octovou 35%.

Před bouří, kdy bylo zatažené nebe a mraky sály vzduch, nafoukl tři 0,5 až 0,8 metru velké balónky heliem. Zkusili jsme možnou zátěž v gramech. Odměřili do dalšího menšího balónku patřičnou gramáž octu, naplnili a nafoukli také heliem. Balónky svázali tenkou nití a vypustili do nasávajících mraků. Vzlétly a rychle vystupovaly nahoru.

Posadili jsme se do pohodlného křesla a pozorovali, až se balónky ztratily v mraku. Až vystoupaly do určité výšky s nízkým tlakem, všechny nafouklé balónky heliem praskly. Ocet se dostal do horních vrstev a způsobil na obloze obrovské kolo modré oblohy a na okrajích nebyly žádné temné mraky jako předtím. Bouře se nekonala.

Tento pokus jsme zopakovali několikrát a vždy se stejným výsledkem.

Když jedna strana má návod jak terorizovat druhou stranu, nyní má druhá strana popis, jak vyrobit nádherné počasí.

Máte větší moc, než si myslíte. Vědění je moc.

Všichni víte, kam celým článkem mířím a….

***** **** ***** ****

A nyní v osobní věci. Maminka svěřených dětí se uzdravila. Byla léčena xenonovou terapií a svíčkami, které dovezl tomáš z Ruska. Obě metody působí vynikajícím způsobem na psychické problémy. A nejen na psychiku. Maminka je doma a děti jsme jí včera večer přivezli s celou rodinou i s dary od vás. Ještě jednou děkujeme.

Myslel jsem si, že mě v životě nemůže už nic překvapit a dostat do kolen. To jsem se ale hodně, opakuji slovo hodně mýlil.

Do kolen mě dostala věta od všech třech dětí skoro najednou, asi se na ní nedomluvily a s dětskou radostí mi řekly, jestli bych jim mohl dělat tatínka…..

S něčím takovým jsem nepočítal a vůbec takovou větu nikdy neočekával. Přiznám se, že mně vyhrkly slzy a nevěděl jsem, co mám odpovědět. Proto jsme každý druhý den společně navštěvovali jejich maminku, aby k ní více ^přirostly^.

V moment vyřčení věty ve mě proběhl hlavou celý život a chvíle společně prožité se zesnulým přítelem. Děti vyvolaly ve mně zvláštní, nějakou spínací reakci. Nepochopitelné pro někoho, kdo něco takového nezažil.

Ke konci bych rád napsal. Tomáš byl z této zprávy o ztrátě našeho společného vynikajícího kamaráda a přítele také hodně zdrcen a nemohl ji dlouho „přežvýkat“ a rozchodit. Také je otřesen.

Promiňte. Vždy radím druhým čtenářům, ale nyní potřebuji nějakou radu já od vás. Jak byste reagovali na vyřčenou větu dětí vy a jak byste odpověděli? Moje odpověď byla ukázána slzami. Na nic jsem se nezmohl.

***** **** ***** ****

Jaké potvrzení lidé  ještě potřebují? Už věříte že Prezident trump je neustále Prezidentem? Bylo to v amerických MSM a vysíláno televizí. Obrázek hovoří jasně. Nikoliv bývalý prezident, ale Prezident nynější.

 

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.