Zde najdete Díl 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., Díl 9.

Po dlhšej odmlke máme pre Vás pokračovanie a rozplietanie dlhej histórie zločineckých klanov, ktoré nám vládnu.

Časť 2: priznania na smrteľnej posteli, fotografie podporujúce tvrdenie, že George H. Scherf (f) mladší bol 41. prezidentom USA

Prečo ten najbrilantnejší vedec v našej histórii umrel bez jedinej koruny so svojimi vynálezmi, ktoré prinášajú výhody megalomanským vládam a bezohľadným organizovaným zločincom?

[wp_ad_camp_2]

Prečo sú svetovo najziskovejšie podniky v oblasti ropy, chemikálií, vojny, liekov, „nelegálnych“ drog, ľudského otroctva a prostitúcie? Prečo „demokratické“ vlády ovládajú svoj ľud s represívnymi, policajnými a štátnymi taktikami? Prečo nám tieto „demokracie“ otravujú jedlo, vodu, vzduch a krajinu toxickými látkami. Prečo zdaňujú a regulujú ľudí do otroctva?

Je jednoduché pochopiť tieto otázky, keď si ich vložíte do ľudského prostredia. Veď vieme, ako si ľudia zaberajú miesto v známych vplyvných kruhoch. Ako sa všetci snažíme maximalizovať naše príležitosti v rámci daných okolností – a ako môžu byť niektorí závislí na tom, aby klamali, podvádzali a kradli pre ich vzostupnú cestu k úspechu v rámci operačného rámca.

Pozrite sa na líniu rodín Bushovcov a Walkerov v tejto sérií a uchovávajte ju vo svojej mysli, počas čítania a prijímania tejto časti príbehu – príbeh o tom, prečo Amerika trpí, ako ochorela a kto ju otrávil. Vzťahy sú (zámerne?) zložité a ťažko dešifrovateľné, takže sme sa ich pokúsili zredukovať na funkčné symboly, ako keby boli súčasťou rovníc. Keď sa obajvíme na druhej strane tejto pasáže, nemali by sme byť na pochybách o tom, ktoré „rodiny“ majú najväčší vplyv na dopredu plánované zničenie Ameriky a jej u raz oslobodných ľudí.

[wp_ad_camp_2]

Don Nicoloff

Poznámka pre čitateľov: V snahe minimalizovať chronologický a genealogický zmätok, ktoré definujú „Bushovu“ rodinnú históriu, sme vyvinuli „príručku“ na mapovanie vzťahov, skrátili sme mená na ľahšie rozpoznateľné symboly (ich iniciály) a pripojili ich k stručným prehľadom zdôrazňujúcim ich príslušné kvality. Treba tiež poznamenať, že pre tých, ktorí majú dve identity, sú zobrazené oboje. Odporúčame, aby ste si najprv prešli „kľúč osobnosti“. Keď už budete mať pracovné znalosti „hráčov“, budete pripravení začať čítať túto pasáž s najväčšou pravdepodobnosťou vytvorení si tých prepojení o ktorých píšeme. Taktiež odporúčame, aby ste sa vracali na kľúč osobnosti tak často, ako vám vyhovuje.

“Bushovci”

1. ONB (Obadiah Newcomb Bush)

2. JSB (James Smith Bush)

3. SPB (Samuel P. Bush)

4. GHS1/PSB (George H. Scherf(f), Sr./Prescott Sheldon Bush)

5. GHS2/GHWB (George H. Scherf(f), Jr./George Herbert Walker Bush)

5a. BPB (Barbara Pierce Bush)

Kľúč osobnosti – rodinná línia Bushovci

1. ONB – Ak by ste chceli zvážovať možnosť, že táto osoba je príbuzná s tými, ktorí sem prišli zničiť Spojené štáty, nie je len strata času, je to absurdné. Zas a znova, „predokpríhodne zomrel „na mori“. Tento príbeh už ani nie je šikovná propaganda.

2. JSB – n. 15. júna 1825, Rochester, NY, z. 11. novembra 1889, Ithaca, NY. Svatba: 24. februára 1859, so ženou Harriet Eleanor Fay, Trinity Church, New York, NY (Episkopálny minister, ktorý sa obrátil na Unitariána – skutočnosť, ktorú potomkovia ignorovali). Bol rektorom v Grace Church, nie „Brick Church.“ Tiež bol advokátom.

[wp_ad_camp_2]

Harriet Eleanor Fay – n. 27. februára 1829, Savannah, GA, z. 29. októbra 1924, Boston, MA.

3. SPB – n. 4. októbra 1863, Brick Church, NJ (nesprávne: Brick Church nie je mesto ani iná obec v NJ). S najväčšou pravdepodobnosťou emigroval z Nemecka ako priemyselný špión, z.. 8. februára 1948, Columbus, OH. Svatba: 27. júna 1894, Columbus, OH; so ženou Flora Sheldon (zdá sa, že unikla všetkým sčítaniam ľudu s výnimkou roku 1930, čím sa vyhne odhaleniu zo strany úradu pre sčítanie ľudu).

Flora Sheldon – n. 17. marca 1872, Franklin Cty., OH, z. 4. septembra 1920, Watch Hill, RI (zrážka s automobilom).

4. GHS1/PSB – n. 15. mája 1895, Columbus, OH (nesprávne), z. 8. októbra 1972, New York, NY, (emigroval do USA ako George Scherff, “asistent Nikola Tesly”). Svatba: 6. septembra 1921, Kennebunkport, ME; so ženou Dorothy Walker (Nemecké rodné záznamy boli odstránené). Neustále prekrucované otcovo rodisko, citujúc NY a MA. Významná úloha pri sprisahaní „Obchodovania s nepriateľom (Trading with the Enemy)“ v 40. rokoch minulého storočia.

Dorothy Walker – n. 1. júla 1901, Walker’s Point, ME, z. 19. novembra 1992, Greenwich, CT.

5. GHS2/GHWB – n. 12. júna 1924, Milton, MA (nesprávne: zfalšovaný rodný list aby ho mohli zaradiť do amerického námorníctva). Emigroval z Nemecka tajne do USA ako George Scherff mladší, syn asistenta Nikola Tesly, Georga Scherffa staršieho, ako špión Adolfa Hitlera. (Nemecké rodné záznamy boli odstránené). Svatba: 6. januára 1945 so ženou „Barbara Pierce“.

5a. BPB- n. 8. júna 1925, Rye, NY (nesprávne: na základe sčítania ľudu z roku 1930 mala 4 roky a 2 mesiace. Správny vek bol 5 rokov a 2 mesiace). S najväčšou pravdepodobnosťou emigrovali z Nemecka, pretože nemá žiaden rodný záznam z USA. Pravdepodobne „požičané“ meno od dcéry Williama Browna Pierceho a Isabel Ayres, ktorá zomrela na neznámom mieste a na neznámom mieste. Vydatá za Georgea H. Scherfa mladšieho aka Georgea H.W. Busha. Jej rodičia, „Marvin a Pauline Pierce,“ nemali žiadne deti, podľa familysearch.org. Jej „babička“, Kate P. Pierce, emigrovala z Bavorska v Nemecku.

[wp_ad_camp_2]

“Walkerovci”

1. TWI (Thomas Walker I)

2. CTWII (Kapitán Thomas Walker II)

3. TWIII (Thomas Walker III)

4. GEW (George E. Walker)

5. DDW (David “Davis” Walker)

6. GHW (George Herbert Walker)

7. DW (Dorothy Walker)

[wp_ad_camp_2]

Kľúč osobnosti – rodinná línia Walkerovci

1. TWI – žiadne záznami o narodení (ŽZN), žiadne miesto narodenia, žiaden dátum svatby a žiadny rodičia. Ženatý s

Catharine (žiadne meno za slobodna, ŽZN, žiadne miesto narodenia, žiaden dátum svatby).

2. CTWII – n. Anglicko (ŽZN, bez mesta), pokrstený: 2. augusta 1758, Holy Trinity, Gosport, Hampshire, Anglicko. Smrť: “Na mori asi 1797.”

Catherine McLelland – n. Anglicko (ŽZN, bez mesta). Svatba: 22. februára 1785, St. Andrew’s Church, Clifton, Anglicko; z. 18. októbra 1806, Philadelphia, PA.

3. TWIII – „Neuvedený“ syn kapitána Thomasa a Catherine Walkerovej – n. 14. októbra 1787, (žiadne mesto), Anglicko; z. 18. júna 1870, Tazewell, IL, pochovaný v Bloomington, IL.

4. GEW – n. “Burlington, NJ or MD asi v roku 1797,” z. 28. októbra 1864, Bloomington, IL, brat Thomasa Walkera III.

Harriet Mercer – n. “približne” 1802, MD; z. 24. októbra 1869, Bloomington, IL. Svatba: 22. mája 1821, Baltimore, MD.

[wp_ad_camp_2]

5. DDW – syn Georgea E. a Harriet Walkerovej; n. 19. januára 1840, Leeds, Anglicko. (nie „na farme blízko Bloomingtonu, IL“ a nie v MO tak ako je uvedené na Úrade pre sčítanie ľudu); z. 4. októbra 1918, Walker’s Point, Kennebunkport, ME.

Martha Adela Beaky – n. 1. júna 1841, Emmitsburg, MD; z. “po roku 1906“. Svatba: 25. decembra 1862. Jej otec, Joseph Ambrose Beaky, “zomrel na rieke Mississippi“ 27. januára 1858)

6. GHW – n. 11. júna 1875, Leeds, Anglicko (a nie v roku 1874 v St. Louis, MO tak ako je uvedené na Úrade pre sčítanie ľudu); z. 24. júna 1953, New York, NY. Jeho otec, D.D. Walker, “sa narodil v MO, MD, a MO” uvedené v troch po sebe idúcich sčítaniach ľudu; nie v Bloomington, IL, ako sa uvádza v biografiách.

Lucretia Wear – n. 17. septembra 1874, St. Louis, MO; z. 28. augusta 1961, Biddeford, ME. Svatba: 17. januára 1899.

7. DW – dcéra Georgea a Lucretie Walker; n. 1. júla 1901, Walker’s Point, ME; z. 19. novembra 1992, Greenwich, CT. Svatba: 6. septembra 1921, Kennebunkport, ME s mužom menom „Prescott Sheldon Bush“ (GHS1 / PSB).

Prescott Sheldon Bush

(GHS1/PSB)

Podľa CIA-napísaných historických kníh a šikovne vytvorených politických príbehov sa Prescott Sheldon Bush narodil 15. mája 1895 v Columbuse v Ohiu. Ironicky, genealogické záznamy niektorých nezávislých výskumníkov a príbuzných udávajú jeho dátum narodenia „12. alebo 13. marca“.

 

Preklad anna

Pokračovanie už čoskoro…. Zde najdete Díl 11.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.