…..mejlíků z Německa, Francie, Švýcarska, Holandska, USA a Rakouska dostávám týdně několik. Čtenáři mají zájem o alternativní zprávy, i když někteří neumějí česky a používají překladač….

00:05

Dneska jsem dostal mejlíka z Itálie od jedné čtenářky, která Vám přiblíží lépe co se tam odehrává a to jenom pár větami. I když jsme na tadescu komentovali. Mejlík je okopírován níže:

 

cau tomasi.  pisi z italie,  kde ziji jiz dvacet let.  chtela bych ti napsat par informaci o tom,  co se tady deje s takzvanymi uprchliky.  je to hruza… policajti se jich boji.  normalni lidi se zaviraji vecer doma, ale ani tam si nejsou jisti,  ze je nekdo neprepadne,  neoloupi, neznasilni, popripade nezabije.  je jich tu fakt houfy.  hlavne nigerijska mafie,  co jede v drogach a prostituci.  nikdo nevi co s nima.  dam ti sem par linku o tom,  ze se nestiti ani znasilnovat mlade holky a zaziva je rozrezat a nacpat do kufru…. 

tady mas link z minuleho mesice co se stalo v rime sestnactilete holce Desirée.  narvali ji drogama a v nekolika znasilnily. umrela po hodinach tyrani a naprosto bez pomoci.  nikdo z nich se neracil zavolat sanitku. 
rada bych zustala v anonymatu.  chtela bych aby si i ty cesky slunickari uvedomily,  co to je za pakaz! cau
tm komentuje: Potud důrazný mejlík ve kterém se češka žijící v Itálii, přímo v kotli dění, snaží čtenářům a hlavně sluníčkářům vysvětlit, jak by to mohlo vypadat i zde, pokud se podepíše určitá dohoda. Pak zde budou pravděpodobně podobné scenérie a případy, jak popisováno. Ptám se Vás. Přejeme si něco takového pro naše potomky????? A to jim tady máme zájem zanechat????

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.