…..po několika letech se opět dobře bavím nad hloupostí některých lidí, kteří se rádi nazývají právníky, odborníky, MUDr JUDr PUDr Dr CSc Ing a jiné vzdělané honesy (aby nedošlo k omylu, nikoho se nechci dotknout). A také reakcemi některých „údajně alternativních“ webů, které vědí všechno lépe a není nad ně.

Dnes můžete zjistit, kdo skutečně měl pravdu a má data, na rozdíl od těch, kteří nemají ani informace, o datech nemluvě, a zavádějí lidi do slepé uličky, neustále. Lidé jsou nepoučitelní. Skutečně je velký problém těch jedinců, kteří znají pravdu a snaží se pomoci lidem. Jakkoliv. Pravda je krutá a bolí, ale je osvobozující. Tak si to vždy za ostatní pěkně „slíznou“….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Věděli jsme, že lidem chtějí zabavit pozemky a domy, což se už v Německu děje. Proto jsem na obranu lidí poukázal na možnost, jak i do budoucna ochránit svůj majetek. Listem vlastnictví na katastrálním úřadě s razítkem orientovaným na 12. hodinu. Nebudete věřit, jak obrovskou tsunami naše články ihned způsobily. Jako vždycky velké pozdvižení. Nejen na úřadech, ale také na alternativách. Úsměvné. To stejné budeme psát o vymyšlené nemoci COVID-19. V brzké budoucnosti. Máme se na co těšit.

Ale k tématu. Německá kancléřka Čtvrté říše MADAMME ANGELA HITLER – MERKELOVÁ konečně vyšla s pravdou ven. Dosti drasticky. Stačí jen pár slov z jejich úst:

Zavřít továrny! Zavřít lidi doma! Zabavit majetek! Rozdat byty uprchlíkům

A jestli její výroky nyní nespustí v Německu revoluci, tak už nikdy, a skončíme v domácím koncentráku. Nemějte obavu. My víme. Putin pronesl slova o tiché revoluci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Prosím zůstaňte klidní. Ano, připravovali jsme lidi předem na problémy, kterým se mohou vyhnout. Dosti důrazně. To se mnohým nelíbilo. Naštěstí k tomu dnes nedojde. Těm, kterým byl v Německu zabaven majetek a domy, brzy po pádu vlády zase díky LV dostanou majetek zpět. Pozor, chystalo se vše na celou „slavnou“ EU.

Poslechněte si prosím následující video, abyste věděli, o čem hovořím: VIDEO

 

Věděli jsme o tajných dokumentech a plánech MADAMME ANGELY HITLER – MERKELOVÉ v brzké budoucnosti. Proto jsme na ochranu našich lidí v České republice, Rakousku, Švýcarsku a Německu varovali lidi dopředu. Nejen varovali, ale také hned nabídli návod a řešení. Abych nepřepisoval celé texty, dám zde odkazy:

Q7.12.2Q16 jsme začali web s následujícím titulkem:

Začátek nového webu začneme s úderným tématem

Při vyplňování listin měli žadatelé problémy a proto se napsal další článek: Úzce související téma s pozemky!

Další důležitá data na Vaši ochranu jsme uvedli v následujícím článku:

Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoaxem není. Musíme začít u Notářů. Část 1.

Jak je to s LV? Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoax není. Část 2.

A zde něco na pobavení. Takových dopisů jsem dostal více a výborně jsem se u kuriozitek bavil. Vřele doporučuji. Po letech jsem se zase dobře pobavil.

Kuriozitky z mejlíků a komentů na téma katastrálních úřadů

Vše, co jsme psali, byla pravda. Byla tak děsivá a pravdivá, že se někteří „odbornící“ raději okamžitě odhodlali útočit, než přemýšlet.

A dnes s COVIDOVOU SEKTOU je to podobné. Tentokrát si ale zaplatí svoji nerozvážnost a nepoužití svého vlastního mozku odchodem do jiné dimenze nebo těžce poškozeným organismem.

Zde najdete všechny články k tomuto tématu: https://tadesco.org/?s=katastr%C3%A1ln%C3%AD+%C3%BA%C5%99ad

A pamatujte, kdybychom neměli data, rozhodně bychom zde tak neuvěřitelné věci nepsali. Až příliš neuvěřitelné.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.