Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

 • Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť
  Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

  Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

 • Jsou mezi námi
  Jsou mezi námi

  Jsou mezi námi

 • Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?
  Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

  Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

 • Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením
  Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

  Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

Uniklá data! Oficiální Agenda pro zničení Německa 1/2

Pro důležitost článek uvádíme opět. Dnes aktuálnější než před dvěma roky.

PROSÍM ROZŠIŘTE TUTO ZPRÁVU PO CELÉM SVĚTĚ – POMOZTE NÁM PŘEKAZIT JEJICH PLÁN!

Komentář překladatele (zdrojového):

Překládám tento text, protože si myslím, že svět by měl vědět o obsahu této zprávy. Já osobně jsem toho názoru, že tato zpráva, poskytnuta informátorem, je absolutně pravdivá a autentická, vzhledem k tomu jak perfektně všechno sedí na to, čeho jsme si zatím vědomi. Nezajímá mě  kolik institucí bude tvrdit, že to byl podvrh, protože většina institucí následuje jejich vlastní skrytou agendu, zatímco my jsme nezávislí a pracujeme zadarmo jenom pro šíření toho, co považujeme za pravdu. Svět musí vědět, co se chystá v Evropě a především v Německu,  večerní zprávy o tomto nebudou informovat.

Dokonce už první čtení tohoto textu bylo hrozné, tohle je důvod, proč to nazýváme „tvář anti-Christa“.

Pro ty z vás, kteří si nedokáží představit, že zlo tohoto druhu by mohlo opravdu existovat: Prosím informujte se o:

 • Morgenthauském plánu (The Morgenthau-Plan)
 • Hootonském plánu (The Hooton-Plan)
 • Kalergiském Plánu (The Kalergi-Plan)
 • Super lóžích (Super-lodges)

doporučuji: Gerard Menuhin: Tell the truth and shame the devil

Phoenix-Journals #39, 40 and 41

Já osobně jsem se na onen email díval velmi kriticky, ověřoval jsem si styl, gramatiku, možné rozpory a osobní otisk autora, který není – mimo jiné – nijak anonymní. Podepisuje se jejím celým jménem, Dipl.-Ing (německá obdoba anglického Msc nebo Meng., pro Master of engineering) Dr. Austeja Emilija Dominykas, trpící leukémií od roku 2014, nemající co ztratit a věřící, že odejde ještě před koncem roku.

Tento text je obsahem německého Youtube videa natočeného přispěvatelem, který sám sebe nazývá „ZERBERSTER“. Publikuje email,  který obdržel a tento informátorský email je #10. Když budete hledat „ZERBERSTER“ a „Zuschauerpost #10“, měli byste to video najít. Mezitím jsme se dozvěděli, že přispěvatel měl předtím velmi známý youtube kanál s vysokou sledovaností, který byl však Youtubem odstraněn (hádejte proč).  Jméno osoby zvané ZERBESTER je uváděno jako BRANDON LAKEFIELD. Jeho email je: [email protected]

Považujeme za důležité uložit si tento materiál, aby pak bylo možné jej znovu obnovit, jestliže cenzura znovu zaútočí.

Jestliže za sebe dojdete toho názoru, že tato zpráva je pravdivá, potom prosím pomozte s šířením, dávejte to na diskuzní platformy a na weby, pošlete to svým přátelům. My – jako lidstvo – jsme na rozcestníku a musíme se ujistit, že směr, kterým se budeme ubírat, nás nezavede do pasti, ale do zlatého věku.  A toto je cesta, kterou musíme přijmout.

Tučně zvýrazněná slova jsou označena překladatelem.

ODHALENO:  OFICIÁLNÍ AGENDA PRO ZNIČENÍ NĚMECKA

TVÁŘ ANTI-CHRISTA SE UKAZUJE

zpráva informátora: Dipl-Ing. Dr. Austeja Emilija Dominykas

.

Překlad do angličtiny z německého originálu:

Brainactivator

září 2016

.

Titulek emailu: Životní příběh hrůzy

zasláno Brandonu Lakefieldovi – [email protected]

.

19. září 2016

v 5:53 (anglického a.m.), obsah dat 36 kb

od Austeji

.

Můžete sledovat text na youtube.

.


Milý Brandone Lakefielde (hezký pseudonym),

prvně bych vám ráda velmi poděkovala za mnoho odvážných videí, které jste zveřejnil, za dávání hlasu slovům lidu a za to, že máte to srdce je veřejně šířit. A to dokonce bez jakéhokoliv peněžního vyvážení a s přijetím plného rizika v naší fašistické německé diktatuře, kde se cokoliv stává cenzurovaným a zkreslovaným – to je pozoruhodný výkon. Škoda, že lidé jako vy se stali tak vzácnými – většina jen zaleze v iluzorní naději, že jednoho dne se to zlepší.

Předem bych vás chtěla požádat, aby jste mě považoval za blázna, konspirační teoretičku nebo za jakýkoliv jiný výraz, který je vám milejší, protože takto se pro vás stane jednodušší uvěřit tomu, co musím sdělit. Prosím omluvte mé chybějící odstavce nebo jeden až dva další překlepy, zbytky mé schopnosti koncentrovat se byly vzaty poslední chemoterapií a usilovně se snažím udržet pohromadě.

Profesí jsem inženýr pro výstavbu tunelů se specializací na zařízení s přetlakem/brněním/výstužemi. Lépe řečeno: konstruktér hlubinných bunkrů.

Můj osobní příběh začíná v únoru 2001, kdy BBR (Bundesamt für Bauordnung und Raumwesen, Federální úřad pro výstavbu a územní plánování), byl vyzván k účasti na sedmi místech určených jako staveniště pro oblast ochrany obyvatelstva v případě nutnosti masové evakuace. Já, stejně jako dalších šest odborníků v tomto specifickém oboru, jsme se shromažďovali na stavebním úřadu v Kassel, 23. března 2001.

Nejprve jsme museli podepsat deset různých prohlášení o utajení deseti různých vládních resortů, mezi nimi i dva, které byly klasifikovány jako přísně tajné dokumenty, pro ministerstvo obrany. (Bundesverteidigungsministerium)

Zajímalo mě proč, vzhledem k tomu, že evakuační místa pro obyvatelstvo nejsou v žádném případě klasifikována jako přísně tajné.

Odpoledne jsme se dopravily do Ramstein Airbase helikoptérami federálních ozbrojených sil, kde byl shromážděn náš kompletní plánovací personál. Bylo mi doporučeno ujmout se vedení v PG4 (plánovací skupina).

U večeře, která se konala v důstojnické jídelně letecké základny, jsme měli možnost se blíže seznámit a vést konverzaci o cílech.  Následující ráno nám prezentovali lokace/oblasti včetně hlavního plánu.

Měli jsme postavit sedm hlubinných bunkrových komplexů v sedmi různých částech Německa propojených podzemním vlakovým systémem s prostory pro sklad materiálu, nezávislým geotermálním zásobováním energií a zásobováním vody z hlubinných vrtů. Každý tento komplex byl předurčen poskytnout přístřeší 300.000 lidí. 

Tato místa jsou umístěna následovně:

 • KASSEL
 • SUHL
 • FÜRTH
 • SIMMERN
 • BERLIN-WEST
 • LÜNEBURG
 • GÖRLITZ

(komentář překladatele: podivné, že tam zřejmě není žádné takové místo v nejjižnější oblasti Německa, Fürth je nejjižněji položená oblast, takže ty „nejbohatší regiony“ Německa BAVARIA a BADEN-WÜRTTEMBERG, by neměly absolutně žádnou „základnu“ tohoto druhu.)

První vrty byly kryty jako „aktivity výstavby cest“ a zůstaly kompletně „ve tmě“, kvůli podružnosti měst a venkovských oblastí. Byli jsme ohromeni, že v mém vlastím projektu absolutně nikdo v Simmernu nejevil sebemenší známku podezření, populace zůstala absolutně bezradná a stále je.

V roce 2004 jsme vytěžili 12 komor, v hloubce 70 metrů, ve skále Hunsrück. V únoru 2004 jsme dostali k dispozici asistenci australské skupiny specialistů na těžbu diamantů, jelikož vrstva extrémně tvrdých sedimentů způsobila zpoždění v našem časovém plánu.

V červenci jsme dokončili 16 komor. Plánovací tým ministra obrany nás potom všechny shromáždil v Berlíně, na konci července 2004, kde jsme prezentovali změny v plánu.

Do plánu bylo nyní zahrnuto dalších 16 komor pro skladování výbušnin, jakož i 4 velké komory s výtahy pro velké zatížení určenými pro pásová vozidla, letadla a stejně tak i 2 komory pro simulaci městského území.

Byla jsem opravdu překvapena a dokonce se mezi námi ozývaly i protesty, protože bychom nejspíše nebyli připraveni zapojit se do projektu armádního bunkru, kdybychom měli ponětí o TOMTO formátu o tři roky dříve. Co mě udivilo ještě více je fakt, že plán zahrnoval i kapli, nebo lépe MEŠITU – abychom byli přesnější – zřejmě tu nebylo v plánu ubytovávat křesťany.

V červnu 2005 jsme dokončili nové komory. Nicméně vznikly tam problémy s úložištěm odpadu. Běžné strategie jako je zhutňování a odplavování – jako na normálních místech – nám nic nepřinesly, z toho důvodu bylo úložiště napumpováno s pomocí vody z hlubinné studny a za pomoci strojů na drcení skály. Následně byl odpad distribuován do lesů – životního prostředí. To fungovalo překvapivě dobře, ale bohužel naplavování způsobilo značné vymírání stromů. Regionální vláda tento fakt zakryla pomocí PR kampaně o zamoření škůdci.

14. listopadu 2005 jsme byli pozváni na briefing, kde jsme byli představeni šéfovi Úřadu spolkové kanceláře a stejně tak i nové kancléřce (Merkelová). Následně nám bylo oznámeno, že náš pokrok byl zhodnocen jako že je  v pořádku a naše projekty nadále podléhají nejvyšší dohodě.

Asi jenom o týden později se stala generální ředitelkou korporace BRD ta nepatrně mentálně zaostalá dcera kněze, aneb nová německá tvář se stále ukazuje.

Tuto zimu jsem si užívala první dlouhou dovolenou na MAUI (Hawaii), která byla sponzorována KORPORACÍ ROCKEFELLERA . Tam jsem se setkala se několika politickými agenty, kteří byli informovaní o naší práci a snažili se nás nadchnout pro jejich stavební projekty např. v Kanadě, Holandsku, Argentině nebo Francii, jakmile by „německé lokality“ byly v provozu.

V dubnu 2006 konečně došlo na montáž samotných bunkrů, využívali jsme tak velké množství stavební oceli a hydroizolačního betonu, že se zdálo, jako bychom stavěli přehradu Liyuan v Číně. Stejně tak padlo i dobrých 100 tun LWL (optického kabel pro přenos dat, Lichtwellenleiterkabel für Datentransfer)

Následně přišel technický štáb z Izraele provádět instalace energie a světla. Všechno to bylo tak drahé, že v roce 2006 jsme museli stanovený rozpočet šestinásobně zvýšit. Politici se díky tomu dostávali stále pod větší tlak, takže nakonec byla zvýšena DPH, protože jinak hrozilo odhalení našich projektů.

Navíc jsme byli nuceni využívat naše vlastní dodávky energie ale protože spotřeba našich generátorů, fungujících na nízkohustotnou naftu, byla tak masivní, měli jsme permanentní problémy s doplňováním.

Zavedením nového zákona pro optimalizaci HARTZ4 (fond pro dlouhodobě nezaměstnané lidi, z kterého byly peníze za zvláštních okolností odčerpány), nám bylo umožněno využít dalších 200 bilionů pro naše potřeby. Cituji, jak politik FRANZ MÜNTEFERING nazývá odběratele HARTZ4 – „plebs“ nebo „nehodný lidský materiál“, což jsou samozřejmě běžné termíny ve společnosti těchto lidí.

V roce 2007 bylo dokončeno zavádění elektroniky a stejně tak i 2 dálkových tunelů vedoucí ke komplexům v KASSELU a FÜRTHU. Železnice byla instalována francouzskými odborníky – kteří také dodali odpovídající vlaky včetně boxů pro vojenskou přepravu. 

Tyto boxy jsou sestrojeny tak, aby mohly být přepravovány buď letadly 34 VTOL nebo podzemními vlaky. Pojmou až 400 plně vybavených mužů, nebo 16 můžu v bojovém tanku, nebo 2 tanky. Rychlost vlaku dosahuje 100 km/h a železnice je kompletně pod zemí. Celý komplex je hermeticky utěsněn a uzavřen. Náš komplex zahrnuje 16 výtahů, které uvezou 4 T14 Armatra-tanky a 60 můžů.

Východy jsou maskovány jako budovy pro ochranu vodních zdrojů nebo jako budovy s transformátory napětí, nebo bezdrátové vysílače. Objekt je naprosto bezpečný v případě jaderných útoků, v souvislosti s VNN22B, a ustojí dokonce i přímý zásah rychlostí 500 kt (=926 km/h) aniž by utrpěl tlakové ztráty. Veškerá kontrola kvality, vnitřní výmalba a všechna zařízení k instalaci – jako vysokokapacitní počítače, sociální zařízení, atd., to všechno bylo uděláno paralelně.

V roce 2008 nám bylo nařízeno vyvrtat 8 dalších otvorů pro sklad pohonných hmot, při čemž každá komora má pojmout 200 000 m³ nafty, těžkého topného oleje a petroleje. Kromě toho ještě nádrže na pitnou vodu a velký sklad pro uchovávání potravin sušených mrazem pro 200 000 vojáků, 10 000 lidí z personálu a dalších 6000 úředníků a kvalifikovaných ženských společnic (kurev), to vše trvalo až do roku 2009.

Montáž zahrnovala kompletně zařízenou mešitu ve všech lokalitách. Povšimla jsem si zejména toho, že u lyofilizovaných potravin si dal někdo velký pozor, aby byly „HALAL“ vhodné (aby vyhovovaly muslimské tradici) a aby neobsahovaly vepřové maso.

Měli jsme nainstalované reproduktory  – ve všech lokalitách – pro ranní modlitby, společnost RHEINMETALL doručila nákladní lodě s kontejnery plnými bitevní techniky, pistolí, útočných pušek s bajonety od H&K (HECKLER & KOCH), 10 000 tun munice, 18 místností na spaní vybavených postelemi, celkem 68 000 3 patrových postelí, sprchy pro 14 000 můžů, ABC sprchy ve výtazích, 4 nemocnice s 6 plně funkčními operačními sály v každé z nich a obří zásoby zdravotnických potřeb.

Všechny tyto systémy konzumovaly tolik energie, že jsme byli nuceni začít hledat řešení. Geotermální zařízení neposkytovalo tolik energie, aby to pokrylo potřebu. Diesselové generátory byly určeny pouze pro naléhavé potřeby a plánovaná jaderná elektrárna musela být zrušena kvůli nedostatku uranu – takže jsme museli rychle jednat.

(Komentář překladatele: Zdá se, že nikdy neslyšeli o volné  energii Tesla. Bylo nám řečeno, že americké základny běží kompletně na volné energii avšak může se předpokládat, že američtí okupanti Německa nechtějí, aby Německo vlastnilo volnou energii Tesla.)

Díky tomu, že doba ve funkci CEO (chief executive officer=výkonná ředitelka) Merkelové byla plánována na dobu 16 let (2005-2021), byla tam naplánována i PR kampaň – ve všech regionech – což vedlo k instalaci větrných a solárních energetických zařízení. Některé korporátní skupiny mohly být přesvědčovány k nabízení svých střech tomuto účelu, abychom měli více energie. Takto jsme byli schopni nasávat množství energie z veřejné sítě na pokrytí naší extrémní spotřeby u bunkrů.

Takzvaná změna klimatu z roku 2010 se začínala nacházet ve slepé uličce a PO VYHOZENÍ FUKUSHIMI DO POVĚTŘÍ ROKU 2011 již nebylo problém udržet to celé v chodu.

(Komentář překladatele: Německý originál zmiňuje slovo SPRENGUNG ve vztahu k Fukushimě. To jasně říká, že do toho byl zapojen zásah člověka a zdá se, že ona o tom ví. Žádné anglické výrazy nejsou tak přesné jako tohle německé slovo.)

V roce 2010 jsem se v různých resortech podílela na instalaci bunkrů pod těmito městy:

 • BERLIN
 • COLOGNE
 • HAMBURG
 • BREMEN
 • KIEL
 • DÜSSELDORF
 • MUNICH and
 • STUTTGART

Možná jste si povšimli, že nové berlínské letiště vypadá jako holý zadek. A důvod toho je, že 95% financí je zpronevěřeno pro naše účely. To letiště se nikdy nedokončí.

To samé je s projektem STUTTGART21, je to podobné.

Opravdu, v každém ze jmenovaných měst existuje obrovský stavební projekt, který konzumuje nepřiměřené obnosy peněz. Tyto peníze jsou využity k projektům, jako jsou ty moje.

V Berlíně nebylo vrtání možné kvůli velmi tvrdé struktuře půdy – museli jsme použít výbušniny. Speciálně bunkr s vysokou ostrahou z “Wehrmachtu”, oficiálně nazývaný jako bunkr „federálních ozbrojených sil“, pod úřadem spolkového kancléře, bylo extrémně těžké vybudovat, neustále jsme hazardovali s odhalením našeho krytí.

Populární edice house of distraction, KOPP, (zbožňuji toto vydání house, kvůli jeho odvaze), párkrát hovořilo  – stejně tak, jako všichni ostatní – o nočních zvucích exploze v  Berlíně-Weddingu a Mitte. Jejich sluch se nemýlil, měli pravdu s jejich předpoklady, jenomže jim nikdo neuvěří, sami zjistíte, jak hluboko mají Němci zaražené hlavy v písku.

Pro nás to byla velká výhoda. Mohli jsme odstřelovat a budovat tunely a jaderné oblasti ve dne v noci. Přetlak byl upuštěn přes dvě skladiště ve Wedding a třemi zavádějícími nosiči v Berlín-Mitte, což nám umožnilo pokračovat v práci bez zpoždění až do roku 2015.

zdroj: http://www.christ-michael.com/leaked-official-agenda-for-the-destruction-of-germany/

přeložila: raja

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře