…..po několika letech se opět dobře bavím nad hloupostí některých lidí, kteří se rádi nazývají právníky, odborníky, MUDr JUDr PUDr Dr CSc Ing a jiné vzdělané honesy (aby nedošlo k omylu, nikoho se nechci dotknout). A také reakcemi některých „údajně alternativních“ webů, které vědí všechno lépe a není nad ně.

Dnes můžete zjistit, kdo skutečně měl pravdu a má data, na rozdíl od těch, kteří nemají ani informace, o datech nemluvě, a zavádějí lidi do slepé uličky, neustále. Lidé jsou nepoučitelní. Skutečně je velký problém těch jedinců, kteří znají pravdu a snaží se pomoci lidem. Jakkoliv. Pravda je krutá a bolí, ale je osvobozující. Tak si to vždy za ostatní pěkně „slíznou“….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Věděli jsme, že lidem chtějí zabavit pozemky a domy, což se už v Německu děje. Proto jsem na obranu lidí poukázal na možnost, jak i do budoucna ochránit svůj majetek. Listem vlastnictví na katastrálním úřadě s razítkem orientovaným na 12. hodinu. Nebudete věřit, jak obrovskou tsunami naše články ihned způsobily. Jako vždycky velké pozdvižení. Nejen na úřadech, ale také na alternativách. Úsměvné. To stejné budeme psát o vymyšlené nemoci COVID-19. V brzké budoucnosti. Máme se na co těšit.

Ale k tématu. Německá kancléřka Čtvrté říše MADAMME ANGELA HITLER – MERKELOVÁ konečně vyšla s pravdou ven. Dosti drasticky. Stačí jen pár slov z jejich úst:

Zavřít továrny! Zavřít lidi doma! Zabavit majetek! Rozdat byty uprchlíkům

A jestli její výroky nyní nespustí v Německu revoluci, tak už nikdy, a skončíme v domácím koncentráku. Nemějte obavu. My víme. Putin pronesl slova o tiché revoluci.

 

 

Prosím zůstaňte klidní. Ano, připravovali jsme lidi předem na problémy, kterým se mohou vyhnout. Dosti důrazně. To se mnohým nelíbilo. Naštěstí k tomu dnes nedojde. Těm, kterým byl v Německu zabaven majetek a domy, brzy po pádu vlády zase díky LV dostanou majetek zpět. Pozor, chystalo se vše na celou „slavnou“ EU.

Poslechněte si prosím následující video, abyste věděli, o čem hovořím: VIDEO

 

Věděli jsme o tajných dokumentech a plánech MADAMME ANGELY HITLER – MERKELOVÉ v brzké budoucnosti. Proto jsme na ochranu našich lidí v České republice, Rakousku, Švýcarsku a Německu varovali lidi dopředu. Nejen varovali, ale také hned nabídli návod a řešení. Abych nepřepisoval celé texty, dám zde odkazy:

Q7.12.2Q16 jsme začali web s následujícím titulkem:

Začátek nového webu začneme s úderným tématem

Při vyplňování listin měli žadatelé problémy a proto se napsal další článek: Úzce související téma s pozemky!

Další důležitá data na Vaši ochranu jsme uvedli v následujícím článku:

Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoaxem není. Musíme začít u Notářů. Část 1.

Jak je to s LV? Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoax není. Část 2.

A zde něco na pobavení. Takových dopisů jsem dostal více a výborně jsem se u kuriozitek bavil. Vřele doporučuji. Po letech jsem se zase dobře pobavil.

Kuriozitky z mejlíků a komentů na téma katastrálních úřadů

Vše, co jsme psali, byla pravda. Byla tak děsivá a pravdivá, že se někteří „odbornící“ raději okamžitě odhodlali útočit, než přemýšlet.

A dnes s COVIDOVOU SEKTOU je to podobné. Tentokrát si ale zaplatí svoji nerozvážnost a nepoužití svého vlastního mozku odchodem do jiné dimenze nebo těžce poškozeným organismem.

Zde najdete všechny články k tomuto tématu: https://tadesco.org/?s=katastr%C3%A1ln%C3%AD+%C3%BA%C5%99ad

A pamatujte, kdybychom neměli data, rozhodně bychom zde tak neuvěřitelné věci nepsali. Až příliš neuvěřitelné.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.